13 Şubat Burç Yorumları

Güne planlı bir şekilde başlayabileceğiz. Özellikle sabah saatlerinde daha verimli olacağız. Öğleden sonra planlarımızda aksamalar olabilir. Bu saatlerde yapacağımız görüşmelerde dikkatli davranmamızda yarar var, çünkü yetersiz olduğumuz konular açığa çıkabilir. Akşama doğru yarım kalan işlerimizi tamamlamak için uygun enerjiler var. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; detaylarda boğulacağın ve işlerini toparlamakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Verimli sonuçlar alabilmek için öğleden sonraya kadar önemli iş ve görüşmelerini tamamlamalısın. Çalışma ortamında işlerin nasıl ilerleyeceği ile ilgili görüş ayrılıkları yaşanabilir.Sevgili Boğa; bütün günü elindeki işlerle uğraşarak ama sonuç almakta zorlanarak geçirebilirsin. Sevdiklerinin mali sorumlulukları seni kısıtlayabilir, istediğin gibi hareket edemeyebilirsin. Çocuklarla ilgili girişimlerinde veya aşk hayatındaki beklentilerinde yolunda gitmeyen gelişmeler yaşanabilir.Sevgili İkizler; yaşamınla ilgili girişimlerin karşındakiler tarafından engellenmesi ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. İş, ev ve yerleşimle ilgili işlerini iyi organize etmeli; karşılaştığın ilk pürüzde pes etmemelisin. Detaylarda boğulmamalı, sınırlarını bilerek hareket etmelisin.

Sevgili Yengeç; beklediğin haberlerin gelmemesi ya da işlerin hızla ilerlememesi endişelerinin artmasına yol açabilir. Mantık çerçevesinde yapacağın değerlendirmeler gerek ilişkilerin gerekse anlaşmaların üzerinde etkili olabilir. Çalışma ortamındaki yoğunluğun seni zihnen dağıtmasına izin vermemelisin.

Sevgili Aslan; ekonomik olarak yetersiz kaldığın yerlerde kendini kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsin. Fakat detaylarda boğulmak yerine bütüne bakmalı, yeteneklerini ve bütçeni daha verimli kullanmanın yollarını aramalısın. Harcamalarını biraz daha kontrol altına alabilirsin.

Sevgili Başak; bütün olayları kontrol etme çabası içinde olman hem kendini hem de ilişkilerini yıpratmana neden olabilir. İş ve aile yaşamının getirdiği sorumlulukların üstesinden gelebilmek için endişelerine teslim olmamalı, detaylar da boğularak, kendini kısıtlamamalısın.

Sevgili Terazi; haftanın ilk günü olmasına rağmen enerjin düşük olabilir ve kalabalıklar içinde yer almak istemeyebilirsin. Biraz daha kendi içinde yalnız kalmak isteyebilirsin. Aldığın haberler seni huzursuz etse bile detay gerektiren işlerini tamamlayarak günü verimli hale getirebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün işinden elde ettiğin kazancın harcamalarına yetmediğini görerek endişelenebilir, gelirlerini artırmak için planlar yapmaya başlayabilirsin. Kendine koyduğun hedeflere varamadığından, gelişmelerin seni tatmin etmemesinden şikayet edebilirsin fakat biraz daha zamana ihtiyacın olduğunu unutma.

Sevgili Yay; haftaya hızlı bir başlangıç yaparak, kaldırabileceğinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsin. Tabii sonrasında işlere yetişememekten ve zamansızlıktan şikâyet etmen mümkün. Daha planlı ve programlı ilerlemen,görev paylaşımı yapman ve detaylarda boğulmaman üretkenliğini de artıracaktır.

Sevgili Oğlak; olumsuz düşüncelerin seni yavaşlatmasına izin vermemelisin. Yaşamındaki otoritelerin ve engellerin seni kısıtlamasına ve kendini yetersiz hissettirmesine izin vermemelisin. Bugün yapacağın görüşmelerde fazla detaylarda boğulmamalı, uzmanlığını gösterebilmelisin.

Sevgili Kova; maddi konularda kaygıya neden olan gelişmeler yeni fikirler üretmeni sağlayabilir. Hedeflerini değiştirebilir veya yenilik getirecek girişimler içinde olabilirsin. Duygusal paylaşımlarında mantığını öne çıkarman ve sürekli endişelerinden bahsetmen ilişkini olumsuz etkileyebilir.

Sevgili Balık; iş hayatındaki başarın karşındakilerin profesyonelliğine bağlı olabilir. Doğru hizmeti alabilmek için uzman kişilerle çalışmalısın. İkili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde önemli bir yer tutarken koşulların sana bağlı olmaması ve eleştiriye maruz kalman huzursuzluk yaratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.