13 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında istediğimiz ettiğimiz akıcılığı yakalayamayabilir; hedeflerimizi gerçekleştirirken bazı sıkışıklar yaşamaya açık olabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca bilgi alışverişi yoğunlaşabilir; sözleşme ve anlaşmalarla alakalı yeni durumlar ortaya çıkabilir; eğitime dair konular bizleri fazlasıyla meşgul edebilir. Anlaşmazlıklara, fikir tartışmalarına, çok seçenekli durumlardan dolayı kararsızlıklar, yanılgılı söylemler, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Sonradan pişman olmamak adına ağzımızdan çıkanı kulağımız duymalı; karşımızdakini empati kurarak dinlemeli; tedbirli ve sağduyulu davranarak hareket etmeye çalışmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hem bedenen hem de zihnen hızlı ve hareketli geçecek bir güne başlayabilirsin. Öğle saatlerine kadar boşlukta olacak olan Ay, girişimlerini desteklemediği gibi birtakım problemler yaşamana da neden olabilir. Önünü göremediğin konularda kararlar almaktan ziyade beklemede kalman yararına olabilir. Sürpriz yolculuklar yapabileceğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kendi iç dünyana dönerek yeni farkındalıklar edinebilirsin. Maddi ve manevi açıdan genel durumunun analizini yapabilir, planlarını ve projelerini hayata geçirmek için dayanılmaz bir istek duyabilirsin. Gün içerisinde yaşayabileceğin kararsızlık, beklediğin somut sonuçlara ulaşmanı engelleyebilir. Daha sakin ve kontrollü olmaya çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda seyrine başlayan Ay, enerji ve motivasyonunu arttırırken, gün ortasına kadar boşlukta olacağından,  bazı işlerinin askıda kalmasına neden olabilir. Değişen koşullar karşısında ikilem içinde kalabilirsin ve fikir ayrılıkları planlarını bozabilir. Sosyal ortamlarda söylem ve tepkilerinde sakin kalmanda fayda olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; oldukça yoğun ve bir o kadar da yorucu bir gün olabilir. İş hayatındaki sorumlulukların, elindeki işleri bir an önce bitirmeni gerektirdiği için gergin olabilirsin. Ayrıca sosyal ve özel hayatında gelişebilecek ani fırsatlar farklı bir bakış açısı kazandırsa da harekete geçmeni engelleyen kişi ve durumlarla karşılaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; eğitim ya da akademik kariyerinle ilgili gelişebilen ani bir değişimin avantaj veya dezavantaj olduğuna karar veremeyebilir, ikilemde kalabilirsin. Ortaklı gelirlerinde aklına yatmayan koşullara karşı temkinli olmanda fayda var. Spontane gelişebilecek bir seyahatin iş ortaklığına dönüşmesi de mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde alabileceğin kararları uygulamakta zorlanabilirsin. Kariyerini ilgilendiren sunum, anlaşma ve bir takım evraklarda aksilikle karşılaşabilir, kendini ifade ederken bocalayabilirsin. Ortak bir paradan ya da gayrimenkulden kaynaklı gerginlik yaşaman muhtemel. Düşünmeden verebileceğin bir karar, ekonomik durumunu etkileyebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yazılı ve sözlü fikirlerinin yanlış anlaşılmasına veya anlamaya müsaitsin. Yerine getiremeyeceğin büyük vaatlerden uzak durmaya bakmalı, beklemede kalmalısın. İkili ilişkilerinde ya da iş birliklerinde beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Hakkını savunurken yapıcı olmaya da özen göstererek sorununu kolaylıkla çözümleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili girişimlerin hız kazanırken, seni yoran ve yıpratan koşullara karşı temkinli olman gerekebilir. Birikmiş işlerini kısa sürede yapmak için hızlı hareket edip, kararlar vermek isteyebilirsin. Ufak tefek kazalara açık olabilirsin; sağlığınla veya finansal durumunla ilgili radikal kararlardan kaçınman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakınlarının söz ve eylemleri senin de karar almanı zorlaştırabilir, verilen sözlerin tutulmaması koşulları kontrol edememene yol açabilir. Şans oyunlarından para kazanabileceğin gibi ani bir aşk ilişkisine başlaman, çocuklarla ilgili sürpriz gelişmeler yaşaman da mümkün olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma ortamındaki hareketlilik, kontrolün dışında gelişebilir. İletişimine dikkat ederek, çok fazla iş üstlenmekten kaçınmalısın. Ani bir kararla ev içi tadilat dekorasyon ve taşınma kararı alabileceğin gibi aile arasında yaşanabilecek gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün çalışmaktan ziyade sevdiklerinle iletişim halinde olabilir, alışveriş yapıp, entelektüel organizasyonlar içinde bulunabilirsin. Bol seyahat edebileceğin ticari bir iş birliğine girebilir, sosyal çevrende ses getirebilirsin. Bazı arkadaşlarınla yaşayabileceğin fikir ayrılığı yol ayrımına kadar gidebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kişisel ya da ailenle ilgili düşüncelerini tekrar gözden geçirmek isteyebilir,  özellikle maddi kaynaklarınla ilgili konularda objektif olmakta zorlanabilirsin. Duyguların yerine mantığınla hareket ederek, finansal konularına çözüm bulabilir ya da gereksiz harcamaların maddi sıkıntısını yaşamayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.