13 Şubat 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde iniş çıkışlı bir ruh halinde olabilir, günümüzü planlamakta zorlanabiliriz. Yeni bir işe başlamak için uygun bir gün değil, yarım kalan işlere odaklanmakta ve eksiklerimizi tamamlamaya çalışmakta yarar var. Ancak işlerimiz istediğimiz akıcılıkta ilerlemeyebilir, sonuç almakta zorlanabiliriz. Zihinsel faaliyetler için daha elverişli bir gün, yaratıcı fikirler bulabilir, daha geniş bir perspektifle olayları değerlendirebiliriz. Beklentilerimizi yükseltebiliriz ama gerçekçi ve mantıklı olmakta ve ayakları yere basan taleplerde bulunmakta yarar var. Ayrıca tutamayacağımız sözler vermekten kaçınmalıyız. Akşam saatlerinde içinde bulunduğumuz atmosfer ve ruh halimiz değişebilir. 

Sevgili Koç; iş arkadaşınla yaptığın konuşma yanlış anlaşılmana neden olsa da akşam üzeri durumu düzeltebilirsin. Engel olarak gördüğün konularda yaratıcı ve orijinal fikirler üretebilir, fakat yaşadığın fikir değişikliklerinden dolayı huzursuz olabilirsin. Yarım kalmış işlerini toparlamak sana iyi gelebilir.

Sevgili Boğa; üzerinde durmadığın konularda derinlemesine sorgulama yapabilir, birtakım yüzleşmelerle ruhunun hafiflediğini görebilirsin. İşine duyduğun bağlılık ve sorumluluk özel hayatını etkilese de telafi etme fırsatı yakalayabilirsin. Yaptığın imaj değişikliğinin beğenilmesi özgüvenini yükseltebilir.

Sevgili ikizler; işlerini bitirmek için isteksiz olsan da gayret göstermeli, durumu iş arkadaşlarına yansıtmamalısın. Özgürce harcama yapmak fikri kendini iyi hissettiriyor olsa da tasarruf yapman gerektiğine dair uyarılar alabilirsin. Maddi alanlarda başkalarına bağlı hissedip özgürlüğünün kısıtlandığını düşünsen de kısa süre sonra kendini toparlayıp rahatlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün insanların seni nasıl gördüğünü merak edebilir, tutumlarını buna göre ayarlamak isteyebilirsin. İş yoğunluğunun artması aşırı duygusal olmana ve yanlış anlaşılmana neden olsa da kısa sürede toparlanabilir gelen fırsatları değerlendirebilirsin. Akşamüzeri kendini şımartarak alışveriş yapabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün geçmişinde yaşadığın birtakım olayların baskısıyla kendini güvende hissetmeyebilirsin. Bu durumun aşk hayatını etkilemesine izin vermemelisin. Gün içerisindeki kararsızlığın, akşama doğru etkisini kaybedebilir. Önemli bir bağlantı veya anlaşma kararı alman, kazançlarını artırabilir.

Sevgili Başak; her türlü ayrıntıyı düşünerek yaptığın organizasyonlarda ani gelişen olaylar seni krize sokabilir. Sevdiğin kişilerin desteği ile pratik çözümler üretmen, kısa zamanda toparlanmana yardımcı olacaktır. Bu günlerde gündemde olması muhtemel olan iş teklifleri maddi anlamda yüzünü güldürebilir.

Sevgili Terazi; çalışma hayatındaki yoğun haber trafiği güne keyifsiz başlamana ve işlerinin aksamasına neden olabilir. Entelektüel yönlerini kullanarak keyif aldığın alanlarda organizasyonlar yapmak, iç huzurunu artırmana yardımcı olabilir. Küçük ev kazalarıyla karşılaşmamak için hızını düşürmelisin.

Sevgili Akrep; çıkmayı planladığın yolculuğun masraflarını düşünerek vazgeçmek veya ertelemek zorunda kalabilirsin. Akademik kariyerinle ilgili arkadaşlarının fikirlerini almak isteyebilir, hedeflerini ailenle paylaşabilirsin. Sevdiklerinden aldığın her türlü destek günü keyifle bitirmeni sağlayabilir.

Sevgili Yay; güne maddi ve manevi güvenlik ihtiyacı hissiyle uyanabilir, endişeli halini yakın çevrenle paylaşabilirsin. Sevdiklerinden aldığın rehberlikle, yetenek ve gücünü tekrar hatırlayabilirsin. İsteklerin konusunda avantaj yakalayabilir, eski neşene kavuşabilir, değişime hazır hissedebilirsin.

Sevgili Oğlak; hassas olan ruh halin, güne sevgisizlikten şikâyet ederek başlamana neden olabilir. Fakat azmini ve kararlılığını ortaya koyabileceğin, proje ve planlamalar yapabileceğin bugünü değerlendirebilir, soyut çalışmalar yapabilirsin. Girişimlerin için akışta kalman gerekebilir.

Sevgili Kova; iş arkadaşlarının kapı arkasındaki konuşmalarına şahit olman psikolojini bozabilir. Olayları merak etmekle birlikte, geri planda olmayı tercih edebilirsin. Kişisel gelişimin için katılacağın sürpriz bir seminer keyfinin yerine gelmesini sağlayabilir. Hedeflerinin sonsuz olasılıklarla desteklenebileceği bir gündesin.

Sevgili Balık; aynı düşüncede olduğun kişiler ile zaman geçirsen de geçmişe takılı kalan duyguların endişe yaşamana neden olabilir. İlerleyen saatlerde içsel sorgulamalar yaparak, ruhsal değişimlerine çözüm bularak yaşam enerjini yükseltebilirsin. Harmanladığın tecrüben ve yaratıcılığın kendini gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.