13 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Yine temposu yüksek bir gündeyiz ancak sabah saatlerinde gerginlikler ve engellerle boğuşmak zorunda kalabiliriz. Bin düşünüp bir konuşabilir, iletişim kurmakta ya da bilgiye ulaşmakta zorluk çekebiliriz. Bugünlerde atacağımız her imza, vereceğimiz her söz bizi uzun süre bağlayabilir. Gerçi bu durum boş konuşmaları ve vaatleri engellese de bir taraftan da düşüncelerimizi açıklayamayabiliriz. Tam bir bilene danışacak bir gündeyiz. Her şeyi çok ciddiye alıp, karamsarlığa düşmeye yatkın olabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün girişimlerde bulunmak için yoğun bir istek hissedebilir, hırs ve tutkuyla isteklerinin peşinden gidebilirsin. Yaşamında başlangıçlar yapmaya ihtiyaç duyarak, tecrübesiz olduğun konularda deneyim kazanmaya çalışabilirsin. Fakat motivasyonun yüksek olmasına rağmen engellerle mücadele etmen gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; içinde biriken öfke seni rahatsız edebilir fakat harekete geçmek için uygun zemini bulmakta zorlanabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle yaşadığın çıkar çatışmaları seni huzursuz etse de ani kararlar almak yerine olayları değerlendirmeyi ve girişimleri sonraya bırakmalısın. Kontrol edemediğin gelişmeler seni motive edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; içinde bulunduğun sosyal gruplar ve arkadaşlarınla paylaşımlarında sorunlar yaşayabilirsin. Çıkar çatışmaları motivasyonunu yükselterek girişimlerde bulunman için gereken enerjiyi sağlayabilir. Fakat geleceğe dair planlarını gerçekleştirmek için finansal engelleri aşmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hırs ve cesaretle hareket ederek, kariyerinle ilgili yeni tecrübeler edinmek için girişimlerde bulunabilirsin. Toplum içinde öncü bir rol oynamayı göz önüne alarak hedeflerine odaklanabilir, duygusal beklentilerini bir tarafa atabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişilerin baskısı mücadele etmeni zorlaştırabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; görüş ve inançlarını hararetle savunabilir, kendi düşüncelerini kabul ettirebilmek için mücadele edebilir hatta sosyal medyada aktif bir rol oynayabilirsin. Yaşamında başlangıçlar yapabileceğin konularla ilgilenebilirsin. Ancak iş ilişkinin olduğu kişilerle ya da akrabalarınla çıkar çatışmaları yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün aldığın kararları uygulamak için harekete geçebilir, içinde bulunduğun krizleri çözebilecek girişimlerde bulunabilirsin. Daha önce tecrübe etmediğin konularda deneyim kazanmak için gereken cesarete sahip olsan da, hırsına yenik düşmeden davranmaya gayret etmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşındakilerin tepkilerinin kontrol edilemez olması seni ürkütebilir ama onların enerjisiyle sen de harekete geçecek gücü kendinde bulabilirsin. Her ne kadar ailevi değerler ve çıkarların uyuşmaması çatışmalara yol açsa da hem ilişkileri hem de yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün tempon yine çok yüksek olabilir ve zamana karşı yarışman gerekebilir. Çıkarların doğrultusunda verdiğin sözler önüne engel olarak çıkarabilir ama yine de cesaret ve hırsla yoluna devam edebilirsin. Grup içindeki çalışmalarda tek başına kararlar alman gerilime yol açsa da finansal olarak kârlı çıkabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün tek başına hareket etmek, hayattan daha fazla keyif almak ve hobilerinle uğraşmak için girişimlerde bulunabilirsin. Romantik ilişkilerde cesur ve atılgan olabilir, seni mutlu edecek konularda eyleme geçebilirsin. Ancak gelirlerin heveslerini karşılamaya yeterli olamayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yaşamını ilgilendiren konularda aldığın kararları uygulamaya koymak için harekete geçebilirsin. Hırsla davranman çatışmalara neden olabilir, duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Ani ve güdüsel tavırlarla harekete geçebilir, yeni deneyimler edinmek için gereken enerji ve cesarete sahip olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; zihinsel konularda çok aktif olabilir, aldığın haberlerden dolayı hemen harekete geçmek isteyebilirsin. Sosyal medyada kendini ifade etmeye çalışırken tepki görebilir ve bir anda kendini savunmak zorunda kalabilirsin. Kontrol edemediğin olaylar planlarını ve yolculuklarını ertelemene neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün geleceğe dair hedef ve planlarını gerçekleştirmek için harekete geçebilir, başlangıçlar yapabilir ya da kendine yeni idealler belirleyebilirsin. Ekonomik konularda ilkleri yaşayabilir, daha önce denemediğin alanlarda tecrübeler edinmek isteyebilirsin. Ancak arkadaşların fazla hevesli olmaman için seni uyarabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.