13 Nisan Burç Yorumları

Bugün sezgilerimiz güçlü ve enerjimiz yüksek olabilir. İstekle hedeflerimizin peşinden gidebilir, derin araştırmalar yaparak olayların iç yüzünü görebilir ve uzun vadeli planlar yapabiliriz. Manipülasyona oldukça açık olacağız. Güçlü kişilerin desteğini alarak önümüzdeki engelleri aşabiliriz. Bugün çevremizdeki insanlara iyiliklerde bulunmanın, onlar için fedakarlıklar yapmamın önemini anlayacağız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; borç ve alacaklarla ilgili işler halen gündemdeki önemini koruyor. Aracılık, komisyon, borsa, faiz ve kira gelirleri gibi finansal işlerini halledebilirsin. Günün ilk bölümünde her ne kadar istemesen, açık ve net olmak tercihin olsa da çevrendekilere ketum davranabilirsin. Güçlü kişilerden alacağın destekler seni de güçlü kılabilir.Sevgili Boğa; kendi istek ve arzularının peşinden gitmek istemene karşın bugünlerde koşullar karşındaki kişilere bağlı. Gerek yaşantınla gerekse de ilişkilerinle ilgili sorgulamalarda bulunabilir; kendi davranışlarını da gözden geçirebilirsin. Yurt dışı, akademik çalışma, medya ve hukuk işlerinde zorlayan konularda destekler alabilirsin.

Sevgili İkizler; zihnini kurcalayan konularla ilgili sorgulamaların devem etmekte. Ancak bugün her zamankinden daha fazla kendine çıkış yolları bulmaya odaklanabilirsin. Gerek görevlerin gerekse de düzenlerinde seni yoran durumları geride bırakmak isteyebilirsin. Finansal alanda ise içinde olduğun koşulları alacağın desteklerle bugünlük aşabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygularını yoğun yaşayabilir hatta çevrendekilere de bu ruh halini yansıtabilirsin. Sevdiğin kişiden veya bağlı olduğun gruplarla olan ilişkilerinde beklediğin karşılığı şu günlerde bulamamak seni endişeli de kılabilir. Ancak üstesinden gelmek için çabalamakta hatta kendinde olan kusurları da gözden geçirmektesin.

Sevgili Aslan; ruhunun derinliklerine inebilir, en hassas ve dipte olan duygu ve düşüncelerini sorgulayabilirsin. İş dünyasında, aldığın sorumluluklarda veya sağlığınla ilgili bir konudan kaynaklı durumun üzerinde yarattığı etkileri pozitife çevirebilmek için de çabaların olabilir. Eve, aileye ve yerleşime dair alanda ise aklındakilere güçlü kişilerden destekler var.

Sevgili Başak; bugünlerde atacağın adımlarda duygu ve mantığı birbiriyle harmanlayarak ilerleyebilirsin. Tutkuyla bağlı olduğun hedeflerini gerçekleştirmek için planlı, programlı çalışabilirsin. Yakın çevren veya kardeşlerinle olan bağlarının da güçlenmesine katkısı olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; parasal alanda başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacın hala sürmekte. Bir adım ilerisini öngörerek planlarını yapmak ve belirlediğin stratejiler doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsin. Bugün güçlü kişilerden veya ailenden alacağın desteklerin olabilir. Aniden karşına çıkabilecek fırsatlar beklentilerini olumlu etkileyebilir.

Sevgili Akrep; kendi istek ve arzularının peşinden gittiğin ve kendini rahat bir biçimde ortaya koyabileceğin enerjiler içindesin. Ancak ilişki ve iş birliklerinde seni yoran ve değerlendirme yapmaya iten koşullar biraz yorabilir. Yapacağın sorgulamalar ve gün içinde yaşayacakların doğrultusunda artık biraz olsun netleşebilir ve karar almaya yaklaşabilirsin.

Sevgili Yay; bilinçaltını kurcalayan düşüncelerden halen sıyrılmış ve zihninde çözmüş değilsin. Gelecekte alacağın kararlar için yaşadıklarını derinlemesine irdeleyebilir; plan ve hazırlıklarını yapabilirsin. Finansal alanda ise seni yıpratan koşullarına da çözüm yolları üretebilirsin. Sağlığının her şeyden önemli olduğunu unutmamalı; kendine de vakit ayırmaya çalışmalısın.

Sevgili Oğlak; sosyal alanda haraketli günler içindesin. Gerek arkadaş çevren gerekse de sorumlu olduğun gruplarla iletişimin bugün yoğun geçebilir. Kendini var gücünle ortaya koymaktan çekinmeyebilir hatta gerekirse söylemlerin veya tavırlarınla baskı yapabilirsin. Aşk hayatınla ilgili yapmakta olduğun sorgulamaların da devam etmekte. İlerleyeceğin yolu belirlemene az kaldı.

Sevgili Kova; aile, iş ve sosyal yaşantınla her ne kadar gözler önünde olmak istemesen de bugün bu konular ortada yaşanabilir. Kontrolün dışında ortaya çıkan bir durum veya sana gizli destek veren güçlü bir kişi bugün seni etkisi altına alabilir. Ayrıca istek ve hedeflerini gerçekleştirmek için de fazlasıyla hırslı ve tutkulu bir tutum gösterebilirsin.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim, yabancılar, medya ve hukuk işlerinin seni meşgul edeceği koşullar bugün de devam etmekte. Güçlü kişi ve gruplardan alacağın destekler var. Ayrıca geçmişte gündeme gelmiş ancak ihmal etmiş olduğun konuları farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsen yeni yapılanmalar içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.