13 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah erken saatlerde 03:05’te Oğlak burcuna geçiş yapan Ay ile haftaya görev ve sorumluluk bilinciyle başlayacağız gibi görünüyor. Ay’ın Oğlak burcunda olduğu zamanlarda duygusal davranmak yerine planlı, gerçekçi, objektif ve mantıktan yana oluruz. Hislerimize kapılmadan ilerlemeye gayret eder; yapılması gereken işlerle belli bir disiplin içinde ilgileniriz. Ayrıca yönetsel ve idari konular; iş hayatına dair gelişmeler; otorite konumundaki veya yaşça büyük kişilerle alakalı durumlar ise ön sırada olur

İlerleyen saatlerle birlikte bu kez Ay Merkür ile stresli bir açı kuracak…Yani günün ilk yarısında yine fikir ayrılıkları ve  tartışmaların yaşanması; her kafadan ayrı sesi çıkması; yanlış kararların alınması; eğitim, iletişim ve ulaşımla ilgili sorunların yaşanması olası… İş alanında ise anlaşma, sözleşme ve parasal konularda aceleci davranmamalı; planlı davranmalı ve süreci iyi gözlemlemeliyiz.

Ay’ın Uranüs ile kuracağı olumlu kontak günün ikinci yarısına pozitif yansıyabilir. Beklenmedik haber ve duyumlar gündemi değiştirebilir. Bizlerde farkındalık yaratan bilgilere de vakıf olabiliriz.

Akşam saatlerindeki Ay Kiron karesi ise duygusal manada yaralanma yaratabileceği gibi şifa bulacağımız etkileri de beraberinde getirebilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sorumluluklarını yerine getirirken; kendi ifade etmek ve olayları yönlendirmek için başkalarının duygularını göz ardı edebilirsin. Özellikle finansal konularda seni destekleyecek ve hırslarını harekete geçirecek olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak gün içinde ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün düşüncelerini ve görüşlerini kabul ettirme çabası içinde olabilirsin. Akademik ve eğitimle alakalı konularda girişimlerin veya tamamlaman gereken projelerde yardımlaşmanın önemini fark edebilir; fayda sağlayabilirsin. Fakat söylemlerinde aşırı katı olabilir; sevdiklerini kırabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularla ilgili girişimlerinden sonuçlar almak isteyebilirsin. Ancak sevdiklerin ya da keyiflerin için yaptığın harcamalar planlarının bozulmasına yol açabilir. Uzmanlık gerektiren konularda başarılı olabileceğin gelişmenler yaşanırken; yeteneklerinin de farkına varman mümkün olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde olayların akışını kontrol edememen seni biraz sıkıntıya sokabilir ve kendini ifade etmekte zorlanabileceğinden olayları akışa bırakmak en doğru hareket olacaktır. Karşındaki insanların veya partnerinin seni baskı altına almaya çalışması; kendi isteklerinden ödün vermene ve kırılmana neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; günlük işlerini tamamlamakla o kadar meşgul olacaksın ki; hırsla ve karşındaki insanları düşünmeden attığın adımların onları kırabileceğini bile göremeyeceksin. Profesyonelce davranmak ve fikir ayrılıklarını engellemek adına duygularını saklayarak, katı bir tutum sergilemeden işlerini bitirmeyi denemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yaşamdan keyif almak için giriştiğin eylemler senin için bir sorumluluk ve görev haline dönüşebilir. Başarı odaklı olman sevdiklerinle arandaki ilişkilerde çatışmalara neden olabilir. Yüksek konsantrasyonun işlerin olumlu ilerlemesini sağlayacaktır; ancak karşındaki insanların duygularına saygı göstermelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün geçmişten veya ailenden kaynaklanan sorumluluklar üstünde baskıya yol açabilir; evin ya da ebeveynlerin sorumluluklarını almak zorunda kalabilirsin. Sosyal yaşantındaki konumunu muhafaza etmekte zorlanabilir; kendine ve çevrene zaman ayıramamaktan şikayet edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; çevrendekileri ikna etmeye çalışırken; karşındakilerin duygularını ve düşüncelerini dikkate almadan davranman çatışmalara neden olabilir. Kendini ifade etmek isterken; sert ve kırıcı bir tavır sergileyebilir ve iletişim kanallarının kopmasına neden olabilirsin. Sağlıklı sonuçlar alabilmek adına insanlara empatiyle yaklaşmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; finansal alanda yaptığın girişimlerin sonuçlarını almakta zorlanabilir, sorumluluklarının ağırlığından dolayı üstünde baskı hissedebilirsin. Kazançlarını artırmak istiyorsan; risk almadan daha geleneksel yollara başvurmalı, uzlaşma yoluna gitmeli ve yeteneklerinin fark edilmesini sağlamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını ilgilendiren konularda önemli sorumluluk altına girmene neden olacak kararlar alabilirsin. Her şeyi kontrol altına alma isteğin karşındakilerin duygu ve düşüncelerine kulak tıkamana ve kırgınlıklara yol açabilir. Burcunda ilerleyen Ay; güvendiğin insanlardan destek alman ve olayları akışta bırakman gerektiğini vurguluyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sorumlulukların ve endişelerin üstünde baskı hissetmene neden olurken; öfkeni içinde tutarak kendini ifade etmekte zorlanman; daha sonra ani kırılmalar yaşamana neden olabilir. Olayların gidişatını kontrol edemediğinden hırsa kapılmak yerine akışa teslim olmalı; zihnini serbest bırakmalı ve kendini tazelemeye çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güçlü arkadaşlıklar seni desteklese bile; koşulardaki değişiklikler hedeflerine ulaşmanda engellere yol açabilir. Geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek için daha fazla sorumluluk üstlenmen seni yorabilir. Sevdiklerine daha fazla zaman ayırarak onların istek ve taleplerine de kulak vermelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir