13 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Duygu ve mantığımızı örtüştüreceğimiz bir zaman dilimindeyiz. Kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyecek; kararlarımızın peşinden inat ve azimle gideceğiz. Otorite konumundaki kişiler arasında mücadeleler söz konusu. Günün ilk bölümü değişim rüzgarlının eşliğinde geçerken ilerleyen saatlerle birlikte mücadele gerektiren şartları geride bırakacak; yaşamdan ve yaşadıklarımızdan keyif alarak hayatımızı sürdürmeye yöneleceğiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabahın erken saatlerinden itibaren hızlı gelişmeler yaşayabilir, hem duygusal hem de motivasyon anlamında yüksek enerjili bir güne başlayabilirsin. Aklına gelebilecek farklı ve orijinal düşüncelerle birtakım iş bağlantıları içerisine girebilirsin, öğleden sonra yazılı ve sözlü ifadelerin ses getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk saatlerinde duygularını kontrol altında tutman çok da mümkün olmayabilir. Fakat yakınların da senden ilgi ve fedakârlık bekleyebilir. Aynı amaç için bir arada olduğun insanlarla fikir birliğinde olman, uzun vadeli planlara odaklanıp, yeni bir kazanç planı hazırlamana olanak tanıyabilir. Evde zaman geçirmekten hoşlanacağın bir gün.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; diline hâkim olman gereken ve yüksek motivasyonun ufak tefek sakarlıklar yapmana sebep olabileceği bir gündesin. İletişim ve derin araştırma yönünü kullanarak ihtiyacın olan bir takım konuları aydınlatman mümkün. Çalışma ortamında ya da eğitim alanında hoş ve yaratıcı fikirler üreterek günün fark yaratanı olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; özellikle sabah saatlerinde iyimser ve pozitif davranışların, bakış açını da etkileyerek daha fazla hoşgörüye sahip olmanı sağlayabilir. Ancak tutamayacağın sözler vermemeye dikkat etmelisin. Öğlene doğru sosyalleşebilir, kendini biraz şımartmak için alışveriş yapıp, kendine ufak tefek hediyeler alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün ortasında burcunda ilerleyecek olan Ay, girişimlerini desteklerken, artan motivasyonun kazançlarına ve ilişkilerine de yansıyabilir. Şu aralar hayatında olan yeni oluşumlardan veya eski bir ilişkinin tekrar keyif verici bir hal almasından memnun olabilirsin. Eski defterleri açarken patavatsızlıktan uzak durmanda fayda var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bu ara gelen haberler, sürpriz programlar yapmanı sağlayabilir. Bugün sosyal olmanın hem avantajını hem de dezavantajını görebilirsin. Üzerinde durmadığın bir sağlık sorunun hafta sonunu evde geçirmene neden olabilir. Kontrolün sende olmadığı bir süreç için hazırlıklı olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; unutmuş olabileceğin bir ödeme ihbarıyla güne başlayabilirsin. Taşınma, yer değişikliği veya ortaklı bir iş için karar verme sürecindeysen hızlı karar almamalı, mevcut ve olası durumunu etraflıca değerlendirmelisin. İhtiyacın olan ilgi ve desteği dostlarından alabilir, olumlu yönde iletişim kurabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş ve özel hayatında oluşan ani farkındalık; koşullarını tekrar gözden geçirip fırsat yakalamanı sağlayabilir. Geleceğinle ilgili hedefler belirlemek ve harekete geçmek için günün olumlu enerjilerinden faydalanabilir, deneyim ve yeteneklerini ihtiyaç duyduğun tüm alanlarda kullanabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sevdiklerini koruma amacıyla söylediğin sözlerin yanlış anlaşılması veya kuşkuyla karşılanması mümkün. Lakin sen, kendinden ve görüşlerinden emin olduğun için ikna edici olabilirsin. Öğlene doğru ekonomik konulardan uzaklaşıp, rutin dışına çıkmak ve bulunduğun ortamlardan uzaklaşmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yapmayı planladığın işlerinin üstesinden gelebilmek için yeni bir fikir ya da strateji geliştirebilir, şu aralar düşük olan motivasyonunu yükseltebilirsin. Özellikle hizmet alıp verdiğin alanlarda hırsla verebileceğin bir takım kararlarda mantıklı ve uyanık olman gerekebilir. Sevdiklerinle daha fazla zaman geçirmek sana iyi gelecektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; günün erken saatlerinde yakınlarının sağlığıyla ilgili bir haberle güne başlayabilirsin. Edindiğin bilgi ve becerilerini karşındaki insana aktarmak veya onu etkilemek için kullanabilirsin. Günün ikinci yarısında karşındaki insanları dinleyebilir; onların fikir ve önerilerini önemseyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde arkadaş ve yakınlarınla ani bir yolculuk hazırlığına başlayabilirsin. Öğlene doğru değişen gündem, sorumluluklarını ve rutin işlerini tamamlamanı gerektirebilir. Bana bir şey olmaz zihniyetiyle sağlığın konusundaki iyimserliğin, kontrollerini ihmal etmene sebep olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.