13 Nisan 2018 Burç Yorumları

Haftanın en verimli gününe merhaba diyoruz. Vaktimizi yarım bıraktığınız ya da tamamlamamız gereken işlere ayırmamız, yüklerimizi hafifletmemiz  yararımıza olacak. Sabah saatlerindeki pozitif enerjimiz, attığımız adımları büyük ölçüde etkileyecek ve girişimlerimiz için fazla çaba sarf etmemiz gerekmeyecek. Akşam saatlerine yaklaştığımızda, davranışlarımızın sonunu kestiremeyebiliriz  fakat yoğun duygulara kapılabilir, sevdiklerimizle beraber olma isteği doğabilir.

Sevgili Koç; bugün kendini enerjik hissetmiyor olsan da hayal gücünün ve vizyonlarının seni çok destekliyor. Sanatsal ya da yaratıcılık gerektiren alanlarda yapacağın çalışmalardan beklediğin performansı alabilirsin. Mantığın yerine hislerini takip etmen işlerini kolaylaştırabilir.

Sevgili Boğa; yardım kuruluşları için çalışma yapmak, spritüel konulara eğilmek veya yeni eğitimler almak için günün enerjilerini kullanabilirsin. Manevi konulara yöneldiğin bugünlerde edineceğin her türlü bilgi; sezgilerinin artmasına, iç huzurunu bulmana ve fırsat kapılarını görmene yardımcı olacaktır.

Sevgili İkizler; duyarlı ve hassas tavırların iş ve sosyal yaşamında dikkatleri üzerine çekmeni sağlayabilir. Ekonomik konulardaki endişelerin, ummadığın kişiden gelebilecek yardımla, nefes alıp, rahatlamanı sağlayabilir. Çalışma arkadaşından görebileceğin yardım, şanslı olduğunu hissettirebilir.

Sevgili Yengeç; bugün romantik ilişkilerinde ya da çocuklarla ilgili konuda, kendini şanslı ve umut dolu hissetmen mümkün. Ortaklı işlerindeki belirsizliklerin ortadan kalkması; duygu ve düşüncelerindeki sis perdesinin aydınlanmasını da sağlayabilir. Aldığın eğitimleri sosyal gruplar içinde paylaşma zamanı gelmiş olabilir.

Sevgili Aslan; eğitim, iş, seyahat veya yurtdışı bağlantılı konularda karşına çıkabilecek olumsuzluklar motivasyonunu düşürmemeli. Gerçekleşen tüm aksamaların senin hayrına olduğunu bilmeli, yaşadığın sorunları daha derinden ve farkındalıkla incelemelisin. Kazancının artıyor olması, lüks için yaptığın harcamaları da çoğaltabilir.

Sevgili Başak; ilişki içinde olduğun insanların vereceği destekten memnun olabilir, hayatında var oldukları için çok mutlu olabilirsin.  Olumsuz olarak gördüğün maddi ve manevi konular, iş ve eğitim hayatın ve ilişkilerindeki iniş çıkışlı ruh halinin bitmek üzere olduğunu bilmeli, keyifli ve mutlu olacağın yeni döneme odaklanmalısın.

Sevgili Terazi; ilişkinin ve sağlığının kalıcı olması için daha özenli olabilir, atmak istediğin adımları planlayabilir, maddi olarak da destek görebilirsin. Yönetici gezegeninin ortak kazançlar evinde olması; sana şans ve fırsat sunarken, senin de kararlı olman gerekebilir. Bu gün görsel ve sanatsal yaratıcılığını konuşturabilirsin.

Sevgili Akrep; bir iyi, bir kötü yaşadığın aşk ilişkinde mantıklı düşünmek istiyor olsan da içindeki şefkat ve özveri duyguları net bir karar vermene engel olabilir. Yakın çevrendeki insanlardan alacağın destekle bu çelişkiden kurtulabilirsin. Çocukların enerjisi bugün ruhunu besleyebilir.

Sevgili Yay; ailen ya da üstlerinle olan ilişkilerinde, hassas ve kırılgan olman motivasyonunu düşürebilir. Maddi endişelerinden kaynaklı sıkıntın; bu dönem içerisinde yeteneklerine odaklanmanla birlikte, çözüme ulaşabilir.  Yaşam alanını yenileme ve değiştirme fikri, sana iyi gelebilir.

Sevgili Oğlak; sosyal gruplar içerisinde bulunman ya da eğitim aldığın konuyla ilgili organizasyonlara katılman, sana kendini geleceğinle ilgili umutlu ve desteklenmiş hissettirebilir. Bugün yakın çevrendeki insanlarla yaşayacaklarını sağduyulu değerlendirebilir, sezginle hareket ederek daha uzlaşmacı olduğunu gösterebilirsin.

Sevgili Kova; maddi anlamda rahatlıkla destek bulabileceğin bugünde, yetenek ve vizyonlarına değer vermeli, fikir ve düşüncelerini önemsemelisin. İş ve çalışma hayatındaki insanların desteğini almakta zorlanmadığın bir gündesin. Sosyal medyadaki paylaşımlarınla ilgi odağı haline gelmen mümkün.

Sevgili Balık; “Benim Günüm” diyebileceğin maddi ve manevi destek bulabileceğin bir gün olabilir. Duygularını, düşüncelerini, geleceğinle ilgili hayallerini rahatlıkla ifade edebilir, olaylara daha geniş bir pencereden bakabilirsin.  Sosyal alanda ve yakın çevrendeki insanlara güven verebilir, onlardan da eş zamanlı güven bekleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.