13 Mayıs Burç Yorumları

Gece boyunca devam eden sert enerjiler sabah saatlerinde dağılmaya başlıyor. Ancak öfkemizi kontrol altında tutmaya çalışmamızda ve ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemizde yarar var. Çevremizdeki insanlarla gereksiz tartışmalara girebiliriz. Ufak kazalar ve aksilikler keyfimizi kaçırabilir. Öğlene doğru kendimizi daha iyi hissedebilir, olaylara daha iyimser gözlerle bakabiliriz. Enerjimiz yükselebilir, sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Akşam saatlerinde keyfimiz iyice yerine getirecek sürprizlerle karşılaşabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; güne biraz gergin ve telaşlı başlayabilir, kararsızlık yaşadığından program yapamayabilirsin. İletişim trafiği yoğun olmasına rağmen sonuçlar istediğin gibi çıkmayabilir. Fakat hemen ardından yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alarak, bakış açında netleşebilirsin.

Sevgili Boğa; borç ve alacaklarla ilgili gerginliğe neden olan durumlar karşısında risk alman gerekebilir. Akrabalarınla ya da beraber çalıştığın kişilerle iş birliği içinde olman krizlerin çözümünü kolaylaştırabilir. Ticari faaliyetlerin önümüzdeki günlerde daha da hız kazanabilir, telaş yapmamalısın.

Sevgili İkizler; kendi isteklerinden yola çıkarak hareket etmen karşındakileri mutlu etmeyebilir, aranızda sorunlara neden olabilir. Koşulların senden fazla karşı tarafın belirleyeceğini bilmeli, abartılı hareketlerden ve tepkilerden uzak durmalısın. Sevdiklerinin desteğiyle yaşamdan daha fazla keyif alabilirsin.

Sevgili Yengeç; gün boyunca oldukça hızlı ve hareketli olabilir, sürekli bir yerlere koşturmak ya da ev işleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Fakat kimi zaman da her tarafa yetişememenin getirdiği gerginliği yaşayabilirsin. Akraba ziyaretlerine gidebilir ya da misafir ağırlayabilirsin.

Sevgili Aslan; çok iniş çıkışlı bir gün geçirebilirsin. Bir taraftan keyif alabileceğin ortamlarda bulunabilir, kendin için alış verişe çıkabilir diğer taraftan da ani gelişen sosyal organizasyonlara yetişmeye çalışabilirsin. Romantik ilişkilerde beklentilerin karşılanabilir ancak fazla aşırıya kaçmamalısın.

Sevgili Başak; kendini ev işlerine verebilir, hem ailene hem de sosyal ortamına yetişmeye çalışabilirsin. Biraz daha esnek davranarak her şeyin üstesinden gelebilirsin ama kendini ihmal etmemeli, gerekirse bazı işlerden vazgeçebilmelisin. Akşam saatleri daha da yüksek tempolu geçebilir.

Sevgili Terazi; bugün kafan çok karışık olabilir, verdiğin sözleri unutabilir ya da yaptığın programa yetişemeyebilirsin. Yine de olaylar seni fazla zorlamayacak ve biraz gecikmeli de olsa işlerini halledebileceksin. Odaklanma sorunu yaşadığından gelen haberlere dikkat etmeyebilirsin.

Sevgili Akrep; bütçeni dengelemekte zorluk yaşayacağın bir gün geçirebilirsin. Alışveriş yaparken biraz daha dikkatli olmalı, hemen karar vermemeli, biraz daha fiyat araştırması yapmalısın. Akşam saatlerinde gerginliğini üstünden atabilir, hayata daha iyimser gözlerle bakabilirsin.

Sevgili Yay; özgür ve başına buyruk hareket etmek istediğin bir gündesin. Fakat karşındakilerin senden beklentileri, kendini kısıtlanmış hissetmene neden olabilir. Tepkini vermeden önce biraz sakinleşmelisin. İlerleyen saatlerde sevdiklerinle ve arkadaşlarınla keyifli bir zaman geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; ikilemler yaşayıp, karar almakta zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Bir yandan dışarı çıkıp sosyal ortamlarda bulunmak istemene rağmen bir yandan da kendinle baş başa kalmak isteyebilirsin. Risk alman gereken ya da kontrol edemediğin durumlar gerilime neden olabilir.

Sevgili Kova; telaşlı ve hareketli bir gün geçirebilirsin. Sabah saatlerinde biraz kararsızlık ve ikilemler yaşasan bile sonrasında kendini daha rahat ifade edebilecek, arkadaşlarınla ya da gruplar içinde sosyal faaliyetlerde bulunabileceksin. Akşama doğru gelen haberler heyecanlanmana yol açabilir.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında ön planda olacak; kendi fikirlerini çevrendekilerle paylaşmak isteyeceksin. Yolculuklar ya da iletişim kanallarındaki sorunlar seni biraz yönsüz bıraksa da işlerini yoluna koyabilecek ve gönlünce hareket etmenin yollarını arayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.