13 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Haftanın son günündeyiz. Arkadaşlarımızla keyifli vakit geçirmek isteyebiliriz. Ancak beklenmeyen gelişmelere, aniden ortaya çıkan olaylara hazırlıklı olmalıyız. Aksi takdirde kendimizi krizin ortasında bulabiliriz. Ortak paydada buluşmaya çalışmalı, sakinliğimizi korumalıyız. Temkinli davranarak, çözüm odaklı düşünmekte yarar var. Karşılaşacağımız durumlara karşı sabit fikirli ve ısrarcı olmamalıyız. Zira böyle davranışlar bizi yolumuzdan saptırabilir.

Sevgili Koç; cesur düşünüp, hızlı kararlar verebileceğin bir gündesin. Sosyal ve kariyer hayatında ani aldığın karar ve fikirlere karşı dikkatli olman gerekebilir. Otorite konumundaki insanlardan destek alırken, ufak kazalara da dikkat etmelisin. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle; maddi ve manevi güvencede olmak isteyebilir, kazançlarına odaklanabilirsin.

Sevgili Boğa; Merkür’ün burcuna geçmesiyle, sağlam ve kararlı adımlar atmak, her tür konuda kontrollü olmak isteyebilirsin. Kendini daha rahat ifade edebilir, somut ve yararlı fikirler üretebilirsin. Kendini gergin ve huzursuz hissettiğin, çok sayıda düşünceler ile zihnini yorduğun bir gündesin. Meditasyon ya da enerji çalışmalarıyla rahatlaman mümkündür.

Sevgili İkizler; sosyal ortamlarda kendini ve duygularını ortaya koymak için aceleci davranabilir, gelişen olaylar karşısında gerginlik yaşayarak, bazı ilişkilerinin zedelenmesine neden olabilirsin. Sürprizlere açık bir gündesin. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle; kendini zihinsel ve bedensel anlamda güvende hissetmek isteyebilir, yeteneklerine odaklanıp, yalnız kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; ailevi konularda ya da kariyer ile ilgili alanlarda görevlerinle ilgili sürpriz gelişmeler olabileceği gibi, sıra dışı fikirlerle hayatına yeniden yön vermek de isteyebilirsin. Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle; hedeflerine yönelebilir, kariyerinden gelen kazançlara odaklanabilirsin. Arkadaşlarının, dostlarının fikir ve tavsiyelerine önem vermen gereken bir gündesin.

Sevgili Aslan; kişisel düşüncelerindeki farklı bakış açını kabul ettirmek isterken, fikir ayrılıkları yaşayabilir, sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; iş, eğitim ve özel amaçlı seyahatler gündeme gelebilir. Üstlerinle olan iletişiminin önemi artabilir, onlarla bol bol fikir alışverişinde bulunabilirsin

Sevgili Başak; finansal kaynaklarınla ilgili alacağın ani bir karar; risk almana ve sevdiğin kişilerle aranın açılmasına neden olabilir. Uzun vadede mantıklı ve objektif olman gerekebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; eğitim, yayıncılık ya da yurtdışı bağlantılı işler gündeminde olabileceği gibi, gelecek için planlama yapabilir, perspektifini genişletebilirsin.

Sevgili Terazi; ailevi konularda ya da sosyal ilişkilerinde ani oluşabilecek fikir ayrılıkları nabzını yükseltebilir. Bu dönemde sürpriz teklifler ile karşılaşman da mümkündür. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; ortak kaynaklarına odaklanman, miras, gayrimenkul, vergi gibi konulara yoğunlaşman gerekebilir.

Sevgili Akrep; ilişkilerindeki ani gelişmeler, çatışmalara açık olduğunu vurgularken, ev kazalarına ve zihinsel gerginlikler de yaratabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; ilişkilerinde maddi ve manevi konulara önem vermen, güvenlik konularına da ekstra dikkat etmen gerekebilir. Girişimlerinde birilerine danışarak hareket etmen yararına olabilir.

Sevgili Yay; bugün sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsin. Partnerinle de ufak tefek sürtüşmeler yaşaman mümkün. Sözlerine ve harcamalarına dikkat etmelisin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; günlük ve çalışma hayatında daha düzenli, pratik ve organize olabilir, sağlığına daha çok önem verebilirsin.

Sevgili Oğlak; aile içi ufak tefek sözel tartışmalara açık olabileceğin gibi, ev kazalarına karşı da dikkatli olmalısın. Merkür’ün burç değiştirmesiyle; aşk eğlence, çocuklar ve hobilerin ile ilgili faaliyetlere yönelebilir, hayatında huzur ve kalıcılık arayabilirsin. Zamanını verimli kullanmak ve kazançlarını arttırmak isteyeceğin bir gündesin.

Sevgili Kova; zihninin çok hızlı çalıştığı bugün, çevrene istemediğin sözler sarf edebilir, sevdiklerinin söylediklerini duyamayacak kadar benmerkezci olabilirsin. Sakin kalmaya çalışmalısın. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, evinin huzurlu ve güvenli olması için çalışıyor ve yeni planlar yapıyor olabilir, dikkatli ve akıllıca kararlar alabilirsin.

Sevgili Balık; tatil gününü verimli bir şekilde değerlendirmek isteyebilir, sosyal grup ya da gezi organizasyonlarına katılabilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar; beklentinin üzerinde harcama yapmanı gerektirebilir. Merkür’ün burç değiştirmesi; zihinsel ve iletişimsel alanlarda daha somut olmanı sağlarken, yakın çevre, eğitim, anlaşmalar gibi konularda yeni fırsatlar yaratabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.