13 Mart Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren daha uyumlu ve dengeli bir şekilde davranabileceğiz. Olayları objektif bir gözle değerlendirecek ve çevremizdeki insanlara karşı adil bir yaklaşım içinde olacağız. Zaman zaman kararsız kalsak da dostlarımızın desteği ile karar verebileceğiz. Uzlaşıya açık olacak, sorunlarımızı hoşgörülü bir şekilde çözeceğiz. Gece saatlerinde kendi isteklerimizle karşımızdakilerin istekleri çatışabilir ve gerilim hissedebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; sabah saatlerinde duygu ve düşüncelerin arasında bağlantı kurmakta ve karar almakta zorlansan da hemen ardından daha uyumlu ve iş birliği içinde olabilir, ilişkilere dair olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün Merkür burcunda hareket etmeye başlayacağından artık kendini daha rahat ifade edebilirsin.Sevgili Boğa; güne endişeli ve kararsız başlasan bile beraber çalıştığın kişilerle paylaşımlarda bulunmak ve gündelik rutinini devam ettirmek huzurlu olmanı sağlayabilir. Kişisel bakımına ve sağlığına daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günlerde düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; yorucu ve gerilimli bir gece geçirmiş olabilir, güne kararsız başlayabilirsin fakat sabah saatlerinden itibaren keyif verici gelişmeler yaşayabilir, aşktan yana şanslı olabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ ün burç değiştirmesiyle birlikte düşüncelerini açık açık ifade edebilirsin.

Sevgili Yengeç; güne karmaşa içinde başlasan bile hemen ardından ailenle yaşadığın duygusal paylaşımlar seni rahatlatacak ve ilişkilerini düzene koyabileceksin. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal hayatında yoğun bir iletişim trafiği yaşanabilir, iş amaçlı yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konulardaki endişe ve karmaşa devam ederken fikir alışverişlerinin faydasını görebilir, yakın çevrenle iletişim halinde olabilirsin. Günü anlaşmave uzlaşma zemini oluşturarak geçirebilirsin. Merkür’ ün burç değiştirmesiyle birlikte bu kararsızlıktan çıkacak ve önümüzdeki günlerde daha hızlı hareket edebileceksin.

Sevgili Başak; dün burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi altındayken güne endişeyle başlayabilir, karşındakilerin kararsızlığından olumsuz etkilenebilirsin. Ancak öğlene doğru ekonomik konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanması keyfini yerine getirebilir. Yönetici gezegenin Merkür burç değiştirdiğinden finansal anlaşmalar gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; birkaç gündür devam eden huzursuzluk sabah saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte yerini keyifli zamanlara bırakabilir. Kendinle ilgilenmek, ilişkilerine odaklanmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günlerde karşındakilerin sözlerine daha fazla kulak verebilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde hedeflerinle ilgili ikileme düşebilir, yeniden gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsin. Sonrasında fazla göz önünde olmak istemeyebilir, gizli duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Çalışma ortamında iletişimin artacağı bir döneme giriyor olabilirsin.

Sevgili Yay; gece yarısından itibaren bir karmaşa yaşansa bile sabah saatlerinden itibaren arkadaşlarınla paylaşımlarda bulunabilir, daha uyumlu ve işbirlikçi bir tavır içinde olabilirsin. Romantik ilişkilerde daha önce cesaret edemediğin konuşmaları yapabilir, kendini özgürce ifade edebilirsin.

Sevgili Oğlak; dünden beri aldığın kararları uygulamak için uygun zemini bulabilir, gireceğin toplantı ve görüşmelerde iş birliği yaparak başarılı sonuçlar alabilirsin. Kararsız kalmana yol açacak gelişmelerden ancak fikir alışverişleriyle çıkabilirsin. Önümüzdeki günlerde aile içi iletişim artabilir ya da aile ziyaretlerine gidebilirsin.

Sevgili Kova; endişeli ve telaşlı geçen birkaç günün ardından artık kendini daha rahat ifade edebileceğin bir döneme giriyorsun. Yolculuklar ve kısa süreli bir eğitim gündeme gelebilir, çevrendekilerle uzlaşıya varabilir, daha hızlı kararlar alabilirsin. Bugün keyifli sohbetler içinde olabilirsin.

Sevgili Balık; ikilemde kaldığın durumlar seni zorlasa da uyumu bozmamak için tolerans gösterebilirsin. Finansal konuların gündemde olduğu bir döneme giriyorsun. Kredi, sigorta anlaşmaları yapabilir, harcamalarını kendi bildiğin düzende yapmak isteyebilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak keyfini yerine getirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.