13 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Hafta başından beri yaşanan gerilimin ardından daha sakin ve destekleyici enerjiler altındayız. Artık bir plan dahilinde davranabilir, önümüzdeki işlere odaklanabiliriz. Derin ve irdeleyici olabilir, araştırmadan, soruşturmadan adım atmayabilir ya da var olan krizleri çözmek için akılcı ve kurnaz tavırlar sergileyebiliriz. Bugün el atacağımız işlerde başarı şansımız oldukça yüksek, uzmanlara başvurabilir, büyüklerimizden akıl alabilir, profesyonelce işler çıkarabiliriz. Bir taraftan da manevi olarak güçlendiğimiz, olayların nasıl şekillenebileceğini sezip ona göre pozisyon alacağımız ya da yeri geldiğinde akışta kalacağımız için her açıdan tatmin edici bir gün olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kaynak bulabilme konusunda oldukça şanslı bir gün yaşarken; kredi, vergi ve sigorta gibi konularda girişim fırsatı yakalayabilir; daha önce attığı adımlardan hızlı geri dönüşler alabilirsin. Aynı zamanda gün içinde hayal aleminde ve soyutlukta kalmak isteyeceğin zamanlar olurken; sezgilerinle hareket etme fikri mantıklı gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün gündemini ikili ilişkin ve iş birliklerin oluştururken; bu konularda yeni bir dönem başlatmak isteyebilirsin. Evlilikte ya da ortaklı işlerde yaşanacak gelişmeler hayallerini yansıtırken; hedeflerine varmana da yardımcı olacak. Sosyal çevrenden veya çalışma ortamından oldukça destek alabileceğin bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün çalışmalarında ve günlük rutinlerinde bir hareketlilik yaşarken; çevrendeki insanlar değişebilir veya hali hazırda olan kişilerle istek ve arzuların hakkında çalışmalar yapabilirsin. Gün içinde ilgi çeken konuşmalarınla karşındaki kişileri ikna edecek ve fikirlerinin değişmesini sağlayacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aşk hayatındaki hızlı gelişmeler duygularının harekete geçmesini sağlayabilir. Ayrıca gün içinde; anlaşmalar açısından çok verimli bir gün geçirebilir, kazanç sağlayacak imzalar atarak; ortaklık kurabilirsin. Hayallerin için çıkabileceğin yolculuklarda sana güç kazandıracak kişilerden danışmanlık şansı yakalayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün yoğun bir tempon olmasına rağmen; yeteneklerini ve zamanını verimli kullanabilirsin. Yeni girişimlerin için ihtiyacın olan finansal konularda hayalci olurken; sezgilerinin seni doğru yöne götüreceğini bilmelisin. Ayrıca uzmanlığını kullanarak adımlar atabilir ve isteklerini sağlam temeller üzerine inşa edebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hem ilişkilerde hem de hayatına dair konularda kontrolü eline alabilir, yaşamdan daha fazla keyif alarak, yaratıcı olduğun alanlara ve hobilerine zaman ayırabilirsin. Gün içinde zihinsel olarak çok daha aktif olmakla birlikte sezgilerini de işin içine katarak yeni kararlar alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ani karar değişiklikleri yapmış olabilirsin; ancak sonrasında sakinleşip durum değerlendirmesi yapma fırsatı bulabilirsin. Maddi ve manevi değerlerine odaklanabilir, kendi sınırlarını çizebilirsin. Yaşam alanları için alım satımla ilgili işlerinde ailenin desteğini alman mümkün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; burcunda ilerleyen Ay; hem hayatını hem de ilişkilerini tekrar gözden geçirmeni sağlarken; karşına çıkan fırsatları da görmene yardımcı olacaktır. Yaşamına dair konularda attığın adımlarla sevdiklerinin tam desteğini alabilir, hayal gücünü de kullanarak seni başarıya taşıyacak girişimlerde bulunabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yoğun geçen birkaç günün ardından bugünü hiçbir şeye karışmadan geçirmek isteyebilirsin. Aklında içten içe zihnini kurcalayan ilişkiler veya maddi durumunu ilgilendiren düşünceler olabilir. Kontrolün dışında gelişebilecek durumlarla karşılaşman mümkün görünüyor. Sezgilerini dinleyerek öngörülerde bulunabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün nihayet keyif alabileceğin, hedeflerin doğrultusunda adımlar atabileceğin bir gündesin. Arkadaşlarınla, sevdiklerinle veya sosyal gruplar içerinde barınabileceğin; fakat manipüle etme yeteneğini kullanarak istemediğin bir planı veya fikri değiştirme şansı yakalayabilirsin. Çevrendeki olayları bütün gerçekliğiyle görebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün toplum içindeki konumunu ve statünü sağlamlaştıracak gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak attığın adımların sonuca ulaşması için konulara daha derin bakabilmelisin. Kontrolü sağlamak için finansal kaynaklarını; iş birliği yaptığın insanların yardımıyla artırabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünü rehavet içinde geçirmek isterken; sosyal medyada zaman geçirebilir ve yakın çevrenle iletişim halinde olabilirsin. Hayatına yeni bir yön vermek için bilgiler edinebilir, merak duyduğun konularda bakış açını genişletebilirsin. Sana rehberlik edecek kişilerle bir araya gelip onların desteğini alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.