13 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftanın en verimli günündeyiz diyebiliriz. Sosyal ortamlarda varlık gösterebilir, kendimizi doğru ifade edebilir, ilişki ve işbirliklerinde uyumlu davranabilir, anlaşmaya varabiliriz. Ama en önemlisi dayanıklılık gerektiren konularda büyük başarı gösterebiliriz. Sezgilerimizi ve sağduyumuzu aynı anda kullanabilir, ince hesap ya da maliyet bilgisi isteyen alış verişler yapabiliriz. Gün boyunca çok meşgul olabiliriz ancak elimizi attığımız her işten memnuniyet duymamız ve altından kalkmamız mümkün olacaktır. Tabii Merkür’ün geri hareketini unutmadan yeni bir girişimde bulunmak yerine var olan gündemi en iyiye götürmek ve fırsatları lehimize çevirmeye bakmalı, kaçtığını düşündüğümüz fırsatlarınsa üstüne gitmeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bir süredir gözlerden ırak devam ettirdiğin proje ve planlarına hız kazandırmak isteyebilir, sonuç almaya odaklanabilirsin. Ancak alman gereken birtakım önlemleri unutman veya atlaman mümkün, bu yüzden kontrollü olmaya çalışmalısın. Yakınlarınla ilişkin hareketlenirken,  kariyerinde desteklenebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu ara kişisel ve keyfi harcamalarına karşı bir takım önlemler alman gerekebilir. Seni destekleyen ve koruyan kişilerle beraber olabilir,  söz ve eylemlerinin arkasında durarak güçlü bir irade sergileyebilirsin. Hırslı ve inatçı tarafınla tuttuğunu kopartmak için uygun bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, burcunda ilerleyen Ay, özgüvenini destekliyor olsa da kariyer ve çalışma alanında kararsız kalmana sebep olabilir. Şu sıralar özellikle finansal konularda veya seni zorlayan alanların üzerine gitmek isteyebilir, kendince alternatif üretebilirsin. Ertelediğin seyahat ve iş planlarını hayata geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; enerjinin düşük olduğu bir güne başlamış olsan da haksızlığa uğradığın bir konuda kendini ispatlama şansın var. Şu aralar yaşadığın sağlık sorunları stres ve ruhsal kökenli olabilir.  Karşına çıkabilecek güçlü kişilerden alacağın yardımla kısa sürede birçok şey başarabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gruplarla veya aynı ideali paylaştığın insanlarla bir araya gelebilir, ortak bir platformda buluşabilirsin. Ortaklı işinin finansal boyutu istediğin hızla ilerlemiyor olsa da güçlü iradeni gösterebilir, azimle ilerleyebilirsin. Hedeflerine dağılmadan odaklanabilirsen, önündeki süreci rahatlıkla geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hareketli bir güne başlarken, aynı anda birçok işi yapmak durumunda kalabilirsin. Bugün kadınlarla olan ilişkin daha iyimser ve güven verici olabilir. Henüz bir sonuca ulaşmamış ilişkinde ve maddi koşullarında belirsizlikler sürüyor olabilir. Ortak bir çözüme ulaşmak için senin de çaba göstermende fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; eğitim veya yurtdışına ait işlerinle alakalı yeni haberler ve bildirimler alabilirsin. Ancak alacağın haberlerin doğruluğundan emin olmadan hamle yapmamalı, girişimde bulunmamalısın. Aile büyüklerinin sağlığı her geçen gün iyiye giderken, kendi sağlığını da ihmal etmemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; maddi manevi ve özel ilişkilerindeki paylaşımlarında ufak çaplı krizler yaşayabileceğin bir gündesin. Hem özel hem de iş hayatındaki sorunlarının altta yatan nedenlerini araştırabilir, özel ilişkini detaylıca irdeleyebilirsin. Yaşam alanında düşündüğün dekorasyon değişikliği fazla maliyetli olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay;  iş birliği içerisinde olduğun insanlar yapıcı faaliyetlerini destekleyerek, yetenek ve becerilerini daha somut hale getirmeni sağlayabilir. Aile büyüklerini, kaynaklarını veya yerleşimini ilgilendiren bir konudan dolayı fedakârlık yapman beklenebilir. Oldukça hareketli iyi ilişkiler içerisinde olduğun bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hareketli geçen günlerinin yanı sıra duygusal konularda bir takım dönüşümlere açıksın. Bugün kadınlarla kuracağın birliktelik ve iş birlikleri seni memnun edebilir. Sorumluluğunu aldığın konulara yön vermek adına yorulabilir, edindiğin bilgileri çabucak unutabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; yoğun ve sorumluluklarla geçen günlerin ardından, sevdiğin insanlarla zamanını değerlendirebilir ya da çocuklarla ilgili işlerle oyalanabilirsin. Gün içerisinde yapacağın alışverişlerde dikkatli olman, paranın hesabını iyi tutman ve unutkanlığa karşı temkinli olman gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; evinle ve kariyerinle ilgili yeni gelişen sorumluluklar ikilemde kalmana ve daha fazla efor sarf etmene yol açabilir. Bu alanlarda gösterebileceğin güçlü irade ve tecrübelerin yeni yol haritanı aydınlatabilir. İçten içe duyduğun endişelerin için sezgilerini dinleyerek kendine çıkış ve çözüm yolları yaratabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.