13 Kasım Burç Yorumları

Şans gezegenleri Jüpiter ve Venüs’ün Akrep burcundaki kavuşumu güne damgasını vuracak. Romantik ilişkiler, iş birlikleri, yakın beraberlikler ve sosyal ilişkiler açısından şanslı bir döneme giriyoruz. İlişkilerle ilgili güzel fırsatlar yakalamamız mümkün. Hayattan keyif alma arzumuz artacak, duygularımızı daha çoşkulu bir şekilde yaşayacağız. Özellikle aşk ilişkilerinde oldukça tutkulu bir süreç bizi bekliyor. Partnerimizle ilişkimizi derinleştirmek isteyebiliriz. Ancak ilişkilerde beklentilerimizin yükselmesi problem yaratabilir, kıskançlıklar krizlere neden olabilir. Bu kavuşum bizi finansal olarak da destekleyecek, bu alanda da olumlu gelişmeler yaşamamız mümkün. Gün içinde planlı bir şekilde sorumluluklarımızı yerine getirmek isteyeceğiz. Bir süredir üzerinde çalıştığımız projelerden kazanımlar elde etmek için çaba harcayacağız. Öğleden sonra kendimizi daha endişeli hissedebiliriz. İşlerimizi yürütürken aksilikler yaşayabilir, engellerle karşılaşabiliriz. 

Sevgili Koç; çok yoğun ve iniş çıkışlı bir gün geçirebilirsin. Finansal konularda oldukça şanslı ve başarılı olmana rağmen gündelik işlerinde aksamalar, yanlış anlaşılmalar ve ertelemeler yaşayabilirsin. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla olan işlerin ise akıcı bir şekilde ilerleyebilir; başvurularına olumlu cevaplar alabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ikili ilişkilerin, iş birliklerin ve ortaklıklarında seni mutlu eden gelişmeler yaşanabilir, aldığın teklifler yaşamınla ilgili olumlu bir süreci başlatabilir. Sorumlulukların hayattan keyif almanı zorlaştırsa da seninle aynı düşünce de olan kişilerin desteği işlerini kolaylaştırabilir.

Sevgili İkizler; bir süredir çalışma ortamında yapmak istediğin dönüşümü gerçekleştirebilecek koşullara kavuşabilir, kazancını ve konforunu artıracak gelişmeler yaşayabilirsin. Aile içinde ya da iş hayatında sorumluluklarının artmasına neden olacak olaylar yaşaman mümkün. Ancak biraz çaba göstererek tüm sorumlulukların üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Yengeç; aşk hayatın, çocukların ve hobilerinle ilgili gelişmeler sana büyük mutluluk verebilir. Mali konularda da şansının döndüğünü hissedebilirsin. Ancak bugün işlerin yanlış veya eksik bilgilendirmeler, hatalı evraklar ya da haberleşme sorunları yüzünden istediğin hızda ilerlemeyebilir.

Sevgili Aslan; aile içinde bir süredir yaşanan krizler artık sonuca ulaşabilir, gayrimenkul konularında seni tatmin edecek gelişmeler yaşanabilir. Bugün Finansal konularda oldukça planlı ve organize ilerleyebilirsin ancak alacak ve borçlarla ilgili hesapların şaşabilir.

Sevgili Başak; yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili gelişmeler, kafanın rahatlamasına ve içindeki endişelerin bir nebze de olsa yatışmasına yardımcı olabilir. Eğitim, yolculuk ve anlaşmalarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak olaylar istediğin hızda ilerlemeyebilir, ertelemelerden dolayı planların aksayabilir.

Sevgili Terazi; bugün kazançlarına olumlu yansıyacak gelişmeler yaşayabilir, risk içeren yatırımlarının başarıyla sonuçlandığını ya da zam beklentinin gerçekleştiğini görebilirsin. Yine de harcamalarını kontrol altında tutmayı unutmamalısın. Bilinçaltını kurcalayan düşünceler endişelerini artırabilir.

Sevgili Akrep; burcunda bir araya gelen Jüpiter ve Venüs, sana hayattan beklentilerini gerçekleştirmeni sağlayacak fırsatlar getirebilir. Romantik ilişkilerindeki gelişmeler seni mutlu edebilir, isteklerine kavuşabilirsin. Ancak sosyal ortamında parayla ilgili sıkıntılar yaşanabilir, sorumluluk alman gerekebilir.

Sevgili Yay; kadersel gelişmelerin çok ön planda olduğu bir gündesin. Olayları kontrol etmen mümkün olmayabilir ancak çeşitli aksaklıklara rağmen günün sonunda istediğini elde edebilirsin. Eksik bilgilere ve yanlış yönlendirmelere rağmen becerilerini kullanarak başarılı olabilirsin.

Sevgili Oğlak; arkadaş çevrenin sana yardımcı olmasıyla hedeflerine varman daha kolay olacak. Gerçi karar almakta ve planlarını uygulamakta zorlanabilirsin ancak akılcı davranmayı başarabilecek ve kontrolü elden bırakmayacaksın. Yalnız gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Kova; finansal konularda daha planlı programlı olman gereken bir süreçten geçiyorsun. Ufak tefek krizlere rağmen hem iş hem de sosyal hayatında başarılar elde edebilir, kariyerinde ilerleme kaydedebilirsin. Arka planda olsa da sana destek veren kişiler olabilir.

Sevgili Balık; bugün kendini çok rahat ifade edebilir, inançlarını gönlünce yaşayabilir, düşüncelerini çevrenle paylaşabilirsin. Sosyal medya aracılığı ile gelişen ilişkiler hem yolunu hem de ufkunu açabilir. İş birliği içinde olduğun kişilerle hedeflerini gerçekleştireceğin projelere girebilirsin. Ancak kararlarını tekrar tekrar gözden geçirmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.