13 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Son günlerin ağırbaşlı ve temkinli ruh hali yerini hareket halinde olmaya bırakıyor. Gün boyunca, iletişime ve sosyalleşmeye son derece açığız. Biraz kararsız kalabilir, olaylara yüzeysel yaklaşabiliriz. Ancak aynı zamanda empati kurmak, affetmek, hatalarımızı düzeltme yolunda adımlar atmak için son derece uygun bir gündeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde aldığın kararları tekrar gözden geçirmen gerekebilir, bütçeni yeniden düzenleyebilirsin. Akşam saatlerinde ise iletişim trafiğin yoğunlaşabilir, yakın yerlere gidebilir ya da sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Biraz rahatlayıp temkini elden bırakmak isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne hareketli ve enerjik başlayabilir, keyif aldığın ve mutlu olduğun konularla ilgilenebilir, sevdiklerinle haberleşebilirsin. Beklediğin haberlerin gelmesiyle harekete geçebilir, ilişkilerini canlandırabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde parayla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde yaptığın işlerden bir verim alamayabilir, ancak durum değerlendirmesi yapabilirsin. İç huzurunu yakalamak için meditasyon, yoga gibi çalışmalar yapmak ya da sadece manevi yönünü güçlendirmek sana iyi gelecektir. Öğlene doğru Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte daha enerjik olabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; son zamanlarda gelişen olayları değerlendirmen ve tamamlaman gereken işleri sonuçlandırmanın iyi olacağı bir gündesin. Eski arkadaşlarını aramak hatta biraz dertleşmek için uygun bir gün olabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde enerjin düşebilir, sosyal ortamından soyutlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; daha iyi ekonomik şartlara sahip olabilmek ve iş hayatında arayışlarda bulunmak için ortamı ve koşulları iyi değerlendirmeli, fikir alış verişinde bulunmalı ve araştırma yapmalısın. Sağlam ve kalıcı adımlar atmak için acele etmemende fayda var. Öğleden sonra sosyal hayatın hareketlenebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aynı görüşü paylaştığın arkadaş gruplarından ikili ilişkilerinle ve yaşamsal kararlarınla ilgili fikirler alabilir, düşüncelerini tekrar gözden geçirmen gerektiğini fark edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise bulunduğun ortamda iletişim trafiği hızlanabilir, kariyerine kafa yorabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün, fikir aldığın kişiler olaylara başka bir bakış açısı geliştirmeni sağlayabilir, geçmiş olayları bu gözle yeniden değerlendirebilirsin. Fakat sabırlı olmalı ve hemen harekete geçmemelisin. Günün ikinci yarısında ise yolculuklar, eğitim ve araştırmalar daha fazla gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde eskiden yakın ilişkide olduğun kişilerle haberleşebilir, danıştığın kişilerin görüşlerini yeniden değerlendirebilirsin. Aradığın güvenceyi bulmak için sağlam adımlar atman gerekebilir. Öğleden sonra finansal beklentiler devreye girebilir, parasal kaynak arayışında olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; tamamlaman gereken birçok iş olduğu için gün boyunca sıkı bir tempoda çalışabilir, yorulduğunu fark etmeden koşturabilirsin. Eski çalışma arkadaşlarınla tekrar görüşmen hayatını kolaylaştıracak fikirler de almanı sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise ilişkilerine odaklanabileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; seni mutlu edecek ortamlarda bulunmak isteyebilir, sevdiklerinin yanında kendini güvende hissedebilirsin. Aldığın kararları uygulamadan önce sabırlı davranarak, araştırmalar yapabilirsin. Öğleden sonra tempon hızlanabilir, iş yoğunluğun artabilir, birçok görüşme ve toplantıya katılabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ailenle finansal durumunla ilgili konuşmalar yapabilir, yanlış beklentileri düzeltebilir ya da evin tadilat gerektiren yerleriyle ilgilenebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde keyiflerine ve hobilerine daha fazla zaman ayırabilir, sevdiğin işlerle ilgilenebilir, arkadaşlarınla haberleşebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün düşüncelerini ve aldığın kararları tekrar gözden geçirebilir, kendi duygularına odaklanabilir, konsantrasyonunun arttığını hissedebilirsin. Eski okul arkadaşlarınla haberleşmek seni mutlu edebilir. Günün kalanını evinde, ailenle birlikte geçirmek isteyebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir