13 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde bozuk olan ilişkilerimizi gözden geçirebiliriz. Bazı konularda haksızlık yaptığımızı ve sevdiklerimizi kırdığımızı düşünebiliriz. Farkındalığımız artabilir, geçmişe dönüp bakarak hatalarımızı anlayabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; yaşamına dair üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken kendini yeni deneyimlere açık hissedebilirsin. Sosyal yaşamını, çalışma hayatını ve toplumsal konumunu etkileyecek gelişmeler seni sınırlayabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle sorunlarını çözmek için adım atabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; hayata bakış açını değiştirmekte zorlansan da ufkunu genişletmek zorunda kalabilirsin. Çalışma arkadaşlarından beklediğin desteği bulamadığından, yaptığın işlerin tekrar üstünden geçmen gerekebilir. Kırgınlık yaşadığın tanıdık ya da akrabalarından haber alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; finansal konularda hırslı ve mücadeleci olabilirsin. Yatırımlarda bulunurken ya da girişimlerinde risk alabilirsin, fakat aldığın bu riskler seni huzursuz edebilir ve üstünde baskı hissetmene yol açabilir. Duygusal krizlerin seni sınırlayan ve karamsarlığa iten etkisi altında olabilir, paylaşımlarda bulunmaktan çekinebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; ailenle iş birliği yaptığın konularda engellerle karşılaşabilir, gündemde olan sorunları çözmek için mücadele edebilirsin. Kısıtlandığını düşünmene rağmen sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayacaksın. Karşındakilerin sana hissettirdiği baskı duygusal karamsarlığa neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; üstünde çalıştığın projeler ulaşım ya da iletişimle ilgili konulardan dolayı engellenebilir. Çalışma hayatında tamamlanması gereken işler ve sorumluluklar seni yorsa da gündelik yaşamın sorumluluklarını ihmal etmeden ilerleyebilirsin. Ancak harcadığın enerjinin karşısında alacağın verim düşük olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; bugün zevklerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Bir yandan hayatın keyfini çıkarmak isteyebilir diğer taraftan seni karamsarlığa iten sorumlulukların yükünü taşıyabilirsin. Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda daha gerçekçi olmana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; evdeki ve aile içindeki sorumlulukların seni yorabilir. Özellikle gayrimenkul yatırımları için derinlemesine araştırmalar yapabilirsin. Fakat üstlendiğin yükler hedeflerinde engellenmene ve mücadele içine girmene neden olabilir. İlişkilerinde yaşanan sorunları çözmek için harekete geçebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerle ortak sorumluluklar içinde olabilir, yapılacak işleri paylaşarak yerine getirebilirsin. Fakat gizli yürütmeye çalıştığın ilişkiler ve girişimler sana rağmen açığa çıkabilir. Zihnini kurcalayan konularda bilinçli ve gerçekçi düşünerek harekete geçmelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; kariyerinden elde ettiğin kazançları değerlendirirken yaptığın hataların üstünden geçip tekrar hesap yapabilirsin. Deneyim kazanmaya çalışmanın getirdiği gerginlik üstünde yük hissetmene yol açabilir. Sorumluluklarını ön plana çıkararak hareket ederken harcamalarını kontrol altına almaya çalışabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; hâlâ burcunda hareket eden Ay, sana yeniden harekete geçme olanağı sağlayabilir. Tecrübeli olduğun konularda girişimlerde bulunurken iş ve sosyal hayat deneyimleri işine yaramayabilir. Kendi istek ve düşüncelerinin peşinden giderken verdiğin mücadele, ilişkilerinde gerilime neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; bugün hem sorumlulukların hem de kariyerine dair gelişmeler bilinçaltında seni huzursuz edebilir. Kontrolün sende olmaması ve akışta kalmaya zorlanman engellere neden olabilir. Yaşama bakış açına ve düşüncelerine ters gelen konularda mücadele etmen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; içinde bulunduğun grupların ya da arkadaşların sorumluluğunu almadan önce olayların finansal boyutuna da bakmalısın. Dostlarınla kurduğun iş birliklerinde çatışmalar yaşayabilir, maddi konularda mücadele içine girebilirsin.  Ortak kaynakların paylaşımında daha adil davranman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.