13 Haziran Burç Yorumları

Bugün kendimizi daha umutlu ve pozitif hissedebiliriz. Girişimlerimizi ileriye taşımak ve emek verdiğimiz işleri geliştirmek için harekete geçebiliriz. Zihinsel olarak verimli bir gün geçireceğiz. İnsan ilişkilerinde anlayışlı ve hoşgörülü olabiliriz. Hukuk, ticaret, eğitim gibi konularda olumlu gelişmeler yaşamamız mümkün. Düşüncelerimizi hayata geçirmek her zamankinden daha kolay olabilir. Öğle saatleri biraz gerilimli ve sıkıntılı olsa da akşam saatlerinde özellikle iş birlikleri, ilişkiler ve parasal konularla ilgili zorlukları aşabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; hedefinde olan işler için harcama yapmaktan kaçınmayacaksın. Ayrıca bugün alışılmış düzeninin dışına çıkabilir; olaylar karşısında farklı bir duruş ve tavır sergileyebilirsin. Dostlarınla aranda parasal alışverişlerinde sorunlar çıkabilir.  Sana ufuk açacak ve geleceğe umutla bakmana imkân sağlayacak girişimlerin olabilir.

Sevgili Boğa; ailevi bir konu, işe veya sorumluluklara ait bir gelişme seni maddi olarak etkileyebilir. Sağlam ve emin adımlarla ilerlemeyi tercih etmene veya düşüncelerinde sabit olmana karşın koşullar seni farklı bir tavır almaya yöneltebilir. Yeteneklerinden, ticaretten, komisyonlu işlerden kazanç sağlayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün mahkemelerle olan işlerin, yurt dışı ve yabancılarla olan çalışmaların maddi sebeplerden dolayı zor ilerleyebilir. Farklı bir yöntem kullanman veya alışılmışın dışına çıkman gerekebilir. Ayrıca içten içe kabul etmekte zorlandığın bir ilişkiye karşı bakış açını da yenileyebilirsin.

Sevgili Yengeç; harcamalarının artması maddi konularda sıkıntıya neden olabilir. Bu yüzden borç alabilir; kredi başvurusunda bulunabilir veya başkasının kaynaklarından faydalanma yolunu seçebilirsin. İlişkilerde özgür olmak istemen ise ufak çaplı krizlere neden olabilir.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda ilerleyen Ay ilişki ve iş birliklerine yönelmene neden olabilir. Sevdiğin kişinin özgür ve bireysel davranışları aranızda güven sorgulaması yaratabilir. Ortaklaşa yapılan işlerde ise maddi konulardan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklentilerinin mantık çerçevesinde olmasına dikkat etmelisin.

Sevgili Başak; alışkanlıklarını yenilemek ve kendine çeki düzen vermek istemektesin. Bu yüzden yemeye içmeye ara verme kararı alabilirsin. İş ve çalışma ortamında ise arkadaşlarınla maddiyata dayalı gelişmeler yaşanabilir. Alternatif yöntemler deneyerek çözüm yolu yaratabilirsin.

Sevgili Terazi; aşk hayatında seni yenileyen gelişmeler olabilir. Aradığın duygusal tatmini bulamadığını düşünebilirsin. Ayrıca yatırımlarını başkalarının kaynaklarından yararlanarak farklı bir çizgiye de taşımana imkân sağlayacak durumlar gündeme gelebilir. Belirlediğin hedeflere ulaşabilmek için fazladan çaba harcayabilirsin.

Sevgili Akrep; evinle, yerleşiminle ilgili yenileme yapmak isteyebilirsin. Ancak aynı ortamı paylaştığın kişilerden beklediğin finansal yardımı veya destekleyici davranışları görmekte ilk etapta zorlanabilirsin. Ailevi bir konu veya aileye ait bir gayrimenkulle de alakalı seni maddi manevi sorgulamaya iten durumlar yaşayabilirsin.

Sevgili Yay; yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerinde maddi bir konudan veya aranızdaki güven bunalımından dolayı sorun yaşayabilirsin. Ayrıca bir anlaşma veya sözleşmeyi yeniden düzenlemek için harekete geçebilirsin. Eğitim ve yolculukların mali tarafı seni zorlayabilir.

Sevgili Oğlak; keyif alacağın işler için kendine bir bütçe veya kazanç kapıları yaratman gerekebilir. Ayrıca bugün çocuklara, sevdiğin kişiye yapacağın harcamalar da boyunu aşabilir. İlişkilerinde değer yargılarının değişmesine neden olabilecek durumlar da yaşayabilirsin. Bilinçaltını zorlayan düşünceler yıpratabilir.

Sevgili Kova; burcunda ilerleyen Ay’ın getirdiği etkiler eşliğinde olay ve gelişmeleri kendi isteklerin doğrultusunda ilerletmek için ısrarcı olabilirsin. Bu tavrın ilişkilerinde hoş olmayan gelişmelere neden olabilir. Ayrıca ailevi bir konu, evinle veya gayrimenkulle ilgili yenilenmeler yapabilirsin. Aşırılıklara kaçman söz konusu.

Sevgili Balık; iç dünyana çekilme ve yalnız kalma isteğin ağır basabilir. Bu inziva esnasında geleceğinle ilgili planlar yapabilir; seni zorlayan ailevi bir meseleyi etraflıca düşünebilirsin. Finansal kaynaklı bir işinle ilgili de yaptığın anlaşmaya uymayan durumlarla veya kardeşlerinle uğraşacağın gelişmeler yaşayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.