13 Haziran 2018 Burç Yorumları

Eğitim ve iletişim gibi konular ön plana çıkabilir. Aceleci davranmamaya özen göstermeliyiz. Aksi takdirde bilgi kirliliği kafamızı karıştırabilir. Ayrıca şu sıralar başladığımız işlerden sıkılabilir, yeni arayışlar içine girebiliriz. Mantıklı davranmaya ve objektif hareket etmeye dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç; hedef ve ideallerine doğru cesurca adım atmak isterken, zaman zaman aklının karışması, yanlış kararlar almana neden olabilir. Yeniay’ın etkisiyle, yakın çevrenle daha sık bir araya gelebilir ve daha sosyal ve aktif olabilirsin. Bu dönem içinde ticaret, eğitim, seyahat, anlaşmalar gibi konularda daha şanslı olman mümkün.

Sevgili Boğa; kazançlarına odaklanabilir, gelirlerini arttırma konusunda yeni girişimler yapabilirsin. Gün içerisinde arkadaşlarından gelebilecek haberlerin doğruluğunu sorgulaman gerekebilir. Yeniay’ın etkisiyle, zihinsel, duygusal ve iletişimsel yeteneklerini biraya getirerek yeni kazançlar elde edebilirsin. Bu sırada harcamalarına da dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler; burcunda oluşacak Yeniay’ın etkisiyle, iş, kariyer ve ilişkilerinle ilgili önemli kararlar alabilir, özgürce hareket etmek isteyebilirsin. Değer yargılarınla ilgili değişim yapmak isteyebilir, bıraktığın ya da ara verdiğin eğitimlere tekrar başlamak, hayatına yeni bir düzen oturtmak isteyebilirsin.

Sevgili Yengeç; ortak kazançlarınla ilgili fırsatlar yüzünü güldürebilir. Bu dönem kredi almak ve borçlarını kapatmak için uygun bir zaman olabilir. Yeniay’ın etkisiyle, bedensel sağlığa önem verebilir, beslenme düzeninde yenilik yapabilirsin. Gizli saklı bazı olaylara vakıf olurken, kendinle ilgili farkındalığın da artacaktır.

Sevgili Aslan; hedeflediğin ve adım atmak için beklediğin iş birliklerine hız verebilir, cesaretle hareket edebilirsin. Sabah saatlerinde parasal konularda dalgın olman ve kafa karışıklığı yaşaman mümkün. Yeniay’ın etkisiyle, sosyal olmanın avantajlarını görebileceğin bir süreç başlayabilir. Kariyerinden gelen kazançlarda artış yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; iş birliklerinde kendini göstermek için yoğun çabalar sarf edebilir, cesur ve özgür davranışlarınla yeni birlikteliklere yelken açabilirsin. Yeniay’ın etkisiyle, kariyerinde yeni bir sayfa açabilir, bireysel ya da ortak işlere girebilirsin. İletişimin bol olacağı bu dönemde yeni eğitim alabilir, önemli kişilerle görüşmeler yapabilirsin.

Sevgili Terazi; sosyal ya ada aile içi yapacağın organizasyonlarda kendini gösterebilir, duygusal ama adil görüşlerini kolaylıkla ifade edebilirsin. Yeniay’ın etkisiyle, iş veya kişisel amaçlı seyahatlere gidebilir, yeni bir eğitim programı düzenleyebilir ya da yasal ve hukuksal işlerinde olumlu sonuçlar alabilirsin.

Sevgili Akrep; ailenle fikir birliği içerisinde olabilir, ortaklaşa kazanımlarında ya da gayrimenkulle ilgili konuda girişim planları yapabilirsin. Yeniay’ın etkisiyle, eş ya da partnerinin gelirlerinde değişimler olabileceği gibi kriz yaşadığın bir konuda sürpriz gelişme ve yenilikler bekleyebilirsin. Krizi fırsata çevirebilme fırsatları yakalaman mümkün.

Sevgili Yay; yakınlarınla yaptığın iş birliklerinde parasal konular gündem olurken, bazı alanlarda yanıldığını anlaman aklını karıştırabilir. Yeniay’ın etkisiyle iş birliklerine açık olabilir, fikir ayrılığı yaşadığın insanlara karşı daha olumlu ve uyumlu davranabilirsin. Hayatını etkileyecek yeni kararlara açık olduğun bir gündesin.

Sevgili Oğlak; mesleki alanlarda ya da günlük işlerinde sorumluluklarına daha fazla zaman ayırıp, üretken olabilirsin. Günlük rutinlerinde biraz dalgın olman mümkün. Yeniay’ın etkisiyle, yeni iş teklifiyle karşılaşabilir ya da sen yeni bir girişim için zemin hazırlayabilirsin. Sağlığına özen göstereceğin, dinlenmek için tatile çıkabileceğin bir dönemdesin.

Sevgili Kova; romantik ilişkilerinde gösterdiğin fedakârlıklar maddi ve manevi zarar görmene neden olabilir. Harcamalarında temkinli davranmalısın. Yeniay’ın etkisiyle, hayatın keyifli yanlarını deneyimlemek isteyebilir, hobiler çocuklar ve spor gibi alanlara yönelebilir ya da ilginç fikirler üretebilirsin. Yeni bir aşk başlaması da mümkün.

Sevgili Balık; gün içerisinde zihninin dağınık olması, ev ya da iş alanında vereceğin kararları tekrar sorgulamana neden olabilir. Yeni ayın etkisiyle, evde dinlenmek, çeşitli düzenlemeler yapmak isteyebilir ya da yeni bir eve taşınma kararı alabilirsin. Ani aldığın bir kararla bir seyahate çıkabilir, daha önceden gitmiş olduğun mekanlara yeniden gidebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.