13 Eylül Burç Yorumları

Güne dünün gerilimini hissederek başlayabiliriz. Kendimizi yetersiz hissedebilir, üzerimizde baskıdan sıkılarak her şeyden vazgeçmek ve içinde bulunduğumuz koşullardan uzaklaşmak isteyebiliriz. Bu nedenle önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakmamızda hatta çevremizdeki insanlardan destek almamızda yarar var. İlerleyen saatler, ticari görüşmeler ve sosyalleşme için çok daha uygun. Üreteceğimiz sıra dışı fikirlerle sorunları çözebiliriz. Tüm ilişkilerimizde daha kalıcı adımlar atabilir, yatırımlarımız konusunda daha akılcı davranabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün iş birlikleri ve yaratıcılık gerektiren işler için de oldukça uygun. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; gün içinde hareketli ve aktif olabilirsin ancak koşulların değişkenliği işlerini istediğin sonuca ulaştırmanda sorun yaratabilir. Kararsızlıklar, ertelenmeler veya fikir ayrılıkları hızını kesebilir. Akşam saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alabilirsin.

Sevgili Boğa; finansal alanda değişkenlik gösteren koşullar nedeniyle aradığın güvenilir ortamı bulmakta zorlanabilirsin. Alacak ve borçlarla ilgili yaşanması muhtemel bazı sorunlar verilen sözlerin ertelenmesine yol açsa da çalışma arkadaşların ve akrabaların yardımına koşup seni rahatlatabilir.

Sevgili İkizler; bugün kendi isteklerinle aile büyüklerinin beklentileri arasında kalabilir veya ev ile ilgili fazla sorumluluk üstlenmekten dolayı yıpranabilirsin. Gün içinde yaşayacağın bu ikilemler akşamüstü saatlerinde ilişkilerinde de sıkıntı yaşamana neden olabilir ancak günün sonunda yaşamdan keyif alacağın gelişmeler olabilir.

Sevgili Yengeç; bilinçaltını yoran düşünceler, dedikodular veya gündelik yaşama dair sorumluluklar seni biraz zorlayabilir. Duygularını ifade edememenin ve sözünün dinlenmemesinin sıkıntısını yaşayabilirsin ancak ailen her konuda yanında ve sana destek olacağından sonunda isteklerin gerçekleşebilir.

Sevgili Aslan; bugün üstünde çalıştığın proje veya işlerin eksik bıraktığın yönleriyle ilgilenebilir, gruplardan veya konusunda uzman kişilerden alacağın desteklerle işlerini tamamlayabilirsin. Ancak sonuca ilerlerken zihinsel ve maddi anlamda yorucu koşullarla karşılaşabilirsin.

Sevgili Başak; işlerini yoluna koymakta zorlanabilirsin. İş hayatını ilgilendiren yazışma, eğitim ve seyahatleri istediğin akıcılıkta ilerletemeyebilir, aksiliklerle karşılaşabilirsin. Karar verme sürecinde zorlansan da sosyal becerilerini kullanarak ihtiyacın olan desteğe ulaşabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün sosyal medya kullanımında çok dikkatli olmalısın. İftiralarla karşılaşabilirsin ya da sözlerin başka tarafa çekilebilir. Kontrolün dışında gelişebilecek aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısın. Fakat kendini rahatlıkla ifade etmen ve ne istediğini bilmen sayesinde durumu toparlayabileceksin.

Sevgili Akrep; finansal konulardaki değişken koşullar bugün gerek zihinsel gerek duygusal olarak seni olumsuz etkileyebilir. Projelerini gerçekleştirmek için attığın adımlarda bazı aksiliklerle karşılaşabilirsin. Ancak kulisleri ve gizli ilişkileri kullanarak istediğin sonuca ulaşabilirsin.

Sevgili Yay; güne büyük bir hevesle başlamana rağmen karşındakilerden beklediğin tepkiyi alamayabilir, iş ve sosyal hayatında cesaretini kıran kişilerle uğraşmak zorunda kalabilirsin.  Yakın ilişkide olduğun kişilerden etkilenerek bazı kararsızlıklar ve ikilemler yaşayabilirsin. Ancak arkadaşlarına danışırsan sana yardımcı olacaklardır.

Sevgili Oğlak; çalışma ortamının ve sağlığının gündelik yaşantını etkilediği ve değişken koşullar yarattığı bir süreçtesin. İş beklediğin kişiler sandığın kadar profesyonel olmadığından aynı işi iki kere yapman gerekebilir. Neyse ki senin uzmanlığın durumu kurtaracak ve sonunda başarıya ulaşacaksın.

Sevgili Kova; bugün romantik ilişkilerinde dikkatli olmalısın. İyi niyetle verdiğin sözler seni zor duruma sokabilir. Kendi hedeflerine varmak için yaşamında yapman gereken seçimler olması, duygusal krizleri ve kararsızlıkları tetikleyebilir ancak görüşlerini yakınlarınla paylaşarak doğru kararı verebilirsin.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun koşullar oldukça değişken görünüyor. Gerek ev gerekse iş yaşantında artan hareketlilik, belli bir konuya odaklanmanı zorlaştırabilir, karşındakilerin beklentilerini karşılayamamanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Fakat derin ve duygusal paylaşımlarda bulunarak, kendini ifade edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.