13 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Balık burcunda ilerlemekte olan Ay gün içinde Satürn ile olumlu kontakta olacağından yalpalanmalara rağmen bizlere sağlam bir zeminde ilerleme gayreti getirecektir. Beklenti ve hayallerimizi şekillendirmemize; konusunda yetkin kişilerle bağlantı kurmaya imkan sağlayacaktır. Uzun vadeli plan ve proje yapmak adına olumlu koşullar var. Ancak akşam saatlerinde bu olumlu havanın dağılması söz konusu. Oldukça kaygan şartların olduğu bir zeminde ilerlemeye çalışacağız gibi. İçinde bulunduğumuz koşullar pek güven verici olmayabilir. Aldanmaya, yanılgıya açık olacağımız gibi bizlerinde bu hal ve tavır içinde olması mümkün. Gelişmeleri enine boyuna değerlendirmeden ne karar alalım ne de adım atalım.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yarın gerçekleşecek dolunay öncesi bugün şartları fazla zorlamamalı, kendini kurban durumuna düşürmemek için olaylara uyum sağlayarak, akışta kalmalısın. Hayallerine ulaşabilmek için detaylara gereken önemi göstermen gerekiyor. Düşüncelerinden şüpheye düştüğün için karar almakta zorlanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; gün boyunca sevdiklerinle bir arada olmakta ya da onlara uyum sağlamakta zorlanabilirsin. Özellikle romantik ilişkilerde sıkıntılar olabilir, yeteri kadar değer verilmediğini düşünebilir, karşındaki kişinin gösterdiği sevgiden tatmin olmayabilirsin. Emeklerinin karşılığını alamayabilir, finansal açıdan kendini yetersiz hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; senin için yorucu ama sonuçların belirsiz olduğu bir gündesin. İş ve sosyal hayatın içinde çok aktif olmana rağmen karar verememen ilerlemeni engelleyebilir. Ailenin ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışırken bazı detayları gözden kaçırman karmaşaya yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kafanın çok karışık olduğu, görüş ve düşüncelerinden şüpheye düştüğün ya da olayları yanlış değerlendirdiğin bir gün olabilir. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında dikkatli olmalısın. İyi niyetle yaptığın uyarıların karşılığında çok sert bir tepkiyle karşılaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün özellikle bütçeni denkleştirmekte zorlanabilirsin, finansal konularda yaşadığın iniş ve çıkışlar içinde bulunduğun krizleri körükleyebilir. Ortaklıkları ve kredi, sigorta gibi işlerini ilgilendiren imzaları atarken çok dikkatli olmalı, yanlış hesaplardan dolayı zarara uğrama ihtimalini göz önüne almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşındakileri anlamakta zorlanabilir, olaylara fazla gerçekçi bir gözle bakarak, ilişkilerini zorlayabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerden yüksek bir performans beklemen ve eleştirinin dozunu kaçırman yıkıcı sonuçlara yol açabilir. Biraz daha yapıcı ve anlayışlı davranman gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün planlı, programlı ilerleyemeyebilir, kontrolünde olmayan gelişmelerden dolayı birçok engelle karşılaşabilirsin. Yaşadığın konsantrasyon zorluğunu aşmak için kendini biraz zorlamalı ve eleştirilere kulak vermelisin. Gizli bilgi ve ilişkilerin açığa çıkmasıyla sıkıntılar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygusal açıdan zorlanacağın bir gün geçirebilirsin. Beklentilerinin karşılanmamasından dolayı kendini mutsuz hissedebilir, kimsenin seni anlamadığını düşünebilirsin. Hesapsız aldığın riskler ve görmezden geldiğin detaylar olayların sonunu kestirememene yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün, ilerleme sağlayabilmek için hem iş hem de özel hayatında kontrol edemediğin konularla ilgili gerçekçi değerlendirmeler yapman gerekiyor. Her işin üstesinden gelemeyeceğini kabul etmeli koşullar netleşmeden hemen harekete geçmemelisin. Olayları akışına bırakırsan daha rahat edersin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karar alırken ya da girişimlerde bulunurken tatminsizlik yaşayabilir, daha iyi olabilirdi düşüncesiyle sürekli fikrini değiştirebilirsin. Planladığın eğitim, yolculuk ve anlaşmaların verimli olmadığını fark edebilirsin. İki ileri bir geri yapmamak için kendine biraz daha zaman tanımalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendi değerinin bilincinde olarak beklentiye girmeli, gereksiz fedakârlıklarda bulunmamalısın. Finansal yatırımlarını daha verimli hale getirmek isterken detaylarda boğulman, harekete geçmeni engelleyebilir. Çıkarlarını koruyabilmek için sezgilerini ve mantığını bir arada kullanman gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün karşındakilerin eleştirileri seni fazlasıyla yıpratabilir, kendi kararlarını uygulamakta zorlanabilirsin. Burcundaki dolunay öncesi olayları netleştirmen gerekiyor. Sorumluluklarını yerine getirirken birçok eksiğin olduğunu görebilir kurallı ve programlı olmanı gerektiren işleri yürütmekte zorlanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.