13 Eylül 2018 Burç Yorumları

Hedef odaklı olacağımız ve arzularımızın peşinden kararlı bir şekilde ilerleyeceğimiz bir gündeyiz. Fakat zaman zaman ikilemde kalabilir, hayal gücümüz gerçekleri görmemize engel olabilir. İlerleyen saatlerde empati kurarak bozulan ilişkilerimizi düzeltebilir; küslükleri bitirebilir; kucaklayıcı ve affedici davranabiliriz.

Sevgili Koç; ilişkiler, işbirlikleri, ortaklıklar adına sorgulama ve yeni düzenlemeler yapacağın bir sürecin içindesin. Gerek özel yaşam gerek iş gerekse de parasal alanlarda gelen teklif ve önerilerin sana ne kadar uygun olup olmayacağını belirleyebilirsin. Daha derin ve detaylı araştırmalara ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Boğa; bugünlerde sorumluluklarını yerine getirirken engeller ve ertelenmeler yaşayabilirsin. Karşındaki kişilere bağlı kalarak isteklerine ulaşman hayallerini yeniden gözden geçirmene neden olabilir. Kapasiteni açığa çıkarabilmek için sevdiklerinin desteğini almalı ve daha yoğun bağlar kurabilmelisin.

Sevgili İkizler; gün içinde yoğun bir duygusal karmaşa yaşayabilir, detaylara dalabilirsin. Üstünde çalıştığın projeleri başarıyla yürütebilmek, görevlerini yerine getirebilmek için derinlemesine araştırma yapıp, analiz yeteneğini kullanmalısın. Hayal gücünü devreye sokarak iş hayatında ilerleme kaydedebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün sevdiklerine daha fazla odaklanabilir, hayattan keyif alabileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Koşullarını gözden geçirip senin için en uygun olanı seçecek ve doğru kararlar alabileceksin ancak çevrendekileri taleplerinle bunaltmamalı daha gerçekçi olmaya çalışmalısın.

Sevgili Aslan; aile ve iş yaşamını bir arada yürütürken biraz daha paylaşımcı olmalı, aldığın kararları ya da edindiğin bilgileri kendine saklamamalısın. Gayrimenkul ya da eve dair konularda gereken mali desteği bulabilirsin ancak beklentilerini yüksek tutmadan gerçekçi adımlar atmalısın.

Sevgili Başak; yakın çevren ve kardeşlerinle olan ilişkilerini yeniden değerlendireceğin günler geçirebilirsin. Ayrıca anlaşmalar, eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda belirsizliklerden kurtulmak için daha detaylı ve derin araştırmalar yapmalı, kendini ifade etmen gereken alanlarda fazla ketum davranmamalısın.

Sevgili Terazi; bozulan gelir gider dengeni tekrar tutturabilmek için kazançlarını ve harcamalarını gözden geçirebilir biraz daha piyasa araştırması yapabilirsin. Hayal gücünü de kullanarak yeteneklerini açığa çıkarabilir, çalışma ortamında başarılı olmanı sağlayacak projeler üretebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kendini daha rahat ifade edebilir, son günlerin gerginliğinden kurtulmak için arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Sevdiklerin için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olmana rağmen beklentilerinin karşılanmamasından şüpheye düşebilir, daha gerçekçi olman gerektiğini fark edebilirsin.

Sevgili Yay; bugün harekete geçmek yerine derinlemesine araştırıp, kendi içinde analiz etmen daha doğru olacaktır. Yolunda ilerlemeyen alanları tekrardan ele alabilir, sorunları çözebilir veya aşman gereken konularla uğraşabilirsin. Sınırlarını görebilmek için kendi içine dönmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; günü kendi hedef ve beklentilerine odaklanarak geçirebilir, karşındakileri duymazdan gelebilirsin. Oysa fikir alış verişlerinin ve duygu düşünce paylaşımlarının faydasını görebilirsin. Sağlam adımlarla ilerleyebilmek için daha gerçekçi planlara ihtiyacın olacaktır.

Sevgili Kova; toplumsal alanda var olabileceğin, kariyer hedeflerine odaklanabileceğin bir gündesin. Gerek parasal durumunun gerekse var olan yeteneklerinin ne derece hedeflerini gerçekleştirmene olanak sağlayacağıyla ilgili bir yüzleşme yaşayabilirsin. Gerçekçi ve detaylı bir hareket planı yapman gerekebilir.

Sevgili Balık; görüşlerini ifade ederken net bir dil kullanmayabilir sadece niyetini belli edip isteklerini tam olarak anlatamayabilirsin. Karşındakilerin seni anlamasını isterken daha açık davranmalı ve işbirliği içinde hareket edebilmelisin. Sezgilerinin çok güçlü olması, duygularının da yoğunlaşmasına yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.