13 Ekim Burç Yorumlar

Sabah saatlerinde işlerimiz istediğimiz hızda ilerlemeyebilir ancak öğlene doğru biraz daha akıcılık kazanabilir. Gün içinde davranışlarımızda aşırıya kaçmamamızda yarar var. Kendimize olan güvenimiz artacak ve iyi hesaplanmamış riskler almaya eğilimli olacağız. Kendimizi fazlasıyla önemli hissedebilir, güç gösterilerinde bulunabiliriz. Ön planda olmak, kendimizi göstermek, duygu ve düşüncelerimizi rahatlıkla ifade etmek isteyeceğiz. Parasal konular ve ilişkilerimiz de bu ruh halinden nasibini alacak gibi görünüyor, bu nedenle tüm girişimlerimizde ve ilişkilerimizde mantığımıza kulak vermemiz yerinde olur. Fevri bir tavır benimsemektense aldığımız kararlar ve üzerinde çalıştığımız projeler hakkında fikir alışverişlerinde bulunmak ve iş birlikleri kurmaya çalışmak bizim için çok daha faydalı olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; Güne keyifle başlayabilirsin. Sevdiğin kişiye ilgini abartılı bir şekilde gösterebilir, aşk ilişkinle ilgili beklentilerinde aşırıya kaçabilirsin. İsteklerin için hiçbir harcamadan kaçınmayacağın gibi hobi olarak gördüğün bir konudan gelir elde etmen de mümkün.

Sevgili Boğa; evinle ilgili bir gelişme karşısında beklentilerini yüksek tutabilir veya aşırı tepkili davranabilirsin. Ev alım satımı veya kiralama için karşılaşacağın maliyetler umduğundan daha fazla olabilir. Hayatında bitiş ve başlangıçlar yaşadığın bu süreçte gündeme gelen ailevi bir konuda kendi isteklerinde ısrar edebilirsin.

Sevgili İkizler; sorumlu olduğun işleri kendine has yöntemlerle ve yaratıcılığınla çözmen mümkün. Gelişigüzel çalışmak yerine derin araştırmalar yapabilir, sahip olduğun bilgi birikimini başkalarıyla paylaşabilirsin. Ancak bazı şeyleri abartılı ifade edebilir veya olduğundan daha farklı gösterme eğiliminde olabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün keyfi harcamalarda bulunabilir, her şeyin en pahalısına yönelebilirsin. Kazancının hayat standardını karşılamaya yetmediğini düşündüğünden yeni gelir kapıları arayışına da girebilirsin. Aşk hayatını hareketli kılmak için hünerlerini ortaya koyabilirsin.

Sevgili Aslan; burcundaki Ay seni dikkat çekici kılmakta. Kendini her şeyin üstünde görebilir, her şeyin en güzelini hakkettiğini düşünebilirsin. Aile kaynaklarını kullanmayı da hak bilip belki payına düşenin fazlasını isteyebilirsin. Taleplerin için ikna edici konuşabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle doğru bir iletişim tarzı yakalayabilirsin.

Sevgili Başak; arka planda olmana ve kendini gizlemene rağmen bugün çevrendekilere gücünü hissettirmen mümkün. Yakınlarına karşı görev ve sorumluluklarını yerine getirebilir hatta bazı şeyleri abartabilirsin. Ancak gün içinde kendi iç dünyana dönmek, düşüncelerinle baş başa kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerini yarım kalan işlerini tamamlamakla geçirebilirsin. İlerleyen saatlerle birlikte değişen dinamikler seni gruplar içinde daha aktif kılacaktır. Hedeflerine giden yolda hiçbir engelden etkilenmeyecek odağından şaşmayacaksın. Geleceğini etkileyecek bir ticari anlaşma imzalayabilir veya eğitim kararı alabilirsin.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal yaşamda kendine olan yüksek özgüveninle ortaya çıkabilirsin. Belki kendini gözünde büyütmen de mümkün. Beklentilerini yüksek tutabilir, yerine getirebileceğinden fazlasına da söz verebilirsin. Arka planda seni yolundan döndürecek kişi ve gelişmelere karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Yay; sezgilerine kulak vermen bugün alacağın kararlarda yardımcı olabilir. Hayallerini geçekleştirme yolunda olduğun şu günlerde beklentilerini yüksek tutabilirsin. Yurt dışıyla ilgili, ticari ve eğitsel alanda girişimler yapabilirsin. Çevrendekiler üzerinde çalıştığın konuda bir bilen olarak fikrine başvurabilirler.

Sevgili Oğlak; hedeflerini gerçekleştirebilmen için önce maddi koşullarını oluşturman veya yeni kaynaklar yaratman gerekebilir. Ancak bir yandan da beklenti ve hayallerini yüksek tuttuğun söylenebilir. Maddi olanakları olan kişi veya gruplarla irtibata geçerek destek bulabilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcundaki Ay, ilişki ve iş birliklerine hareket kazandırmakta. Nüfuslu kişilerle veya maddi olanakları yüksek olanlarla kuracağın bağlantılar sana yeni birliktelikler getirebilir. Geleceğini etkileyecek hatta değiştirecek bazı anlaşma ve sözleşmeler de imzalaman mümkün görünüyor.

Sevgili Balık; iş ve sorumlulukların artarken yerine getirebildiğini görüp hayallerini de büyütebilirsin. Bir yandan da şikâyet ettiğin rahatsızlığınla alakalı evham yapabilir, hislerini abartarak dile getirebilirsin. Parasal alanda kuracağın ortaklıklar iş ve sosyal yaşamında sana fayda ve prestij sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.