13 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Dolunay’a doğru yaklaşırken artık yaşamlarımızda son dönemde odaklandığımız alanlar netlik kazanmakta ve kararlar artık iyice belirlenmek üzere. Geçtiğimiz iki hafta boyunca yaşananlar, atılan adımlar hatta Nisan ayında belki başlattığımız bazı proje ve hamlelerle alakalı da bir geri dönüş yaşamamız mümkün.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gece geç saatlerde burcunda gerçekleşecek olan dolunay olayların açığa çıkmasına ve yaşamına dair konularla yüzleşmene neden olabilir. Kendi isteklerinin peşinden gidecek cesarete ve fırsata sahip olabilirsin fakat gerektiği yerde mücadele vermeli ve doğru stratejileri kurmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dolunayla birlikte özellikle ilişkilerde perde arkasında kalan olaylar açığa çıkabilir, bilinçaltındaki korkularınla yüzleşebilirsin. İş yerinde bir görev ya da pozisyon değişikliği gündeme gelebilir. Seni zorlayan bir sorumluluk üstlenmen gerekse de finansal açıdan rahatlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gece yarısından hemen sonra gerçekleşecek dolunayla sosyal ortamında, ilişkilerinde ve hedeflerinde bir dönüm noktası yaşayabilirsin. Cesur kararlar almaktan çekinmeyecek, gruplar ve arkadaşlar içinde kendini öne çıkarabileceksin.  Ayrıca aşk hayatında “ya hep, ya hiç” talebinde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; dolunay yaşamındaki birçok konunun açıklığa kavuşmasını sağlayabilir. Bugünlerde daha cesur kararlar alabilir, yakınlarının karşı çıkmasına rağmen girişimlerde bulunabilirsin. Kariyerle ilgili sonlanmalar söz konusu olsa bile hemen arkasından yeni başlangıçlar gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yayıncılık, eğitim ya da yabancılarla ilgili işlerinde birden hızlı ve olumlu gelişmeler yaşanabilir ancak hala seni zorlayan evrak işleri var. Sana angarya gibi gelse de ilerleme kaydetmek için bazı sorumlulukları yerine getirmelisin. Çıkacağın bir yolculuk fırsatları da beraberinde getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; seni krize sokan konularda duygusal patlamalar yaşayabilir, artık biraz daha bencil olmanın zamanının geldiğini düşünebilirsin. Bireysel olarak aldığın kararlar özellikle ekonomik konularla ilgili fırsatlar getirirken, işbirliklerinde sorunlara yol açabilir. Bütçeni yeniden düzenlemen gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda gerçekleşecek dolunay hayata ve ilişkilere bakış açını gözden geçirmen gerektiğini gösterebilir. Karşındakilerin bireysel ve güdüsel tavırlarının da bu süreçte etkisi olabilir. Eski konuların ya da kişilerin hâlâ aklında olması ve uzlaşmaz tutumlardan dolayı bir sayfayı kapatabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; dolunayla birlikte alışkanlıklarını gözden geçirmen gerektirebilir, görev alanlarında değişiklik olabilir. Bir diyet ya da spor programına dahil olarak kendine daha iyi bakmak ve bazı sağlık sorunlarından kurtulmak isteyebilirsin. Bu arada kazançlarını artırabileceğin fırsatları da araştırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; geç saatlerde gerçekleşecek dolunay ile birlikte çocuklarla ilişkilerinde ve aşk hayatında bir dönemi kapatarak farklı bir sürece geçmek isteyebilirsin. Duygularını cesaretle ifade edebilir, keyif aldığın kişi ve konuları yeniden değerlendirmen gerektiğini fark edebilirsin. Risk alman fırsatlar getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek dolunay uzun süredir içinde tuttuğun duyguları açıklaman için bir fırsat verebilir. Kırgınlıklarını ve kızgınlıklarını ifade ettiğinde beklediğinden daha olumlu bir tepki alabilirsin.  Aynı zamanda ev, aile ve kariyerini ilgilendiren konularda bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; dolunayla birlikte kararlarını gözden geçirebilir, anlaşma ve eğitim süreçlerinden sonuç alabilirsin. Bugünlerde sosyal medyadan gelişecek fırsatları kullanarak keyifli ortamlara girebilir, yeni ilişkiler kurabilirsin. Ancak kardeş, komşu ya da kuzenlerle ilişkilerinde gerilim yaşanabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yeteneklerini ön plana çıkarma fırsatıyla birlikte yeni kazanç kaynakları bulabileceğin bir dönemdesin. Dolunay içinde bulunduğun krizleri tüm açıklığıyla görmeni sağlayacağı gibi çözüm yollarını da getirebilir. Her ne kadar hoşuna gitmesine ek sorumluluklar alman ve daha disiplinli olman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.