13 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, son günlerin dağınık enerjileri yerini duygusal ve naif bir ruh haline bırakıyor. Özellikle günün erken saatlerinde abartılı bir hassasiyet ve beklenti içine girebiliriz. Ailevi konuları çok ön plana çıkarabilir, fazla korumacı davranabiliriz. Gün genelinde hislerimizle hareket etmeye eğilimliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün içinde bulunduğun koşullarla baş etmek için akılcı ve mantıklı davranman gerekebilir. Ailenden beklentilerin yüksek olabilir, herkesin seni korumasını, kollamasını bekleyebilir, aşırı hassasiyet gösterebilirsin. Geçmişe takılı kalabilir, duygusal açıdan kendini hırpalayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren yakın çevrene odaklanabilir, onlarla empati içinde isteklerini yerine getirmeye çalışabilirsin. Bir yandan da bugün atılması gereken imzalar ve yapılacak anlaşmalarla ilgili büyük beklenti içine girebilirsin. Mantığını bir kenara koyarak tamamen duygularınla hareket etmen yanlış yapmana neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; dolunayın ardından maddi konularda çıkarlarını düşünerek hareket etmen yerinde olabilir. Yeteneklerini seferber ederek ev veya gayrimenkulden kazanç elde edebilirsin ancak her şeyi sahiplenmeye kalkman ufak çaplı krizlere neden olabilir. Bir malın ya da hizmetin değerini gözünde fazla büyütebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, son günlerde kendine sakladığın duygularının abartılı bir şekilde açığa çıkmasına neden olabilir. Gün boyunca çevrendekilerin sana hassasiyet göstermesini bekleyebilir, geçmişe fazlasıyla özlem duyabilirsin. Ailevi ve milli konular çok ön plana çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yorucu bir dolunayın ardından kendi içine çekilmek ihtiyacı hissedebilirsin ancak bir taraftan da yapman gereken işler kafanı meşgul edebilir. Hassasiyetini gizlemek için gözlerden uzak kalmak isteyebilirsin. Bugün sen söylemeden anlaşılmaya, şefkat görmeye ihtiyacın olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hedeflerin doğrultusunda adım atmak, mantıklı davranmak isterken fazlasıyla duygularının etkisinde kalabilir, aşırı tepkiler verebilirsin. Bugün ne istediğini bilemeyebilir, gerçekte beğenmediğin veya onaylamadığın şeylere de onay verebilir, biraz da sevdiklerinin etkisi altında kalabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; önümüzdeki birkaç gün gözler önündesin. Duygusal paylaşımlarınla veya içinde bulunduğun sosyal organizasyonlarla kendinden söz ettirebilirsin. Ancak isteklerinin ve beklentilerinin yerine gelmesi için çevrendekilerin onayına ihtiyaç duyabilirsin. Geçmişten gelen tanıdıklar karşına çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinden itibaren birçok kişiye buluşmak, görüşmek için söz verebilir sonra da bunlara yetişmekte zorlanabilirsin. Yurtdışı, eğitim, akademik çalışmalar ve yolculuklarla ilgili gelişmeler beklendiğin gibi şekillenmeyebilir. Abartılı ifadeler kullanman karşındakileri kışkırtabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; tam anlamıyla iki ileri bir geri gideceğin bir gündesin. Daha önce yaşadıklarına dayanarak attığın adımlar seni yanıltabilir, gelecek paraya güvenerek yapacağın harcamalar da aşırıya kaçabilirsin. Ailenin ortak parasını kullanırken hislerinle değil mantığınla hareket etmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, seni başkalarıyla hareket etmeye yöneltebilir. Kendi yaşamınla ilgili büyük beklentiler içinde olabilir ve karşındakilerin tavırları seni rahatsız edebilir ancak onların hassasiyetlerini de göz önünde bulundurmalı, herkesin kendin gibi olmasını beklememelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün çalışma ortamında ciddi ve sorumluluk sahibi olman gerekiyor ancak senin geçmişteki olaylara takılıp işin içine duygularını katman başarılı olamamana yol açabilir. Her zaman verdiğin mantıklı tepkiler yerine aşırıya kaçabilirsin. Yardımına muhtaç kişilere karşı duyarsız kalamayarak hemen yardıma koşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugünün enerjileri hassas kişiliğini daha da ortaya çıkarabilir. Sevdiklerine, yakınlarına karşı sevgiyle ve şefkatle yaklaşmana rağmen aradığını bulamayabilir hatta seni anlamadıklarını düşünebilirsin. Keyif aldığın işlerle uğraşırken aşırıya kaçabilir, sadece kendi mutluluğunun peşine düşebilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.