13 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Günü iki farklı ruh haliyle geçirebiliriz. Öğlene kadar olan süreçte objektif, farkındalığı yüksek ve bireysel tavırlar sergileyebilir, kendimizi daha özgür hissedebiliriz. Ancak saat 15:40’ da Ay’ ın Balık burcuna geçmesiyle birlikte zihinsel bir karmaşa yaşayabiliriz. Henüz iki, üç saat önce aldığımız kararlardan bile şüphe duyabilir, duygusal olarak daha hassas ve kırılgan davranabiliriz. Bu saatlerde iletişim kurmakta zorlanabilir, ikilemde kalabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; son günlerde yaşadığın stresten kurtulup biraz kendi içine dönebilir, gelecekle ilgili hayaller kurmak isteyebilirsin. Fakat özellikle sosyal medyada paylaşımlarda bulunurken dikkatli olmalısın, yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ya da doğru olmayan bilgiler aktarabilirsin. Biraz daha araştırmalı ya da gerçekçi olmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yeteneklerini sergileyebileceğin gruplar içinde yer alabilir; sanatsal konularda çalışmalar yapabilirsin. Fakat hedeflerinin yönünü belirlemekte bugün bazı kararsızlıklar yaşayabilir, özellikle finansal konularda tutarsız ya da yanlış hesaplar yapabilirsin. Risk almadan önce iyi düşünmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal hayatında fedakârlık gerektiren konular, yardım amaçlı faaliyetler öne çıkabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin yardımına ihtiyacı olabilir ancak fazla hassas davranman senin de görevlerini aksatmana neden olabilir. Kendini herhangi bir konuda karar almaya ve harekete geçmeye zorlamamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün oldukça hassas ve kırılgan olabilir, kararsızlıklar yaşayabilir; ileriye dönük plan yaparken hayalci ve duygusal davranabilirsin. Ancak yaratıcılık gerektiren uğraşlarda başarı gösterebilirsin. Kendini ifade ederken yanılma payının yüksek olduğunu bilmeli, iddialı söylemlerde bulunmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; finansal konularda bugün dikkati elden bırakmamalısın, aldanmaya ve yanılgılara açıksın. Kredi başvuruları gibi konularda beklenmedik aksilikler çıkabilir, eksik evrak, yanlış imza gibi konularla uğraşarak zamanını boşa harcayabilirsin.  Hedeflerinde daha gerçekçi olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşıt burcundaki Ay, koşulları senden çok karşındakilerin belirleyeceğine işaret ediyor. Etrafındakilerin karar almasını ya da harekete geçmesini beklemekten senin işlerin aksayabilir. Olaylara duygusal yaklaşabilir; ailen veya arkadaşların için fedakârlık yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün için yaptığın planlarda sürekli değişiklik olabilir, hiçbir yere zamanında gidemeyebilirsin. Verdiğin sözleri tutmakta zorlanabilir ya da yanlış anlaşılmadan dolayı sıkıntılar yaşayabilirsin. Kendini ve şartları fazla zorlamadan akışta kalırsan daha kolay ilerlersin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygularının etkisinde kalabilir, herkese yetişmeye çalışırken kendin sıkıntıya düşebilirsin. Bugünlerde alışveriş yaparken ya da anlaşma, sözleşme imzalarken dikkatli olmalısın. Gerçekçi düşünemeyebilir ya da karar almakta zorlanabilirsin. Aklının takıldığı konularda daha fazla araştırma yapmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bir yandan aldığın kararları uygulamak üzere harekete geçmek isterken bir yandan da belirsizlikler yaşaman ikilemde kalmana yol açabilir. Merkür’ün burcunda ilerlemeye başlaması, kendini daha rahat ifade edebileceğine işaret ediyor ancak konuya daha fazla hâkim olmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sezgilerinden faydalanabilir; alacağın kararlarda duygusal davranabilirsin. Anlaşmalar, yolculuklar ve eğitimle ilgili yapmış oluğun planlarda bazı aksamalar yaşanabilir. Belirsizlikler veya iletişimde yaşanan aksamalar zaman kaybetmene yol açabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; önümüzdeki birkaç gün, gelirlerinde iniş çıkışlar yaşanabilir, hesapta olmayan ödemeler, cezalar ya da bir türlü alamadığın paralardan dolayı sıkıntı yaşanabilir. Dijital bankacılık işlemleri yaparken dikkatli olmalı, her aşamayı birkaç kere kontrol etmelisin. Planlarını uygulamakta zorlanacağın bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Ay’ın burcunda ilerlemeye başlaması, Merkür’ün de Yay burcuna geçmesi birkaç gün boyunca kendini yoğun bir şekilde ifade etmene ve ön plana çıkmana yol açabilir. Ancak her şeyi birden yapmak istemen sonrasında da karar değiştirmen ilerlemeni engelleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir