13 Aralık 2017 Burç Yorumları

Gün içinde ruh halimizin değişmesi mümkün. Sabah saatlerinde ilişkilerimizde denge kurmakta zorlanacağız. Ani gelişen olaylar karşısında bizden beklenmeyen tepkiler verebiliriz. Öğle saatlerinde daha sakin olacağız. Güçlü kişilerin desteğini de alarak üzerinde çalıştığımız işleri sonuçlandırabiliriz. Akşama doğru enerjimizin yükseldiğini, daha mücadeleci ve rekabetçi bir ruh haline büründüğümüzü hissedeceğiz. Korkusuzca hareket etmemiz ve risk almamız mümkün. Tartışmalara da açık olacağız, bu nedenle fazla enerjimizi atmamıza yardım edecek aktivitelere yönelmemiz yerinde olur. Cesaret gerektiren işler için uygun bir gün ama yeni bir şeye başlamak yerine mevcut işlere odanlanmamızda yarar var.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde başlayan hızlı gelişmeler akşam saatlerinde de etkisini yitirmeden devam edecek gibi görünüyor. Önce tahmin edilemez olayların yaşanmasıyla düzenin bozulsa bile son dakikada gelen destekler işlerini yoluna koymanı sağlayabilir. Ancak finansal konularla ilgili girişimlerinde fazla hırslı davranabilirsin.

Sevgili Boğa; güne aksayan ya da ertelenmiş işlerini yetiştirmenin telaşıyla başlayabilir, bir anda kontrolü kaybettiğini düşünebilirsin. Fakat zorlanarak da olsa sorumluluklarını yerine getirebilecek güce sahip olduğunu unutmamalısın. Akşam saatlerinde yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda sahiplenme ve kıskançlık sorunları yaşanabilir.

Sevgili İkizler; daha önce başlamış ortak bir projeyle ilgili çalışmalarda bir anda sorunlar yaşanabilir ancak bunların üstesinden gelebilecek destekler de alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iş ortamında zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalabilir fakat hırsınla ve kararlılığınla her şeyin üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde yaşanan telaş ve gerginliğin üstesinden gelebilmek için çevrendekilerden destek almalı ve iyimserliğini yitirmemelisin. Ancak akşama doğru değişen enerjilerle aşk ilişkilerinde çok sahiplenici ve kıskanç olabilir, sevdiklerini duygusal anlamda gereğinden fazla zorlayabilirsin.

Sevgili Aslan; günü tamamen farklı iki ruh haliyle geçirebilirsin. Sabah saatlerinde yoğun bir iletişim trafiği içinde kalabilir, gelen giden haberleri takip etmekte zorlanabilirsin. Eski konular tekrar gündeme gelse de çözüme ulaşmakta zorlanmayacaksın. Ancak akşama doğru öfkeli ve gergin olabilir, ufak sakarlıklar yapabilirsin.

Sevgili Başak; son günlerde uyumlu ve dengeli olmak için sarf ettiğin çaba sabah saatlerinde ani gelişmelerle yerini daha aktif ve iş bitirici olmaya bırakabilir. Ailenle ortak hareket etmen daha kolay ilerlemeni sağlayacaktır. Akşam saatlerinde söylemlerinde fazla inatçı ve saldırgan olabilirsin.

Sevgili Terazi; güne başlarken Ay’ın hâlâ burcunda hareket ediyor olmasının avantajını kullanabilir, karşındakilerin beklenmedik tavırlarını bile kontrol altına alarak, ikna süreçlerini başarıyla yönetebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde harcamalarını kontrol altına almakta zorlanabilir, ani kayıplar yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde eski ya da unutulmuş borç ve alacaklarla ilgili hızlı gelişmeler yaşayabilir, planlarını değiştirmek zorunda kalabilirsin. Fazla telaşlanmana gerek kalmadan gereken kaynağı bulabileceksin ancak akşam saatleri burcunda hareket etmeye başlayan Ay; güç savaşlarına girmene ve aşırı cesur davranmana yol açabilir.

Sevgili Yay; sevdiklerinin henüz öğrendiğin beklentileri biraz şaşırmana neden olsa da sonrasında ne yapacağını bilerek ve kararlılıkla ilerleyebilir hatta bütün ilişkilerini düzene sokacak farkındalıklar geliştirebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde öfkeni kontrol altına almakta ve duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün toplumsal alanda fazlasıyla göz önünde olabilir hatta beklenmedik bir şekilde sorumluluklar üstlenmek zorunda kalabilirsin. Saygınlığını ve konumunu korumak için kulislerden destek alman gerekebilir. Akşam saatlerinde kendini zorlu bir rekabet içinde bulabilirsin.

Sevgili Kova; herkesi bir araya toplamak ve paylaşıma açık olmak isteğinde olmana rağmen birden gelişen olaylar kararlarından vazgeçmene neden olabilir. Ancak yakın çevrenin destekleriyle alternatifler üretmek konusunda heveslenmen mümkün. Kariyerinde başarılı olabileceğin bir gündesin.

Sevgili Balık; birden bastıran ödemeler telaşlanmana neden olsa da üstlerinden aldığın destekle krizlere çözüm üretebileceğin bir gündesin. Artık sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmeli ve çalışmalarını sonlandırmalısın. Düşüncelerini ifade ederken hırslı ve fanatik bir tutum içinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.