13 Ağustos Burç Yorumları

Hareketli bir sabah bizi bekliyor. Bu sabah düzen ve alışkanlıklarımızın dışına çıkabilir, her zamankinden farklı şeyler yapabiliriz. Beklenmedik gelişmeler de olabilir. Öğle saatlerinde yeni bir işe başlamak yerine elimizdeki işleri tamamlamalı veya bu saatleri dinlenerek geçirmeliyiz. Öğleden sonra ayaklarımız yere daha sağlam basabilir, kendimizi hem maddi hem de manevi olarak daha güvende hissetmek isteyebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün geri hareketine dönen Merkür ile önemsemediğin veya ertelediğin sağlık şikayetlerinle ilgilenebilir, alışkanlıklarınla ilgili değerlendirmeler yapabilirsin. Akşam saatlerine kadar olan süreci eksik bıraktığın işlerini tamamlamakla geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; akşamüstü Ay burcuna geçene değin iç dünyanda huzursuzluklar yaşasan da sonrasında kontrolü ele alabilirsin. Geri dönen Merkür ile eski sevgilin veya eski bir arkadaşın yeniden hayatına girebilir, çocuklarınla ilgili rafa kaldırdığın bir konuyu yeniden değerlendirebilir, aldığın kararları değiştirebilirsin. İlişkilerde ise anlaşmazlıklara açıksın.

Sevgili İkizler; akşamüstüne kadar olan süreç hareketli geçerken sonrasında iç dünyana çekilebilirsin. Bugün geri hareketine geçen Merkür; ev, gayrimenkul veya yerleşiminle ilgili kararlarını sorgulatabilir. Aile içi bir meseleyi yeniden gözden geçirebilir, tadilat veya tamiratlarda sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; geri hareketine dönen Merkür, yakın çevren, kardeşlerin ve arkadaşlarınla ilişkilerinde sorunlara neden olurken, henüz halledilmemiş problemlerine çözüm önerileri de getirebilir. Eğitim, yolculuk ve anlaşmalarda ise pürüzlerle karşılaşabilirsin. Akşam saatleri senin için daha keyifli geçebilir.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde program değişikliklerine açıksın. Seni heyecanlandıran bazı gelişmeler yaşayabilirsin. Geri hareketine dönen Merkür ise finansal alanda seni zorlayan birkaç haftaya sebep olabilir. Bütçeni gözden geçirebilir, düzenlemelerde bulunabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda geri harekette olacak Merkür son günlerde dış görüntün, ilişkilerin veya girişimlerinle alakalı aldığın kararları sorgulatabilir. Düşünce ve fikirlerini çevrendekilerle paylaşmaktan kaçınabilir, kendine saklayabilirsin. Gün içinde ise akşamüstü saatlerinden sonrası daha huzurlu geçebilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde farkındalığını arttıran durumlarla karşılaşman mümkün. Sonrasında parasal konular veya duygusal paylaşımlarını içeren koşullar ufak çaplı krizlere neden olabilir. Geri harekete dönen Merkür bilinçaltı sorunlarını açığa çıkarabilir. Anlaşma ve kontratlarını da yeniden gözden geçirmen gerekebilir.

Sevgili Akrep; günün ilk yarısı pek huzurlu geçmezken sonrasında ilişkiler adına bir hayli hareketli bir sürece girebilirsin. Geri hareketine geçen Merkür ise arkadaşlarınla, bağlı olduğun gruplarla iletişimini gözden geçirmene neden olabilir. Eski dostlarınla yeniden bir araya gelebilir, koyduğun hedeflerinde değişikliklere gidebilirsin.

Sevgili Yay; geri hareketine geçen Merkür çalışma koşullarını, anlaşma ve kontratları gözden geçirmene neden olabilir. Başlattığın girişimleri yeniden düzenleyebilir, farklı bir platforma taşıyabilirsin. Sağlığınla, yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili bizzat ilgilemen gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Oğlak; geri hareketine geçen Merkür uluslararası işler, medya, hukuk ve yolculuklarla ilgili işlerinde soruna neden olurken, planlarını da değiştirebilirsin. Hayata bakışını etkileyecek bazı olaylarla karşılaşman mümkün. Gün içinde ise akşamüstü saatlerinden sonrası daha keyifli geçebilir.

Sevgili Kova; geri dönen Merkür finansal koşullarını yeniden gözden geçirmene ve düzenlemelerde bulunmana olanak sağlayabilir. Eski bir alacak veya borç ortaya çıkabilir. İlişkilerinin ve iş birliklerinin paylaşım kısmı zihnini fazlasıyla kurcalayabilir. Günün ikinci yarısı ailenle ilgilenerek geçebilir.

Sevgili Balık; karşıt burcunda geri harekette olacak Merkür, ilişki ve iş birliklerinde iletişimini, almış olduğun kararları, paylaşımlarını etkileyebilir. Bazı şeyleri yeniden gözden geçirip düzenlemen gerekebilir. Sabah saatlerinde var olan değişken davranışların, gün sonunda yerini emin adımlara bırakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.