13 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Gün boyunca angaryalarla uğraşabilir, eksikleri tamamlayabilir, yarım kalan işleri bitirebiliriz. Önceden planlanmış ziyaretler ve yolculuklar yapılabilir ama gün boyunca yeni bir girişimde bulunmadan var olan konulara odaklanmakta fayda var. Saat 18:36’ da Ay, Kova burcuna geçerek boşluktan çıkıyor ve bizde biraz rahat bir nefes alabiliyoruz. Artık daha özgür ve bireysel davranmanın zamanı geldi. Ancak akşamın ilerleyen saatlerinde iletişim sorunları yaşayabilir, inatlaşabilir, uyum sağlamakta ve birbirimize anlayış göstermekte zorlanabiliriz. Çıkılan yolculuklarda da aksaklıklar yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerini üstüne düşeni yapmakla ve son bir kez eksiklerini gidermeye çalışmakla geçirebilirsin. Dünden kalan işleri tamamladıktan sonra kendine zaman ayırabilirsin. Ancak sevdiklerinle ilişkinde ve iletişiminde uzlaşı ve iş birliği yakalamakta zorlanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne çevrendekilerle bayramlaşarak, tebrik mesajları yayınlayarak başlayabilir, çıktığın yolculuklardan dönüş hazırlıklarında olabilirsin. Akşam saatlerinde söylemlerin veya tavırlarınla gözler önünde olabilir, dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ancak fazla inatlaşman çatışmalara neden olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bayramın ilk günleri senin için görevlerin yerine getirilmesi ve finansal pozisyonunu ayarlamakla geçmiş olabilir. Ancak akşam saatlerinden itibaren özgürlüğünü ilan etmek ve seninle aynı görüşte olan kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsin. Sosyal medya paylaşımların gerginliğe yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günü yakın ilişkide olduğun kişilere, ailenin ya da eşinin yakınlarına ayırabilirsin. Bu sıralar duygusal açıdan tatmin olmasan bile görevlerini yerine getirmenin rahatlığını yaşayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinden itibaren finansal konular seni meşgul etmeye başlayabilir, alışveriş veya paylaşımlarda sıkıntı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Güneş ve Venüs’ün burcundaki birleşimi hem ilişkilerden hem de yaşamsal konulardan yeni fırsatlar çıkmasını sağlayabilir. Gerçi sabah saatlerinde hâlâ ilgini çekmeyen konularla uğraşman gerekse bile akşama doğru hayatına daha fazla odaklanabilirsin. Yalnız karşındakileri kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirmeye çalışmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yaşamını ilgilendiren konularda önemli bir gelişme olmamasına rağmen içten içe kendine güvenin artacak ve bir nebze de olsa iç huzurunu yakalayacaksın. Ancak akşama doğru akrabaların ya da bulunduğun ortamdaki kişilerin laf sokması seni rahatsız edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sorumluluklar altında geçen birkaç günün ardından artık keyiflerine yönelmek isteyebilirsin ancak sabah saatlerinde yarım kalan işlerini tamamlaman gerekiyor. Bugün akşam için yaptığın programda ufak aksamalar olabilir, sevdiklerinle fikir uyuşmazlığına düşebilir ya da iletişimde kopukluklar yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bayramın sonuna yaklaşırken sen yeni tatil planları yapabilir, eş dost ziyaretlerine gidebilirsin. Eksik kalan bayram tebriklerini de tamamladıktan sonra artık kendi işine bakmanın zamanı gelmiş olabilir ancak gerek ailenle gerekse sosyal çevrenle çatışmana neden olacak ısrarlardan kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu bayram parayla ilgili konuları düşünmekten, alacağı vereceği denkleştirmeye çalışmaktan bunalmış olabilirsin. Fikir ve düşüncelerinle ön planda olabileceğin bir gündesin. Ancak bu kez bazı kişilerin muhalefetiyle karşılaşma olasılığın yüksek. Ayrıca söylemlerinin aykırılık içermesi ilişkilerini etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; nihayet görevlerini yerine getirmenin ve her şeyi yerli yerine oturtmuş olmanın konforunu yaşayabilirsin. Artık biraz da daha farklı konulara eğilebilir hatta gelecek planları yapmaya başlayabilirsin. Ancak akşam saatlerinde gerek finansal gerekse duygusal paylaşımlarda gerilim olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; birkaç gündür kendi içine çekilmiş ve sadece yapman gerekenlere odaklanmış olabilirsin. Ancak akşam saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Ay, kendini gerek fikirlerin gerekse de beden dilinle daha rahat ortaya koyacağına işaret etmekte. Gerçi muhalif tavrın ilişkilerde sorun oluşturabilir, dikkat.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; günün ilk yarısını keyif alacağın konulara, eşine ve arkadaşlarına ayırabilirsin. Bu arada yalnız kalıp kafa dinleyebileceğin bir tatili programlamanın da tam sırası. Kendi iç dünyana dönmek, duygu ve düşüncelerinle baş başa kalma ihtiyacında olabilirsin. Fakat kontrolün dışında gelişecek bazı durumlarla da uğraşmak zorunda kalman mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.