13 Ağustos 2018 Burç Yorumu

Bugün erken saatlerden itibaren hayatımızla ilgili bazı belirsizlikler yaşayabilir, adımlarımızı sağlam atmakta zorluk çekebiliriz. Bazı kayıplar, hayal kırıklıkları yaşayabilir; ikilemler elimizi kolumuzu bağlayabilir.

Sevgili Koç; sorumluluklar ve yapılması gereken işleri organize etmekle meşgul olabilir; günü verimli değerlendirmek için çaba sarf edebilirsin. Ancak kontrolün dışında ortaya çıkan durumlar seni istediğin akıcılıkta ilerlemekten alıkoyabilir. Karşına çıkan engelleri aşmayı hedeflerken detaylarda kaybolabilirsin.

Sevgili Boğa; daha önce başlattığın girişimlerin bugün beklediğin gibi ilerlemediğini görebilir bundan dolayı daha temkinli hareket edebilirsin. Romantik ilişkilerde ya da çocuklarla ilgili konularda sana keyif veren gelişmeler yaşayabilirsin. Geleceğini ilgilendiren alanlarda güçlü kişilerden destek var.

Sevgili İkizler; bugün yaşamınla ilgili kararlar almaya ve adım atmaya istekli olabilirsin. Ancak kendini ifade ederken yanlış anlamalara ve anlaşılmalara yol açabilirsin. Hayallerini gerçekleştireceğin sağlam zemini oluşturmadan hareket geçmekten kaçınmalısın. Eve, aileye ait konularda seni içten içe bunaltan durumların üstesinden biraz da olsun gelebilirsin.

Sevgili Yengeç; her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ve planlayarak ilerleme isteğin engellere takılabilir. Seni yanıltabilecek veya hayal kırıklığına uğratabilecek haberler alabilirsin. Ancak dostlarından ya da yakın ilişkide olduğun kişilerden gelecek destekler sayesinde belirsizlikleri aşabilirsin.

Sevgili Aslan; finansal konularda bugün planlı ve gözün açık olmalı, çünkü belirsizlik içeren koşullar içinde önünü görmekte zorlanabilirsin. Aynı zamanda var olan yeteneklerini kullanarak hedeflerini gerçekleştirebileceğin olanaklara da sahipsin. Akılcı yaklaşımlarla aldığın sorumlulukların ve işlerin üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Başak; haftanın ilk günü hâlâ burcunda ilerleyen Ay; seni daha temkinli ve akılcı hareket etmeye yöneltebilir. Ancak seni yanıltan veya kafanı karıştıran kişilerle karşılaşma riskin var. Dikkatli olmalı; her söylenene inanmamalısın. Yaşamdan keyif almanı sağlayan destekler alabilirsin.

Sevgili Terazi; bilinçaltını kurcalayan birçok soru ve düşünce olabilir, yerine getirilmesi gereken işleri planlamakta zorlanabilir, adeta rüya aleminde gibi olabilirsin. Yakınlarının senden talep ettiği yardımları özveriyle yerine getirirken, sorgulama gereği duymayabilirsin. Maddi konularda temkinli ve ayağın yere sağlam basacak şekilde ilerlemeye bakmalısın.

Sevgili Akrep; bugün grup çalışmaları ve işe ait sorumluluklar gündeminde önem kazanmakta. Planlı ve programlı ilerleme isteğine rağmen bazı durumlar seni bundan alıkoyabilir, belirsizlikler ve ikilemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Fakat karşındakileri ikna edebilecek güce sahipsin.

Sevgili Yay; iş hayatın bugün yoğun ve yıpratıcı geçebilir. Sana verilen sözler yerine gelmeyebilir veya sen taahhütlerini zamanında uygulayamayabilirsin. Mali konularda ise yeteneklerini ortaya çıkarabileceğin gelişmeler gündeme gelebilir. Detay ve planlama gerektiren işlerde başarı sağlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; yurt dışı ile ilgili işler, yolculuklar veya hukuki konularda temkinli ve planlı olmalısın, zira aklını karıştıracak ve seni ikileme düşürecek gelişmeler söz konusu. Programının istediğin doğrultuda ilerlemeyişi alternatif çözümler üretmeni gerektirebilir. Mars gezegeninin tekrar burcuna dönmesiyle bekleyen konularda gelişme yaşanabilir.

Sevgili Kova; ortak gelirler, vergi, sigorta gibi işlerinle ilgili detaylı çalışmalar yapabilirsin. Ancak gelirlerindeki iniş çıkışlar hesaplamalarını sekteye uğratabilir, ödemelerde netleşemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde farkına varmadığın destekler alabilecek ve sağlam adımlar atabileceksin.

Sevgili Balık; ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konular gündeminde. Hayallerini uygulama isteğin karşı tarafın sana gerçekleri göstermesi ile suya düşebilir. Moralini bozmamalı, en az risk alacağın sağlam koşulları oluşturmaya gayret etmelisin. Yakın çevre ve kardeşlerinle güvene dayalı ilişkiler kurmak adına olumlu koşullar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.