12 Temmuz Burç Yorumları

Sabah ve öğle saatlerinde daha verimli olabiliriz. Değiştirmek istediğimiz koşulları gözden geçirmemizde yarar var çünkü bugün mevcut sorunlara alternatif çözümler üretebilir, sıra dışı fikirlerle fark yaratabiliriz. Akşam saatlerinde duygusal açıdan daha hassas olacağız. Akıl ve mantığı bir kenara bırakarak duygularımız ve sezgilerimiz ile hareket etmek isteyebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşullar değişiklik gösterebilir, ruh halimiz inişli çıkışlı olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, geçmişten ders alarak geleceğe yönelebilirsin. Hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için atacağın adımlarda kendine özgü yollar belirleyebilirsin. Kimi zaman ihtiyaç duyduğu gibi akşam saatlerinde sosyal çevrenden soyutlanarak içine çekilmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; son günlerde iş ve sosyal hayatınla ilgili attığın adımların sonuçlarını almanın zamanı geldi. Kaçırdığını düşündüğün fırsatlar beklemediğin bir anda tekrar karşına çıkabilir fakat aynı hataları tekrarlamamalısın.  Günün ilerleyen saatlerinde biraz daha rahatlayıp her şeyi boş vermek isteyebilirsin, kontrolü elden bırakmamalısın.

Sevgili İkizler; aynı fikir üzerine takılıp kalmaktansa etrafına daha farklı bir gözle bakmayı denemelisin. Düşüncelerini yeniden değerlendirdiğinde alternatifleri görebilir, daha kolay yol alabilirsin. Zaten sonrasında kendine yeni bir yön belirlemen ve akışta kalman gerektiğini fark edeceksin.

Sevgili Yengeç; ödemelerini kendine göre planlayıp, finansal açıdan kendini daha bağımsız hissetmek isteyebilirsin. Bireysel kararlar alarak ortak kaynakların yönetimini ele almak için harekete geçebilir, kariyer hedeflerin için maddi destek bulabilirsin. Fakat geçmiş deneyimlerini göz ardı etmemelisin.

Sevgili Aslan; bugün üstünde çalıştığın ya da önceden ertelenmiş anlaşmaları sonuçlandırabilir, fikir alışverişlerinden destek görebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin bireysel ve sıra dışı tavırları seni ürkütmemeli aksine bunlardan ders çıkarabilmelisin. Akşam saatlerinde daha özverili olman gerekebilir.

Sevgili Başak; iş ortamında grup çalışmaları içine girebilir, yorucu ama keyifli projeler üretebilirsin. Finansal açıdan risk almanı gerektiren durumlar korkularını tetikleyebilir, fazla kuşkucu olmamaya çalışmalısın. Bu aralar yakınlarının sezgilerine kulak vermende fayda var.

Sevgili Terazi; güne keyifli ve yaratıcı enerjilerle başlayabilirsin. Sevdiklerinle seni mutlu edecek organizasyonlar yapabilir, keyifli sohbetlerde gelecek ideallerini paylaşabilirsin. Gruplar içinde yapılan fikir alışverişleri farkındalığının artmasını sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde bedenen ve zihnen yorulduğunu hissetmen muhtemel.

Sevgili Akrep; uzun yolculuklarda kaybettiğin zaman yerine evden çalışma olanağı bulabilir, düzenini yeniden gözden geçirerek farklı çıkış yolları arayabilirsin. Bugün ufak ama çok işine yarayacak destekler alman uzun vadede daha akılcı hareket etmeni sağlayabilir. Ancak geçmişe takılıp kalmamalı önüne bakarak ilerlemelisin.

Sevgili Yay; gün boyunca hareketli ve yoğun bir iletişim trafiğinin içinde olabilirsin. Fikir alışverişleri geleceğe dair hedeflerini şekillendirerek, hevesli adımlar atmanı sağlayabilir. Günün ilerleyen saatlerinde biraz içine kapanabilir, evinde ailenle olmaya ihtiyaç duyabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün ekonomik konularla ilgili gelişmeler yaşamında ön planda olabilir. Kontrol edemediğin riskler alman kayıplara neden olabileceği gibi kaçan fırsatlarda sonradan hayıflanmana yol açabilir. Daha tutarlı davranabilmek için çok bilgi sahibi olmalı ve sezgilerine kulak vermelisin.

Sevgili Kova; son günlerde attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilir hatta gelen sürpriz haberlerle daha rahat hareket edebilirsin. Kendine olan güvenini tazelemen için geçmiş hatalarını tekrarlamaman yeterli olacaktır. Akşam saatlerinde maddi konular gündeme gelebilir.

Sevgili Balık; birkaç gündür kendini yalnız hissetmiş olabilirsin. Eski düşmanlıkların canlanması seni ürkütmesin bu kez daha kolay başa çıkabileceksin ancak çevrendekilerden yardım istemeyi ihmal etmemelisin. Günün ilerleyen saatlerinde kendini ifade edebilmek için kontrolü ele alman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.