12 Şubat Burç Yorumları

Hafta sonu olmasına rağmen güne sorumlulukların ağırlığını hissederek başlayacağız. Yerine getirmek istediğimiz görevler ya da tamamlamak istediğimiz işler olduğu halde konsantre olmakta zorlanacağız. Sabah saatlerinde oluşabilecek durumlar bizi planlarımızdan alıkoyabilir. Daha endişeli hissedebilir, bunun ruh halimizi etkilemesine izin verebiliriz. Öğleden sonra daha iyi hissedecek ve işlerimizi toparlayabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; görev ve sorumlulukların artmış durumda. Ancak sabah saatlerinde seni yolundan alıkoyan veya oyalayan durumlar söz konusu olabilir. Sağlığınla alakalı bir durum, bugün verimli olmana engel olabilir. Ancak günün ikinci yarısında toparlanacak ve planların dahilinde hareket edebileceksin. Ayrıca varsayımlar üzerine düşünce üretmekten ve endişelerden uzak durmanda fayda var.Sevgili Boğa; senin için keyifli bir gün olabilir. Günü sevdiklerinle, çocuklarla ya da arkadaşlarınla geçirebilir, hobilerinle ilgilenebilirsin. Öğleden sonraki zaman diliminde aşk hayatında yaşadığın hayal kırıklıklarının da tamir olma olasılığı yüksek. Aileden gelen gayrimenkul ve gelirle ilgili de kazançlı gelişmeler yaşayabilirsin.Sevgili İkizler; eve, aileye, işe yani kısacası yaşantının bazı önemli alanlarında bitiş ve başlangıçlarda bulunmak istemektesin. Her ne kadar bireysel ve özgür olduğunu düşünsen de seni bağlayan durumlara açıksın. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarını yerine getirmeni zorlaştıran koşullar olabilir, sonrasında sorunları çözme imkanına sahipsin.

Sevgili Yengeç;yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarına göre hareket etmeni gerektiren durumlarsöz konusu olabilir. Ayrıca sabah saatlerinde zihnenveya bedenen kendini güçsüz hissedebilirsin. Biraz dinlenmeye vakitayırabilirsin. Öğleden sonra sorumluluklarını yerine getirebileceğin koşullarvar.

Sevgili Aslan; Ay Tutulması sonrasında aldığın karar veya başlattığın girişimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsin. Maddi anlamda kazancının veya parasal kaynaklarının yeterliliğini; manevi anlamda ise yeteneklerini ne derece iyi kullanabileceğini sorgulayabilirsin. Ayrıca bugün beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Öğleden sonrası daha verimli geçebilir.

Sevgili Başak; burcuna geçen Ay ile istek ve hedeflerinin peşinden gitmene olanak sağlayacak enerjiler altındasın. Sabah saatlerinde sağlığınla ilgili bir konu veya eşinden, arkadaşından kaynaklı bir durum kısa süre için seni amacından alıkoyabilir. Günün ikinci yarısında kendini toplayabilir; hedefine kilitlenebilirsin. Etkin ve güçlü kişilerden de desteklere açıksın.

Sevgili Terazi; bilinçaltındaki düşünceler bugün seni etkisi altına alabilir. Geçmişi düşünebilir; sorumluluklarını ne derece yerine getirmekte olduğunu ve çevrendekilerin senden beklentilerini sorgulayabilirsin. Sabah saatlerinde seni duygusal kılan bu atmosferden günün ilerleyen saatlerinde sıyrılabilirsin. Biraz daha rahatlama şansın var.

Sevgili Akrep; grup ve dernek çalışmalarını yanı sıra aile ziyaretleri de bugün gündeminde olabilir. Sabah saatlerinde seni çocuklardan, sevdiğin kişiden veya odaklandığın konudan uzaklaştıran bazı gelişmelerden dolayı istediğin hız ve akıcılıkta ilerlemekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra işlerine daha rahat konsantre olabilirsin.

Sevgili Yay; yapılacak çok işin olmasına rağmen sabah saatlerinde istediğin konsantrasyonu sağlamak zor olabilir. Ailenden, evden veya geçmişte çözemediğin bir durumdan kaynaklanan gelişmeler seni sorumluluklarından alıkoyabilir ve hayal kırıklığı yaşamana sebep olabilir. Günün ikinci yarısında işinde veya sosyal organizasyonlarda yer alabilirsin.

Sevgili Oğlak; yakın çevren, kardeş veya arkadaşların seni geleceğinle ilgili kararlardan vazgeçirmek isteyebilirler. Önce onların fikirlerine kulak versen de sonrasında kendi bildiğin yoldan şaşmayacaksın. Günün ikinci yarısında yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili girişimlerine odaklanabilir; plan program yapabilirsin.

Sevgili Kova; gerek parasal konular gerekse de duygusal paylaşımlarda seni hayal kırıklığına uğratan durumlar olabilir. Planlı programlı ilerlemek istemene rağmen elde olmayan koşullar veya belirsizlikler seni yolundan alıkoyabilir. Günün ikinci yarısında mantıklı ve gerçekçi fikirlerin sayesinde sorunların üstesinden gelebilirsin.

Sevgili Balık; karşıt burcun Başakta ilerleyen Ay, seni karşındaki kişilere bağlı kılmakta. Hatta sabah saatlerinde onlardan gelecek eleştiriler sonucunda kendini güçsüz hissedebilirsin. Ancak sonrasında kendini toplayacak ve yeniden hayallerinin peşinden ilerleme şansını bulabileceksin. Grup ve derneklerden beklediğin maddi manevi destekleri alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.