12 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından hemen sonra Ay; Terazi burcuna geçiyor ve son günlerde ihmal ettiğimiz sosyal hayatımıza özen göstermemiz gereken bir güne uyanıyoruz. Özellikle sabah saatlerinde hem özel hem de sosyal ilişkiler sürtüşmeler yaşayabilir, birbirimizi kırabiliriz. Sevdiklerimizi kendimize rakip olarak görebilir, kıskançlık yapabilir ya da rekabet gerektiren ilişkiler içinde olabiliriz. Sorun yaşadığımız kişilerle yüzleşebilir ve ilişkileri sonlandırabiliriz. İş görüşmeleri ve ortak hareket etmek açısından da uygun saatlerde değiliz. Alış veriş yaparken, uzun süreli sözleşmeler imzalarken, estetik zevk gerektiren işler yaparken de dikkatli olmalıyız. Öğle saatlerinden itibaren kadersel karşılaşmalar hayatımıza yön verebilir. Bugün bir şeylerle mücadele etmek yerine hemen vazgeçebilir, uyumlu olmak isterken kararsız kalabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün agresif ve sinirli tavırların ilişkide olduğun insanla aranda sorunlar yaşamana neden olabilir. Aşırı doğrucu ve dürüst olmanın getirdiği sertlik, kurduğun cümlelere yansırken; empatiden uzak konuşmaların kırgınlıklara neden olabilir. Öfke kontrolünü sağlaman gereken bugün de kendini sakinleştirmenin yollarını aramalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün çalışma ortamında bazı gerginlikler yaşanırken, sen de ağzından çıkabilecek kelimeleri doğru seçmelisin. Zira ortamı daha da kızıştırabilirsin. Dikkatli olmalı sözlerini seçerek kullanmalısın. Çok fazla üzerinde durmadığın bir sağlık problemin için önlemler almanda fayda olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün kişisel açıdan önem verdiğin sorunlarına veya isteklerine yoğunlaşabilir; planlamalar yapmak isteyebilirsin. İkili ilişkinde abartılı davranışların; sabırsız olmana ve fikir çatışmaları yaşanmasına neden olabilir. Daha dikkatli olmalı; karşındaki insanın değerlerinin farkına varmalı ve saygı çerçevesinden ayrılmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün evinde yapman gereken işler olmasına rağmen; çok fazla enerji harcamamalı ve zorlanmana neden olabilecek işlerden kaçınmalısın. Tercihini dinlenmekten yana kullanmalısın. Ailenle zaman geçirmeyi düşünebilirsin fakat çalışma hayatınla ilgili konular gündem olursa, isteklerin için ısrarcı davranabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün yakın çevrenle, kardeşlerinle veya arkadaşlarınla bulunduğun bir ortamda sarf ettiğin kelimeler yüzünden, beklenmedik tepkiler alabilirsin. Ayrıca ilişkin için köklü bir değişiklik da olası bir durum gibi görünüyor. Gün içinde gerçekçi olmak ve içsel dengeni korumak herkes için faydalı olacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün bütçende bazı dalgalanmalar olabileceği gibi, parasal konularla ilgili iletişimsel kopukluklar yaşanması da olası. Yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmalı veya yatırımlarla ilgili planları daha sonraya bırakmalısın. Kişisel isteklerin için yapabileceğin harcamalar konusunda dikkatli olmalısın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay, daha önceden yaşamış olduğun olumsuzlukları bir nebze unutturup seni motive edebilir. Fakat gün içinde partnerinle olan iletişiminde verdiğin tepkilerin normal olmasına dikkat etmeli ve ani parlamalardan kaçınmalısın. Çözüme kavuşturmaya çalıştığın konuları tekrar yokuşa sürmenin bir anlamı yok.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; geçmişte meydana gelmiş ve hatta unutulmuş bir konunun gündeme gelmesiyle psikolojik olarak gergin olman hem kendi içinde çatışmana hem de çevrendekilerin senden uzaklaşmasına neden olabilir. Sağlığınla alakalı olarak tekrar etmesinden endişelendiğin bir rahatsızlığın için önlemler alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; keyiflenmek adına bugünü arkadaşlarınla geçirmek isteyebilir ve motivasyonunu yükseltebilirsin. Ancak ilişkinde dikkatli olmalı, gerginliklerden uzak durmaya çalışmalısın. Konuyu çözmeye çalışmalı ve uzlaşmaya bakmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sorunlarını çözmek için uygun bir gün olmadığını bilmelisin. Aile veya arkadaş ortamında iletişim halinde olduğun tüm kişilerle konuşmalarına dikkat etmelisin. Kişisel isteklerini veya düşüncelerini dile getirmek yerine her ortama uygun politik cevaplar vermeye özen göstermelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün eğitiminle ilgili konularda tedbirli olman ve kontrolcü davranman gerekirken; akademik kariyerin veya seyahatlerin için planlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Programının aksaması gibi bir sorunla karşılaşabilirsin. Fakat pozitif olacağından işlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bütçenle ilgili gelişmelerle ilgilenebilir ve maddi sorunlarınla alakalı gözden geçirmeler yapabilirsin. Ayrıca ortak kazanımlarınla ilgili alacağın kararlar etrafındaki insanları düşündürebilir. Finansal konuları bir kenara bırakmalı ve psikolojik olarak biraz rahatlamayı tercih etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.