12 Ocak 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay Aslan burcundaki seyrine bugün de devam etmekte. Ay’ın bugün başka gezegenlerle kayda değer bir açısı yok. Ay Mars arasındaki kontağın getirdiği aksiyoner havada günümüzü geçireceğiz gibi görünüyor. Ancak Merkür; Satürn ve Pluto ile kavuşumda olacak. Karar ve düşüncelerimiz baskı altında olsa dahi kendi bildiğimizi okuyacak; belli bir disiplin içinde ilerleyeceğiz.  Daha gerçekçi düşünmek ve düşünce dünyamızı yeniden yapılandırmak adına oldukça uygun enerjiler de yok değil.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün de sosyal hayatında hareketlilik devam ediyor ve keyiflerine daha fazla zaman ayırabilirsin. Aşk, sevgi ve çocuklarla olan ilişkilerin sana mutluluk kaynağı olabilir, duygularını ve heyecanını dolu dizgin yaşamak isteyebilirsin. Düğün, dernek gibi organizasyonlara katılabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ev ve ailevi konulardaki gelişmeler bugün de seni meşgul edebilir. Bir süredir ev içinde tamirat, tadilat gibi işlere kalkışmak düşüncesinde olabilirsin. Biraz piyasa araştırması yapıp fikir alabilirsin. Aile büyüklerini ziyaret edebilir ya da yakın dostlar ve sevdiklerini evde ağırlamaktan keyif duyabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün attığın her adımı, okuduğun her kitabı sosyal medyada paylaşmak isteyebilirsin. Yakın çevrenle birlikte sinema, tiyatro gibi yerlere giderek sanatsal aktiviteler de bulunabilir hatta kendi yaratıcılığını açığa çıkaracağın ortamlara girebilirsin. Kardeş ya da kuzenlerinin senin fikrine ihtiyacı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendini ve duygularını sorguladığın bir süreçten geçmektesin. Bunu yaparken de mantıklı düşünmeye ve karar almaya çalışabilirsin. Maddi konularda ve harcamalarda seni aşan durumlarla karşı karşıya olabilir; isteklerini gerçekleştirebilmek için çaba sarf edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hâlâ burcunda ilerleyen Ay seni halen desteklemekte ve kendini tutarlı bir biçimde ifade etmene olanak sağlamakta. Günü kendine ayırabilir sadece keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin. Kişisel bakım ya da alışverişe çıkabilir, dostlarla bir araya gelebilir, ilişkilerde kontrolü ele alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün neredeyse hiç evden çıkmadan kafa dinleyip kendine zaman ayırabilirsin. Kendine olan güvenin tam olmasına rağmen bunu ifade etmek ve göstermek isteyemeyebilirsin.  Yarından sonra koşullar değişebilir ve özellikle ilişkilerde lehine gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün içinde arkadaşlarına ve sevdiklerine zaman ayırabilir, gruplarla birlikte hareket edebilirsin. Aşk ilişkilerinde de keyif verici gelişmeler olabilir ve romantik saatler geçirebilirsin. Ancak büyük beklenti içine girmemelisin yarın koşullar değişebilir anın tadını çıkarmaya bak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ailenin ve sosyal çevrenin içinde bulunduğu ortamlarda yer alabilir hatta herkesi bir araya toplayıp organize edebilirsin. Hem duygularını hem de kişiliğini açığa çıkarmaktan keyif alıp, kendi isteklerin doğrultusunda çevrendekileri ikna edebileceksin. Ancak fazla göz önünde olman senden beklentileri de artırabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün görüş ve düşüncelerini etrafındakilerle paylaşabilir gerek sosyal medyada gerekse gruplar içinde çok aktif olabilirsin. Koşulların elverdiği ölçüde yolculuk planları yapabilir ya da keyif verici bir eğitime katılabilirsin. İletişim ve hareketliliğin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günü başkalarının işlerine koşturmakla geçirebilir, duygusal paylaşımlarda bulunarak etrafındakileri etkileyebilirsin. Çevrende yaşanan ufak tefek krizleri çözme görevi de sana yüklenebilir, herkes liderlik etmeni bekleyebilir. Bugün çıkacağın alışverişlerde aşırıya kaçıp bütçeni zorlamamaya dikkat etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne hiçbir planın olmadan başlayabilirsin ancak arkadaşların, eşin, dostun seni keyif alacağın organizasyonlara davet edebilirler. Koşulları belirleyemiyor olsan da bulunduğun ortamlarda kendini mutlu hissedebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde huzurunu kaçıracak olaylar olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün tatil de yapsan çalışsan da bir sürü angarya seni bekliyor olabilir. Evde kalırsan temizlik, düzen ve kişisel bakımınla ilgilenebilir ya da akrabalarının işlerine koşturabilirsin. Ancak her koşulda beraber olmaktan keyif alacağın kişilerle bir arada olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir