12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün öz güvenimiz hayli yüksek. Her şeyi olduğu gibi kabullenmeye razı olmayacak, mücadele edeceğiz. Özellikle öğleden sonra keyif alacağımız ortamlarda bulunabilir, romantik ilişkilerde hareketli ve mutluluk veren gelişmeler yaşayabiliriz. Enerjimiz ve cesaretimiz de git gide arttığından sosyal alanda aktif olabilir, açık havada zaman geçirebilir, kendimizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Gece yarısına doğru birden oluşabilecek öfke patlamalarına ve kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcuna geçen Ay, seni oldukça hareketli ve sabırsız kılmakta. Cesaretinin yüksek olması girişken davranmana ve risk almana neden olabilir. Yaşamında kendi isteklerini ön planda tutabilir, sosyal medya ya da yurt dışından gelişen beklenmedik ilişkilerden hoş sürprizlerle karşılaşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; içten içe harekete geçmek istesen de cesur ve atılımcı davranmayabilir; kendini arka planda bırakabilirsin. Ancak ileride yapmak istediklerinin ön hazırlıkları için uygun koşulları oluşturabilirsin. Hem duygusal hem de finansal paylaşımlarda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler; gruplar, arkadaşlar ve sosyal hayat içinde hareketli bir gün geçirebilir, kendi istek ve görüşlerini kabul ettirip; liderliği ele almak isteyebilirsin. Karşındaki kişilerden gelecek fırsatlar yeni hedefler belirlemene olanak sağlayabilir. İlişki ve işbirliklerinde senin lehine gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün her zamankinin aksine tek başına hareket etmek istemen ve isteklerin doğrultusunda bastırman dengelerin yerinden oynamasına yol açabilir.  Ev, aile ve kariyerine yönelik girişimlerde bulunmak isteyebilir, iş arkadaşlarının desteğiyle kendine yeni bir yön belirleyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hayata bakışını yenileyebilir; üzerinde hissettiğin baskıyı bir kenara bırakarak kendine daha cesur bir yol çizmek isteyebilirsin. Yapacağın yolculuklar, edineceğin bilgiler ufkunu açabilir; kendini geliştirmene olanak sağlayabilir. Ayrıca aşk hayatınla ilgili gelişmeler sana yaşam sevinci getirebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; karşındakilerin kararsız tavırları nihayet son buluyor; ikilemde kaldığın konularda yeni hamle ve girişimler yapacağın koşullara kavuşuyorsun. Duygusal paylaşımlarında ya da yatırımlarla ilgili konularda ani hamleler yapacak cesareti gösterebilir, tek başına alım satım kararları verebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; bugünlerde ikili ilişkiler ve ortaklıkların öne çıkacağına işaret etmekte. Aldığın hoş haberler ya da beklenmedik organizasyonlar keyifle harekete geçmene neden olabilir. Karşındakilerin ani çıkışları ve teklifleri seni şaşırtabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugünlerde sağlığına dikkat etmelisin, çok aktif olacağından yorgun düşebilir, her işi tek başına üstlenerek zihnini ve bedenini zorlayabilirsin. Kazançlarını artırmanı sağlayacak ilişkiler ya da işbirlikleri geliştirebilir, sana keyif ve cesaret verecek projeler içinde yer alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün fazlasıyla risk almaya yatkınsın. Gerek maddi gerekse duygusal konularda üzerinde fazla düşünmeden güdülerinle hareket edebilirsin. Bu arada aniden sürpriz aşklar gelişebilir ya da var olan ilişki de hoş gelişmeler yaşanabilir. Yaşamın keyfini çıkarabileceğin bir gün geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; olaylar birden hızlanabilir ve istemesen de risk alman gerekebilir. Her şeyi kuralına göre yapmak istesen de sürpriz tavırlar sergileyebilirsin. Gerek iş gerekse ailevi ilişkilerinde bazı kopuşların yanı sıra yeni bir evre başlatacak gelişmeler yaşanabilir, kulisler ya da gizli ilişkiler senin lehine devreye girebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendi fikir ve düşüncelerini ısrarla başkalarına kabul ettirmek isteyebilirsin. Yolculuk, eğitim ve işbirliklerini içine alan konularda yeni girişimlerde bulunabilir; bakış açında değişiklik yapabilirsin. İçinde olduğun gruplarda aktif görevler alabilir; arkadaş ilişkilerini canlandırabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün ekonomik koşulların iniş çıkışlı olabilir. Beklenmedik harcamalar yapabilir veya beklediğinden fazla kazanç sağlayabilirsin. İş ve sosyal hayatından gelişen ilişkiler önüne bir çok fırsatı çıkarmakla birlikte risk almana ve fazla düşünmeden harekete geçmene neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.