12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sorumluluk sahibi, tedbirli, kararlı, dikkatli, disiplinli, gerçekçi, ne istediğimizi ve sınırlarımızı bilen bir ruh halinde olacağız. Üzerinde emek harcadığımız işlerle alakalı yapılandırmaya açık; uzun vadeli adımlar atmaya ise meyilliyiz. Önümüzde; ideallerimizi somuta çevirmek adına fırsat ve imkanlar var. Güçlü, nüfuslu ve konusunda yetkin kişilerin destekleri bizimle beraber olacak gibi görünüyor. İstek ve arzularımıza ulaşabilmek için azim ve dirayetle hareket edebilecek; yılmadan yol almaya bakacağız gibi. Karşılaşabileceğimiz sorunlara çözüm bulmak; alternatif çıkarımlarla hedefe erişmek için gereken motivasyona da sahibiz sanki. Ancak adımlarımızı sağlam atmalı, akılcı çıkarımlar yapmalıyız; zira olumsuz kullanımda her şeyi berbat olabilir; fırsatlar avucumuzdan kayıp gidebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; başladığın girişim ve aldığın kararlarla ilgili ilerleme sağlayabilirsin, ancak bazı sorunları çözmek için risk alman gerekebilir. Yaratıcı fikirlerini sosyal alanlarda paylaşman ve pratik çözümler üretmen, uzun vadede ekonomik alanda rahatlamana yardımcı olabilir. Şartları lehine çevirmeye başladığın bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kontrollü elinde tutmak için verdiğin çabaların karşılığını almaya başlamış olabilirsin. Yabancılarla yaptığın iş bağlantıları, yatırım ya da mesleki eğitimler, şu anda bulunduğun şartları daha olumlu konuma taşımış olabilir. Değişim ve dönüşümüne katkıda bulunmuş insanlarla yenilik peşine düşebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne maddi ve manevi güven ihtiyacını ön planda tutarak başlayabilirsin, ancak toparlamakta zorlandığın zihnin endişelerini artırabilir. Gayrimenkul almak ya da satmakla ilgili girişimlerin bu dönemin ana konularından olabilir. Duygusal kararlardan uzak durarak ve uzun vadeli planlar yaparak,  karlı alış verişler yapman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sosyal alanlarda aktif olduğun keyifli bir gün geçirebilir, dikkatini yapmak istediğin konulara odaklayabilirsin. Ekonomik konularla ilgili bir uzmandan yardım talep edebilir, planlarını revize edebilirsin. Kariyer veya özel ilişkilerinle ilgili hedeflere ulaşmak için kararlı olmalı, ertelemelerden ve üşengeçlikten vazgeçmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün içinde bazı teklifleri değerlendirirken duyguların ve mantığın arasında kalabilirsin ve bu durum yakınlarını da etkileyebilir. Vereceğin kararların arkasında durman gereken bir gündesin. Görüş ve düşüncelerine güvendiğin dostlarından rahatlıkla destek alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendinle ilgili bir takım konu ve kavramlarla baş başa kalabilir, duygusal alanlarda huzur ve güven arayışı içerisinde olabilirsin. Görüş ve düşüncelerin başkaları tarafından sert ve ısrarcı olarak algılansa da geri adım atmak istemeyebilirsin. Özel bir ilişkin resmiyet kazanırken, eğitimle ilgili keyifli haberler gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal konularda hem kendini, hem de aileni güvende tutmak için sahip olduklarını muhafaza etmek isteyebilir, maliyet bilinciyle hareket edebilirsin. Yakın çevrenden gelebilecek tavsiyeler işini kolaylaştırabileceği gibi yol gösterici de olabilir. Birilerinin ilgi odağı olman ya da yeni birine ilgi duymaya başlaman mümkün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; evin, ailen veya işinle ilgili gelişmeler seni duygusal olarak etkileyebilir ve ikilemler yaşayabilirsin. Halen karşıt burcunda hareket eden Ay, ailevi bir konuda alınan bir kararı onaylamak durumunda kalabileceğini vurguluyor. Sorumluluğunu üstlendiğin ve araştırma içerisinde olduğun bir konuda yardım alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kazançlarını arttırmak için, somut ama pratik çözümler üretebilir, seyahatlerle yoğun günler geçirebilirsin. Akşama doğru birlikte çalıştığın veya hizmet aldığın insanlara duygularını açıklamakta zorlanabilir, iç dünyanda çelişki yaşayabilirsin. Sakinliğini koruman ve yeme içme isteğini kontrol altında tutman yerinde olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hedef ve amaçlarına uygun kişiler ile iş birlikleri yaparak yolunu açabilir, maddi kazançlarını arttırabilirsin. Şu ara yaşadığın ve duyduğun toplumsal konular; yatırım ya da harcama yapma konusunda çelişki yaşamana neden olabilir. Geçmiş deneyimlerinden kaynaklı temkinli davranıyor olabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; çalışma ortamında birtakım sorunlara çözüm bularak üstlerinin dikkatini çekebilir, sorumluluk bilinciyle hareket edebilirin. Günün ilerleyen saatlerinde ebeveynlerinle yaşayabileceğin sorunlar ruh halinde dalgalanmalara sebep olabilir. Güçlü karakterin seni ego savaşlarına sürükleyebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hedef ve ideallerin yönünde alacağın teklifleri değerlendirmeye ve elini çabuk tutmaya bakmalısın. Kalbinle mantığın arasındaki çatışma bugün seni ele geçirebilir. Dinlenerek ve sakin kalarak güzel bir gün geçirebilir, fiziksel enerjini verimli şeylere kanalize edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.