12 Nisan Burç Yorumları

Düne göre oldukça sakin bir gün geçireceğiz. Sabah saatlerindeki inatçı tavrımız ve fikirlerimizde ısrarcı olmamız işlerin biraz yavaş ilerlemesine neden olabilir. Gün içerisinde eskiden gelen konular tekrar gündemimize gelebilir, geçmiş hatalarımızla yüzleşmek zorunda kalabiliriz ya da çevremizdeki insanların hatalarını yüzlerine vurabiliriz. Finansal konularda dalgalanmaların olacağı bir gün olabilir. Akşam saatlerinde akışta kalmayı başarırsak gerilimden uzaklaşabileceğiz.
Sevgili Koç; bugün faiz, kira gibi gelirlere odaklanabilir; varlıklarını yeniden düzenlemek isteyebilir, borç ve alacaklarla ilgili ödeme planları çıkarabilirsin. Finansal anlaşmazlıklar ya da yetersizlikler kendini güvende hissedememene, duygusal krizlere yol açabilir.Sevgili Boğa; karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay; ikili ilişkiler ve ortaklıkların önemine işaret etmekte. Beraberliğinin sana ne ifade ettiğini düşünebilir, içten içe karşındakine ne kadar güvenebileceğini sorgulayabilirsin. Sabah saatlerinde anlaşmazlıklar yaşanabilir.Sevgili İkizler; kendini fazlasıyla yoğun bir iş programı içinde bulmana rağmen sabah saatlerinde ilerleme kaydedemeyebilir, ancak geçmişten gelen hataları düzeltmekte başarılı olabilirsin. Sağlığına ve alışkanlıklarına dair yeni düzenlemeler yapman gerekebilir, kendinle daha fazla ilgilenmelisin.

Sevgili Yengeç; bugün duyguların çok yoğun ve tutkulu olabilir. Sabah saatlerinde sevdiklerine güvenmekte zorlanabilir, istediğin sözleri duyamamanın gerginliğini yaşayabilirsin. Gün içinde eski ilişkileri canlandırma isteği duyabilir fakat kendinden emin olamayabilirsin.

Sevgili Aslan; ev, aile ve gayrimenkullerle ilgili bir süredir var olan konularda nihai kararlar alınabilir fakat istediğin sonucu alamadığın için huzursuz olabilirsin. Hırlarını kontrol altına almalı, sadece kendi isteklerin doğrultusunda inat etmemelisin. Evde olmanı gerektiren durumlar olabilir.

Sevgili Başak; aldığın kararların üstünden geçmeli, bilgileri teyit etmeden harekete geçmemelisin. Bugün karşılıklı anlayış göstermekte ve güvenmekte zorlanabilir, inatlaşmalar yaşayabilirsin. Bir süredir imza bekleyen bir anlaşma veya eğitimle ilgili haberler alabilir, yolculuk planlarını yenileyebilirsin.

Sevgili Terazi; maddi konularla ilgili dikkatli hareket etmen gereken bir dönemden geçmektesin. Ortak kaynakların kullanımında sorunlar yaşayabilir, mali yükü nereye kadar yaşayacağını sorgulayabilirsin. Borç alıp vermeden önce iyi düşünmeli, kendi güvenliğini de sağlamalısın.

Sevgili Akrep; burcunda ilerlemeye başlayan Ay; kendini daha rahat ifade etmene ve isteklerinin peşinden hırs ve tutkuyla ilerlemene olanak sağlasa da özellikle sabah saatlerinde karşındakilerin seni sorgulamasına maruz kalabilirsin. İnatçı ve ısrarcı tavırlar ilişkilerde sorunlara yol açabilir.

Sevgili Yay; içten içe zihnini kurcalayan ilişkiler, maddi durumunu ilgilendiren düşüncelerle dolu olabilirsin. Duygusal olarak huzursuz olmana yol açacak olaylar yaşayabilir, bu olayları kontrol edemediğinden kayıplarla karşılaşabilirsin. Beraber çalıştığın kişilere güvenini kaybedebilirsin.

Sevgili Oğlak; kalabalık bir sosyal çevrede, arkadaşlarla geçecek bir gün yaşanabilir. Bir dostunla arandaki anlaşmazlığı masaya yatırabilir; çözüme ulaştırabilirsin. Sevdiklerinle eski sorunlarını yeniden gündeme getirerek daha da derinleşmesine yol açabilirsin.

Sevgili Kova; iş ve kariyerine odaklanabilir, yoğun bir gün geçirebilirsin. Aile içindeki anlaşmazlıkları çözmek için attığın adımlar inatlaşmadan dolayı sonuca ulaşmayabilir. Yaptığın işlerin başarıya ulaşması için gösterdiğin çabanın karşılığını hemen alamayabilirsin.

Sevgili Balık; sosyal medya üzerinden inatlaşma yaşamamalısın. Kendini ifade ederken güvenirliğini sarsabilirsin. Yurt dışı, eğitim, hukuk ve yayıncılık alanında bazı haberler bugün kulağına gelebilir. Gerekli adımları atmadan önce iyice araştırmalı, doğru bilgiye ulaşmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.