12 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde Ay/ Neptün görünümünün belirsiz, yönsüz ve hayal kırıklığına yol açan enerjileri hâkim olsa da hemen ardından Ay/ Güneş uyumlu açısının destekleyici ve olumlu enerjileri devreye girecek. Güne herşeyden vazgeçmeye hazır ya da ne yapacağımızı bilmez bir durumda başlasak ta sonrasında iyimser ve cesur olabilecek, paylaşımlarda bulunacak, birbirimizi cesaretlendirip, iyi dileklerle hareket edeceğiz. Hem fiziksel hem de ruhsal enerjimiz yüksek olacağından neşeli ve keyifli bir gün geçirebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftanın bu son gününü pozitif ve enerjik geçirmeyi kafana koyabilir; dışarı çıkmak isteyebilirsin. Fakat kişisel alanında olmanın artılarını düşünerek; evinde ileri tarihlerde gidilecek bir tatilin planlamasını yapabilirsin. Aynı zamanda akademik konulardaki eğitimin için bir başvuru yapabilir veya projelerini tamamlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında finansal alandaki işlerini tamamlamaya gayret etmeli, gerekli düzenlemelerle ilgilenmelisin. Bilinçaltını kurcalayan bazı meselelerle ilgilenebilir ve iyimserliğinle hislerinin doğruluğuna inanabilirsin. Günün ikinci yarısında eksik kalmış işlerini tamamlamak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ilişki, iş birliği ve ortaklıklarla ilgili uzun vadede yaptığın planlarının adımlarını atmak için verdiğin kararlarda bazı zorlayıcı durumlar olabilir. Finansal konulardaki bazı endişelerini olması gerektiğinden fazla büyütebilirsin. Akşam saatlerine doğru işlerini veya ilişkinde olan sorunları halletmek yerine akışta kalman daha sağlıklı olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günlük işlerinin ve sorumluluklarının fazla olmasından kaynaklı, planlı ve programlı hareket etmen gerekebilir. Ayrıca gün içinde sağlığınla ilgili bir gelişmeye moralin bozulabilir ve kendini yorgun hissedebilirsin. Halletmen gereken önemli işlerini öğleden sonraya bırakmamalısın zira istediğin hızda ilerleyemeyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün enerjin çok yüksek ve kendini oldukça mutlu hissedebilirsin. Sevdiklerine karşı gösterdiğin pozitif tavırlarınla; onların da neşelenmesini sağlayabilirsin. Fakat bugün yatırımlarınla alakalı önemli bir durum varsa sabah saatlerinde halletmen iyi olabilir. Öğleden sonra zamanını partnerine ayırabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ev, aile ve yerleşim konuları ile ilgili sorumluluk almaya iten gelişmelerle güne başlayabilirsin. Ayrıca gün içinde, evindeki tadilat işleriyle ilgilenebileceğin zamanlar varken; yapılması gereken işleri evden halledebilirsin. Öğleden sonra işlerinin aynı hızda ilerlememesi canını sıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakınlarınla ve kardeşlerinle aranda sorumluluk bilincinin oldukça yüksek olduğu bir ilişki içinde olabilirsin. Yaptığın sağlam ve akıcı konuşmaların sayesinde yapılması gereken her şeyi kolaylıkla halledebilirsin. İşlerini akşam saatlerine bırakmadan önce birkaç kez düşünmelisin; zira sonrasında ertelenmeler veya iptaller olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; parasal konularda gerçekçi olmalı; koşulların gerektirdiği gibi hareket etmelisin. Maddi alanda bazı daralmalar yaşayabileceğinden; harcamalarını kısma kararı alabilir veya ailenden destek alabilirsin. Akşam saatlerine doğru; günlük rutinlerinle ilgilenebilir; ailenle veya kardeşlerinle zaman geçirmek isteyebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay; girişimci ruhunu ve risk almaya yönelik hareket etmeni sağlarken; gerçekleri de göz ardı etmemen gerektiğini hatırlatacaktır. İkili ilişkilerde yaşadığın sorunlar karşısında daha özverili davranabilir; kendini daha dirayetli hissetmeni sağlayacak kararlar alabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bilinçaltında seni huzursuz eden bazı konuların olması; düşüncelere daldığın birkaç saate mal olabilir. Adım atmak için gerekli cesareti gösteremeyebilir, risk almaktan kaçınabilirsin. Evindeki otorite konumunda olan figürlerle aranda bazı gerginlikler olsa da öğleden sonraki saatleri daha rahat geçirmen için göksel enerji senin yanında olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün önem gerektiren işlerini sabah saatlerinde halletmen gerekebilir; zira akşam saatlerine doğru işler istediğin hızda ilerleyemeyebilir. Gün içinde toplu çalışma gerektiren işlerde yeni sorumluklar alabileceğin gibi eksik kalmış sorumluluklarını da tamamlaman söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün fazla sorumluluk üstlenmen nedeniyle yoğun bir gün geçirebilir; kendini yorgun hissedebilirsin. Ekonomik durumunla ilgili bazı artış politikaları izlemen gerektiğini fark ederek; otorite konumunda olan figürlerle görüşme kararı alabilirsin. Öğle saatlerinden sonra evinde vakit geçirerek, hoşlandığın bir hobine vakit ayırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir