12 Nisan 2018 Burç Yorumları

İkili ilişkiler konusunda romantik anlara tanıklık edeceğimiz bir güne başlıyoruz. Sabah saatlerinde empati yeteneğimizi kullanarak işlerimizi daha kolay halledebilir, planlarımızı sağlamlaştırabiliriz. Akşam saatlerindeyse  duygularımızın etkisine kapılıp hayallerimize yoğunlaşabiliriz. İlham gerektiren konularda, sezgilerimizle hareket edebilir, pes etmeye yönelik adımlar atabiliriz.

Sevgili Koç; burcunda gerçekleşecek yeniay öncesi önümüzdeki birkaç gün kendi içine dönerek durum değerlendirmesi yapmak isteyebilirsin. Bugün, ihtiyacı olanlara yardım edebilir, sevdiklerin için fedakârlık yapmak durumunda kalabilirsin. Günü, yeni girişimlerde bulunmadan, kendi iç dünyana yönelerek geçirebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün kafan biraz karışık olabilir. Geleceğe dair hedeflerine odaklanamayabilir, belirsizlikten dolayı önünü göremeyebilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarınla hayallerini paylaşabilir, duygularını ifade edebilirsin. Sezgilerine güvenerek hareket etmelisin.

Sevgili İkizler; önümüzdeki birkaç gün boyunca iş ve sosyal hayatına odaklanabilir, toplum içinde kendini ifade etmek isteyebilirsin. Kariyerine dair hedeflerine varmak için attığın adımlarda beklediğin gelişmelerin olmamasının sebebi senin kararsızlığın ve içinde bulunduğun belirsizlik olabilir.

Sevgili Yengeç; hayata bakış açında yanılsamalar olduğunu fark edebilirsin. Görüşlerini ifade ederken daha çok hayallerini paylaşabilir ve inançların doğrultusunda her türlü fedakârlığa hazır olabilirsin. Aynı düşünceyi paylaştığın gruplar seni desteklese de girişimlerde bulunmadan önce biraz daha beklemende fayda var.

Sevgili Aslan; bugün kendini yönsüz hissedebilir, nereye gideceğine ya da ne yapacağına karar veremeyebilirsin. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün olmadığından var olan işlerine odaklanabilir, içinde bulunduğun krizleri sezgi yoluyla çözebilirsin. Derin duygusal paylaşımda olduğun kişiler için kendi haklarından vazgeçebilirsin.

Sevgili Başak; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; zaten belirsiz olan koşulları daha da bulanık hale getirebilir. Karşındakilerin kararsızlığı seni de yönsüz bırakabilir; tek başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Fakat karşına seni anlayan, duygularını paylaşabileceğin ve yol gösteren kişiler de çıkabilir.

Sevgili Terazi; gündelik düzenini muhafaza edemeyebilir, her gün yaptığın işleri yapmayı unutabilirsin. Gün içinde yaşanan belirsizlik akşam saatlerine doğru dağılsa bile yine de karar alamayabilir, önünüzü göremeyebilirsin. Fakat fazla çaba sarf etmeden yaşamında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Akrep; bugün aşırı duyarlı ve hassas olabilirsin, ayrıca aşk ilişkilerinde romantizm beklentin artabilir. Sevdiklerin için fedakârlığa hazır olmana rağmen olaylar beklediğin hızda ilerlemeyebilir. Fakat sezgilerinin de yardımıyla yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarda başarılı olabilir, duygu ve düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilirsin.

Sevgili Yay; ev ve iş hayatında bazı sorumlulukları üstünden atmak isteyebilirsin. Aile içinde finansal açıdan fedakârlık yapmanı gerektiren olaylar gelişebilir. Derin duygusal bağlar içinde olduğun kişilerle hislerini paylaşabilirsin. Biraz evde kalıp ebeveynlerine zaman ayırman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; bugün düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilir, bilgiye dayalı değil de sezgiye dayalı bir iletişimi tercih edebilirsin. Aslında yaşadığın kararsızlıklar ve belirsizlikler kafanı karıştırıp, önünü görmeni engellese bile kardeşlerinin ya da kuzenlerinin yanında olduğunu hissedebilirsin.

Sevgili Kova; ekonomik konularla ilgili girişimlerinin ertelenmesi ya da istediğin hızda ilerlememesi seni kararsız bırakabilir. Fakat olayları kontrol edememene rağmen lehine gelişmeler yaşanabilir. Bugün aşırı hassas ve duyarlı olabilir, sanatsal yaratıcılık gerektiren çalışmalarda yeteneklerini kullanabilirsin.

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kendini ifade etmene olanak sağlayabilir. Fakat yeni girişimlerde bulunmak için biraz daha beklemende fayda var. Sevdiklerinle aranda derin duygusal bağlar kurulabilir, romantik ilişkilerde seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.