12 Mayıs Burç Yorumları

Güne oldukça neşeli bir şekilde başlayabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde ikili ilişkiler ve iş birlikleri açısından keyifli ve hareketli geçebilir. Kendimizi daha cesur hissedebilir, yeni adımlar için daha istekli olabiliriz. Akşam saatlerinde zihnimiz biraz dağılabilir. Yanlış anlamalar, ertelemeler ya da yanlış hesaplar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Önemli işleri geç saatlere bırakmamakta yarar var. Çok sayıda görüşme yapıp yoğun bir bilgi alışverişi yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

 

Sevgili Koç; medya, hukuk ve içinde yabancıların da olduğu işler seni zihnen meşgul edebilir. Günün ilk yarısındaki gelişmeler lehine ve akıcı ilerleyeceği gibi seni fırsatlara açık hale getirebilir. İlişkilerin pozitif olabilir; kendini rahat ifade edebilir ve üzerinde olduğun bir projeyle ilgili destekler bulabilirsin. Ancak akşam saatlerinde karışık durumlara açıksın.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde ortaklı olduğun gelir, kira, miras, prim gibi finansal işlerinle ilgilenebilirsin. Bazı gelişmelerin kontrolün dışında ilerleme olasılığı var. Günün ikinci yarısından sonra duygusal dalgalanmaların olabilir. Ayrıca hedeflediğin işlerde umulmadık durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; karşıt burcundaki Ay beraberliklerin, iş ortaklıklarının ve iş birliklerinin öne çıkacağı gelişmelere neden olmakta. Günün ilk saatlerinde neşeni keyfini yerine getirecek teklifler alabilirsin. Arkadaş çevrenden biriyle de yakınlaşacağın durumlar söz konusu olabilir. Ancak akşam saatlerinde işler karışabilir.

Sevgili Yengeç; önünde sorumlulukların ağır basacağı bir gün var. Sabah erken saatlerden itibaren yapılması gereken işlerine hevesle yönelebilirsin. Konumunu olumlu etkileyecek görüşmelerde bulunabilirsin. Akşam saatlerinde aklını karıştıracak durumların ortaya çıkacak olması duygusal dalgalanmaya ve motivasyon düşüklüğüne sebep olabilir.

Sevgili Aslan; dinamik, neşeli ve yüksek motivasyonla güne başlayabilirsin. Yaşam mutluluğunu arttıracak ve aşktan yana yüzünü güldürecek gelişmelere açıksın.  Finansal alanda da kazanç sağlayacağın girişimler yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde koşullarını bulandıran durumlar söz konusu. Hayalci davranmamaya bak.

Sevgili Başak; ruhunun derinliklerine inerek yapmış olduğun değerlendirmeler sonrasında, bitiş ve başlangıçlarda bulunacağın enerjiler altındasın. Duygusal ve finansal paylaşımlarda seni rekabete sürükleyen koşulları risk almaktan kaçınmayarak aşma şansın olabilir. Akşam saatlerinde belirsiz koşullardan dolayı fedakarlığa veya yanılgılı kararlara açıksın.

Sevgili Terazi; bugün yaşamakta olduğun olayları geniş perspektiften görme fırsatın var. Değerlendirmelerini pozitif bakış açınla yapabilirsin. İlişki ve iş birliklerin ise rahat enerjiler eşliğinde ilerleyebilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle iletişime geçebilir; fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Akşam saatlerinde zihinsel gelgitler yaşama olasılığın yüksek.

Sevgili Akrep; gerek özel gerekse de çalışma hayatınla ilgili üzerinde çalıştığın konuların mali boyutu bugün ilgi alanında. Günün ilk saatlerinde işlerini akıcı ilerletebilirsin. Ancak tolere edebileceğinden fazla risk almaya meyilli olduğundan temkinli hareket etmelisin. Akşam saatlerinde duygusal dalgalanmalara açık koşullar var.

Sevgili Yay; burcundaki Ay seni coşkulu, neşeli, hevesli kılmakla birlikte riskli durumlara düşünmeden atılacağına da işaret ediyor. Özellikle sabah saatlerinde işlerin olumlu ilerleyebilir; aşktan, paradan yana şansın gülebilir. Akşam saatlerinde ise sevdiklerine, ailene veya eve dair bir durum seni fedakar ve özverili davranmaya itebilir.

Sevgili Oğlak; arka plandaki gelişmeler aile yaşantını, eve veya gayrimenkule dair bir konuyu etkileyebilir. Temkinli hareket etmeyi tercih etmenden dolayı riskli girişimlerden geri durmak isteyebilirsin. İç dünyana çekilebilir; bilinçaltının derinliklerine yolculuk yapabilirsin. Akşam saatlerinde hayali düşünceler veya yakınlarından kaynaklı durumlar aklını karıştırabilir.

Sevgili Kova; grup çalışmaları, dernek faaliyetleri veya arkadaşlarla programlar gündemini hareketli kılabilir. Sabah saatleri gerek iletişim gerekse de anlaşma ve görüşmeler için olumlu zamanlar olabilir. Fikir ve düşüncelerini tüm açıklığıyla paylaşma imkanı bulabilirsin. Akşam saatlerinde parasal konulardaki dalgalı koşullar aklına takılabilir.

Sevgili Balık; önünde sosyal ve özel yaşantının yanı sıra iş hayatının da hareketli geçeceği birkaç gün var. Günün ilk yarısında lehine değerlendireceğin ve kazanç sağlayacağın koşullar içindesin. Ancak akşam saatlerin beklentilerinde aradığını bulamamaktan dolayı bu akıcılıkta ve verimde ilerlemeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.