12 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Güzel bir enerjiyle güne başlıyoruz. Hareketli zamanlarla hazırlıklı olmalıyız. Önümüze çıkan engelleri aşmak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir, küçük bir dikkatsizlik tüm planları altüst edebilir. Ancak azimli davranırsak karşımıza çıkan problemlerin üstesinden gelebiliriz.

Sevgili Koç;  güne aktif ve hareketli başlayabilir, Ay’ın burcundaki seyri ve açıları ile hırslı ve rekabete açık olabilirsin. Sabah saatlerinde kariyerin ya da sevdiklerinin bazı sorunları ile mücadele edebilir, planladığın gibi organize olamayabilirsin. İlişkilerinde sözlerine dikkate etmen yararına olacaktır. Bu dönemde otorite konumundaki kişilerden destek alman mümkündür.

Sevgili Boğa; içsel ve zihinsel olarak çok aktif olduğun, fiziksel olarak da dinlenmeyi, sakinliği seçtiğin bir gün olabilir. Tatil programı yapmak istiyor olsan da bazı engellerle karşılaşman karar vermeni ya da vazgeçmeni gerektirebilir. Bedenini ve ruhunu dinlendirmeli sakin kalmayı tercih etmelisin.

Sevgili İkizler; sosyal çevrende kendini göstermek için yoğun görüşmeler ve konuşmalar yapabilir, bazı konularda inatlaşma yoluna gidebilirsin. Maddi kaynaklarınla ilgili takıntıların kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir, bu yüzden çevrenle uzlaşmakta zorlanabilirsin. Ani ve sert çıkışlardan uzak durmalı, orta yolu bulmak için olaylara daha geniş bakabilmelisin.

Sevgili Yengeç; bulunduğun ortamlarda zihinsel ve fiziksel olarak kendini göstermek, isteyebileceğin bir gündesin. Hedeflerin konusunda kişisel kararlar almak isteyebilir, otorite konumundaki kişilerden de olumlu destekler görebilirsin. Ancak; ikili ilişkilerindeki cesur adım ve sözlerin fikir ayrılıkları ve güç savaşlarına girmene neden olabilir. Dikkatli olmaya çalışmalısın.

Sevgili Aslan;  Sosyal alanlardan destek gördüğün ve kendini cesurca ifade edebildiğin bu günlerde medyatik konular ya da felsefi görüşlerin açısından egonu fazla ön planda tutabilir, “ben” merkezli olabilirsin. Çalışma hayatın ya da sağlığınla ilgili konularda ani kararlar alman veya üzerinde uğraştığın bir konudan da vazgeçmen mümkün.

Sevgili Başak;  ortak kaynaklarınla ilgili konuların gündeminde olması; kriz yaşamana ve ani kararlar almana neden olabilir. Partnerinle birlikte ekonomik konularla ilgili fikir alışverişi yapma niyetinde olsan da pratik çözümler bulmakta zorlanabilir, gereksiz gerginliklere zemin hazırlayabilirsin. Sağduyulu ve uzlaşmacı bir tutum içinde olmayı denemelisin.

Sevgili Terazi; ev ve ailevi konularda spontane gelişen olaylara karşı hazırlıksız olabilir, kişisel fikirlerini ifade etme konusunda zorluk yaşayabilirsin. İkili ilişkiler anlamında ego çatışmalarına açık bir gündesin. Dengeni korumanın çok önemli olduğu bir döneme giriyorsun.

Sevgili Akrep; yakın çevrenden kaynaklı ani gelişen olaylar günlük işlerini iptal etmene ve ekstra sorumluluk yüklenmene neden olabilir. Gelişen olaylara uyum sağlamakta zorlanabilir, sözlerinin nereye gideceğini düşünmeden konuşmalar yapabilirsin. Sevdiklerinin özel alanına girmemeli, kalp kırmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; günlük işlerinde ve iş yerinde sevdiğin insanlardan destek gördüğün ve yardım aldığın bir süreçtesin. Romantik ilişkilerinde kendini şanslı ve mutlu hissetmen; bulunduğun ortamları da neşelendirmeni sağlayabilir. Maddi kaynaklarınla ilgili risk içeren konulara yönelmemeli, rekabet içeren durumlara karşı tedbirli olmayı bilmelisin.

Sevgili Oğlak; bazı karamsar duygu ve düşünce içerisinde olabilir, ailevi konularda iktidar savaşlarına girebilir, hatta bazı konularda inatlaşabilirsin. Ani gelişebilecek olaylar; ilişkilerinde sert yüzleşmeler yaşamana, insanları karşına almana sebep olabilir. Ego ve rekabet duygusunu bir tarafa bırakıp, daha uyumlu ve kontrollü olmaya çalışmanda yarar var.

Sevgili Kova; yakın çevren ve kardeşlerinle güç mücadeleleri içine girebileceğin bir gündesin. Ani gelişebilecek olaylara karşı çözüm üretmekte zorlanabileceğin gibi zihnini toparlamakta da sıkıntı çekebilirsin. Mütevazı ve stratejik davranmak yararına olacaktır.

Sevgili Balık; yakın çevren, sevdiklerin açısından şanslı bir gündesin. Maddi kazançların açısından da çevrenden destek alabilirsin. Yeteneklerini ya da kazançlarını başka alanlarda değerlendirme konusunda yeni planların olabilir. Ancak; atacağın adım ve girişimlerde kontrollü olmalı, ani kararlardan uzak durmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.