12 Mart Burç Yorumları

Bugün saat 17:54’de Başak Burcunda gerçekleşecek Dolunay’la Mart 2015’ten beri gündemimizde olan konuların nihayet bir sonuca ulaştığını görebileceğiz. Mart 2015’den beri devam eden koşullar değişmeye başlayabilir ve hayatımızda başka bir evreye geçebiliriz. Bu Dolunay’dan en çok Başak, Balık, İkizler ve Yay burçları etkilenecek. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; yaşanacak Dolunay, yaşantında bir evrenin sonuna geldiğinin işaretçisi olmakta. Uzun yıllardır sürdürdüğün düzenlerini değiştiren durumlar yaşayabilirsin. Bugünkü enerjiler ayrıca bilinçaltı korkularını da aşmana olanak sağlayabilir. Üstünde durmadığın bir rahatsızlığa özen göstermen gerebilir.Sevgili Boğa; Dolunay kendi beceri ve yeteneklerini anlamana olanak sağlayacaktır. Uğrunda emek harcadığın hedeflerinin seni ne derece tatmin etmekte olduğunun farkına varabilirsin. Aşk hayatın, çocukların ve yatırımla alakalı olarak bazı kararların olabilir. Gruplar ve dernekler içindeki konumunla ilgili belirlemelerin olabilir.

Sevgili İkizler; son iki yıldır var olan düzenlerinin artık tamamen değiştiğinin farkına varabilirsin. Yeni bir yaşama doğru adım atman söz konusu olabilir. İşin, ailen ve yerleşimle alakalı ortaya çıkan gelişmeleri ciddiyetle ve gerçekçi gözlerle değerlendirmen, geleceğin adına önem taşımakta… Bunun bilincinde olarak adımlarını atmalısın.

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek Dolunay hayata bakışını, geleceğinle ilgili kararlarını etkileyecek gelişmeleri ve de yakın çevren, arkadaşların ve kardeşlerinle ilgili gelişmeleri beraberinde getirmekte. Yazılı sözlü iletişimi, eğitimi, anlaşma ve yolculukları içeren konular da gündeminde olabilir. İdeallerin uğrunda atacağın adımlarda hayalci olmamalı ancak hayallerini gerçekleştirme peşinde olmalısın.

Sevgili Aslan; Dolunay finansal işler ve duygusal paylaşımlarının söz konusu olduğu alanda gerçekleşmekte. Yatırım, kaynak ve kazançların değerlendirilmesi önemli olabilir. Girişimlerini yönlendirirken yanlış kararlar almamak için doğru kişilerle bağlantıya geçmelisin. İlişkilerinde zamanında yeterince emek vermemiş olmak çözülmelere neden olabilir.

Sevgili Başak; burcunda gerçekleşecek olan Dolunay son iki yıldır seni iş birlikleri, ikili ilişkiler ve ortaklıklarda meşgul eden konularla yüzleşmene ve son kararlarını almana yöneltebilir. İçinde bulunduğun koşulları sorgulayabilir ve yol seçimini yapabilirsin. Bir yanın gerçekçilikten ayrılmazken diğer yanın fedakârca davranmayı isteyebilir. Dengeleri doğru kurmaya çalışmalısın.

Sevgili Terazi; yaşantında bir dönemi geride bırakmaktasın. Bilinçaltının derinliklerinde olan, seni bir yönüyle düşündüren bir yönüyle de yıpratan durumları Dolunay ile birlikte bir çözüme ulaştırabilirsin. Ön çalışmasını ve hazırlığını yaptığın projeleri artık tamamlayıp gözler önüne sunma zamanının geldiğini anlayabilirsin. Kontrol dışı gelişmelere karşı dikkatli olmanda yarar var.

Sevgili Akrep; Dolunay aşk hayatın, yaratıcılığın, yatırımların ve çocuklarla ilgili konulardaki düşüncelerinin hedeflerin üzerinde etkisini görmene olanak sağlayacaktır. Yolunda gitmeyen ilişkini bitirebilir veya taviz vererek bir üst seviyeye taşıma kararı alabilirsin. Gruplar, takım çalışmaları ve sosyal organizasyonlarda yer almak için adımlar atabilirsin.

Sevgili Yay; Dolunay ile birlikte son iki yıldır süregelen konular artık bir sonuca bağlanabilir. İş hayatın, özel yaşamın, ailenle alakalı var olan duygu ve düşüncelerini değiştiren gelişmeler yaşayabilirsin. Yaratıcılığını ön plan çıkaracak veya hayallerini gerçekleştirmene de olanak sağlayacak durumlar gündeminde olabilir.

Sevgili Oğlak; bugünkü Dolunay hayal dünyasından çıkıp gerçekleri görmene olanak sağlayacak gelişmeleri getirebilir. Sezgilerinin ve iç sesinin de yardımıyla ilerleyeceğin yönü belirleyebilirsin. Yakın çevre, kardeş ve arkadaşlarınla alakalı sınırlarını çizmene yardımcı olacak durumlar ortaya çıkabilir. Yurt dışı, eğitim, medya ve hukuk işlerin ise bir sonuca varabilir.

Sevgili Kova; Dolunay duygusal paylaşımlarının, finansal işlerinin ve yaşantında dönüşüm yaratan konuların bulunduğu alanda gerçekleşecek. İlişkilerinde mesafeli olmana yol açan durumlar olabileceği gibi, koşullarını gerçekçi gözlerle değerlendirme fırsatını yakalayabilirsin. Alacak, vergi, prim, miras gibi işlerle de uğraşabilirsin. Kazançlı çıkman mümkün.

Sevgili Balık; karşıt burcunda gerçekleşecek olan Dolunay son iki yıldır gündeminde olan konuları bir sonuca bağlamana olanak sağlayacaktır. Bazı vazgeçişler yaşaman olası gözüküyor. İlişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarında istediğin koşulları bulamamanın getirdiği hayal kırıklıkları seni farklı bir yola gitmeye yöneltebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.