12 Mart – Başak Burcunda Dolunay

Bugün 26 Şubat tarihinde Balık Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması’nın Dolunay’ına tanıklık edeceğiz. Dolunay, saat 17:54’te Başak Burcunda gerçekleşecek. Dolunay’la birlikte Mart 2015’ten beri gündemimizde olan konuların ya da için bulunduğumuz koşulların değişmeye başladığını göreceğiz. Diğer bir değişle hayatımızda bir dönemin sonuna gelmiş bulunmaktayız.
Başak / Balık ekseni hem kadersel gelişmeleri hem de sonlanmaları anlatıyor, bu nedenle artık sonuç alacağımız ve bazı şeyleri bitirmeye karar vereceğimiz bir süreçteyiz. Kafa karıştıran belirsiz koşullar içinde olsak da Dolunay enerjileri ile birlikte hayallerimizi sağlam bir zemine oturtmak için mantıklı kararlar alıp akılcı çözümler bulmak durumunda olacağız.

Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, özellikle sağlık ve hizmet temalarını ön plana çıkaracak. Sağlığımızla ve düzenimizle ilgili konularda farkındalığımız artacak, bizi rahatsız eden ama henüz adını koymadığımız sağlık sorunlarını teşhis ettirme ve tedavi olma sürecine gireceğiz.

Dolunay’la birlikte çevremizdeki insanların hataları ve kusurları daha fazla gözümüze batacak. Sevdiklerimizin hatalarına dahi tahammül etmekte zorlanacağız. Bu süreçte sevdiğimiz insanları acımasızca eleştirebilir, onlara tolerans gösteremeyebiliriz. Kendimize de tahammül edemeyebilir, hiçbir halimizden hoşnut olamayabiliriz.

Başak burcundaki Dolunay sebebiyle kendimizi temizliğe kaptırabilir, evin düzenini değiştirmek isteyebiliriz. Ancak Venüs’ün retroda olduğunu unutmamalıyız. Çünkü Venüs retrodayken güzellik ve estetikle ilgili konularda yaptığımız değişikliklerden memnun kalmayacağız.

Ailemize hizmet etmemizi gerektiren durumlar oluşabilir yada misafir ağırlayabiliriz. İş yerinde her zamankinden çok çalışmamız gerekebilir ya da her iş üstümüze kalabilir. Bir hastanın bakımını üstlenebiliriz. İhmal ettiğimiz küçük ameliyatlar varsa bu dönemde yaptırmak zorunda kalabiliriz. Kimseye anlatmadığımız endişeler su yüzüne çıkabilir.

Sevgili Koç; iş ortamında haksızlığa uğradığını düşünebilirsin. Emeklerinin karşılığını alamadığın hissine kapılabilirsin. Akrabalarınla ilişkilerinde sorunlar olabilir. Bu dönemde sağlığına dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa; özellikle romantik ilişkilerindeki memnuniyetsizlik artabilir, partnerin seni rahatsız edecek tavırlar sergileyebilir. Çocuklarınla ilgili endişelerin artabilir. Beklentilerin karşılanmayabilir.

Sevgili İkizler; aile içince can sıkıcı gelişmeler olabilir. Ebeveynlerin senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Evinin düzenini değiştirmek isteyebilirsin. Evinde tadilat gerektiren durumlar oluşabilir.

Sevgili Yengeç; zihinsel farkındalığın artacak. Kardeş, kuzen ya da komşularını çok sert bir şekilde eleştirmekten kaçınmalısın. İş için çıktığın bir yolculuk istediğin gibi geçmeyebilir veya seni çok yorabilir.

Sevgili Aslan; finansal konularda sorunlar yaşayabilirsin. Beklediğin bir paranın gelmesi gecikebilir. Bütçeni dengelemekte zorlanabilirsin. Kredi almak durumunda kalabilirsin.

Sevgili Başak; her işi üstlenip çok yorulabilirsin, sağlığına özen göstermeli, kendini çok yıpratmamalısın. İlişkilerde çok eleştirel davranabilirsin. Çıkarların için çalışabilirsin. Bu dönemde evlilik teklifi alma ihtimalin de var ama Venüs’ün retroda olduğunu unutmamalısın.

Sevgili Terazi; gizli düşmanların açığa çıkabilir. Kendini içsel olarak huzursuz hissedebilirsin, kaygıların artabilir. Kendini yalnız hissedebilirsin. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; harcamaların konusunda dikkatli olmalısın. Gelirlerin giderlerini karşılamadığı için endişelenebilirsin. Arkadaşlarınla sorun yaşayabilirsin. Aşk ilişkilerinde can sıkıcı gelişmeler olabilir.

Sevgili Yay; iş hayatınla ilgili bir karar almak zorunda kalabilirsin. İş değişikliği yapabilirsin ya da çok ağır sorumluluk gerektiren sıkıcı bir iş üstlenebilirsin. Annenin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsin.

Sevgili Oğlak; yurt dışı ile ilgili plan ve projelerde sonuç alabilirsin. Eşinin akrabaları ile problem yaşayabilirsin. Ağzından çıkanlara dikkat etmelisin, sözlerin çok kırıcı olabilir.

Sevgili Kova; Eşinin gelirlerinde bir değişiklik olabilir, eşin ya da ortağın para kaybı yaşayabilir. Borçlanmanı gerektiren koşullar oluşabilir. Duygusal olarak tatmin olmayabilir, kendini mutsuz hissedebilirsin.

Sevgili Balık;yakın ilişki içinde olduğun kişiler ya da eşin tarafından eleştirilebilirsin. Kendini her zamankinden daha hassas hissedebilir, alıngan davranabilirsin.Başkaları için yaptığın fedakarlıkları sorgulayabilirsin. Evlilik ya da ayrılık kararı alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.