12 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Sabah erken saatlerde iletişime geçmek ve yanlış anlaşılmaları düzeltmek isteyebilir, bilgi paylaşımında bulunabiliriz ancak buna fazla fırsat ve zaman bulamadan hem iletişimde hem de ilişkilerde kısıtlanabiliriz. Hayatımızdaki otoriteler ve kurumsal yapılar tarafından önümüze engeller çıkabilir, duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. Günün ilk yarısı girişimlerde bulunmak için uygun değil ancak saat 12:29’ da Ay, Akrep burcuna geçtikten sonrada şartlar pek düzelmiyor. Ay’ ın Uranüs ve Venüs’ le olan kontakları maddi, manevi güvenlik açısından gerilimli saatlerde olduğumuza işaret ediyor. Stabil olmakta zorlanacağımız, ani gelişmelerle huzursuz olacağımız ve strateji değiştirmemiz gereken bir süreçteyiz. Gerek para piyasaları gerekse halkın huzuru ve güvenliği açısından dengesizlik yaşanabilir. İlişkilerde zorlayıcı, kıskanç ve hırpalayan etkiler altındayız. Pazartesi gerçekleşen dolunayın ardından şüphe ve endişeler artabilir. Finansal açıdan da dikkatli olmalı, harcamalarımızda ve yatırımlarımızda çok akılcı davranmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde eşinle, ortağınla veya iş birliğinde olduğun insanla aranda oluşabilecek sorunları sadece sağlıklı bir iletişimle halledebileceğini bildiğinden uyumlu ve ılımlı davranabilirsin. Öğleden sonra çalışmalarınla ve sorumluluklarınla alakalı; yöneticilerinin senin üzerinde kurabileceği baskı yüzünden sıkışmış hissedebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kişisel sorunlarınla meşgul olup rutin işlerini düzenleyebilir; ayrıca sağlığınla ilgilenip organize olmak isteyebilirsin. Günün ikinci yarısında iletişime dayalı işlerde yurt dışı, eğitim veya yolculularla ilgili konularda işler beklediğin hızda gelişmeyebilir. Çalışma ortamında veya bulunduğun bir ortamda kontrolü eline almak istemen çevrendekileri rahatsız edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sevdiğin insanlarla uyum içinde kalmak için konuşmaya odaklı olurken; akademik eğitimin veya yolculuklarınla ilgili gelişmeler meydana gelebilir. Gün içinde maddi olarak savurgan olabileceğinin farkına varmalısın. İlişkinde çok derin duygular barındırsan da içten içe bazı şüphelerin olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; aile içinde veya partnerinle bazı gerilimli zamanlar olacağından kendinden taviz vermekten çekinmeyebilirsin; ancak gün içinde karşındaki insanların üzerinde kurduğun baskıcı tavırların yüzünden istenilen huzuru bulamayabilir; süregelen mevzular çatışmalara neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde partnerinle ve ev içi ortamında herkesin mutlu olmasını istediğin ve bunun için dengeli davranmak istediğin bir güne başlayabilirsin. Fakat gün içinde her zamankinden daha fazla sorumluluk alabilir ve sorunlarla uğraşabilirsin; akabinde yanında olan insanlara biraz yüklenebilir ve onları sıkboğaz edebilirsin. Sağlığınla ilgilenmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ilgini ilişkine ve partnerine ayırırken; birlikteliğindeki dengesizliklere de dikkat etmen gerekebilir. Etrafındaki insanların üzerine yüklemeye çalıştığın sorumluluklar onları baskı altında hissettirirken; hoşnutsuzluk yaratabilir. Ayrıca gün içinde eğlenceye ve yaratıcılığa dayalı işlerinle kendini gösterebileceğin olumlu gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sevdiklerinle keyifli bir gün geçirmek istesen de finansal konular kafanı meşgul ederken; daha net ve somut düşüncelerle adım atman gerekebilir. Bu sıralar sana yeterli gelmeyen maddi kazancından ve ailenin senin üzerinde kurmuş olabileceği baskıdan yorulmuş olabilirsin. İkili ilişkilerde ve duygusal olaylarda desteklendiğin bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; günün ilk saatlerinde yakın çevrene gösterebileceğin şüpheci tavırlar enerjinin düşmesine neden olabilir. Ayrıca planlarına sadık kalmakta zorlanabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde burcuna geçen Ay; kendine yönelmeni sağlarken; göstereceğin sabırla doğru orantılı olarak planlarını devreye sokabilirsin. Aşk hayatında ani gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün finansal konularda hırslarına yenik düşmeden planlı hareket etmeye çalışmalı ve sevdiklerinle keyifli zaman geçirmeye bakmalı; kardeşlerin veya yakınlarınla iletişim bağlarını kuvvetlendirmeyi düşünmelisin. Akşam saatlerine doğru dış hayattan izole olmak isteyebilir ve bilinçaltını kurcalayan meselelerle ilgilenebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde yalnız kalmaktan hoşlansan da ilerleyen saatlerde kendini mutlu hissettiğin yerlerde ve keyif aldığın insanlarla birlikte olmaktan yanasın. Hedeflerine yönelik planlarında dışardan destek bekleyebilirsin ve yenilikler için çevren sana baskı yapıyor olabilir. Ekonomik açıdan güzel gelişmelerin yaşanabileceği bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kişisel gelişimine katkıda bulunacak ortamlarda; ufkunu genişletecek ve farkındalığını artıracak bilgiler eşliğinde kararlarını alabilirsin. Sana içten içe baskı yapan kişi ve kurumlardan gelebilecek durumlara karşı dikkatli olmalı; diplomatik tavrını bozmadan olayların üstesinden gelmeye bakmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; son günlerde içinde bulunduğun finansal kriz, seni zorlayıp yıpratsa da hedeflerinden vazgeçmeyerek işin içinden çıkabilir, daha fazla çalışmaya odaklanabilirsin. Ekonomik konularda yeniden bir değerlendirme yapman gerekebilir. Kontrol altına alamadığın olaylar ve kişiler üzerinde baskı hissetmene neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir