12 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan huzursuzluğun aksine güne keyifli ve sakin bir başlangıç yapabiliriz. Gerilime yol açan etkiler yerini anlayış, uzlaşı ve empatiye bırakabilir. Aslında biraz dinlenmek ve kendimizi şımartmak için keyif aldığımız konularla ilgilenmek içinde uygun bir zaman. Uzun vadeli huzur ve güven arayışımız yerini, entelektüel meraklara, sosyal ortamlarda bulunma isteğine ve hızlı bir iletişim trafiğine bırakıyor. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; son birkaç gün içinde yapmış olduğun maddi ve manevi konularda bazı değerlendirmeler yaparak güne başlayabilir, duygularınla hareket ettiğin şu dönemde mantıklı kararlar alma çabasına girebilirsin. Akşamüzeri işlerin daha akıcı hale gelirken, çevrenin de desteğini alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; halen burcunda ilerleyen Ay, ilişkilerini ve kariyerini ilgilendiren alanlarda geçmişe dayalı konuları tekrar gündemine getirebileceği gibi yeni gelişmelerle de karşılaşabilirsin. Konum itibariyle güçlü insanların desteğini alabilir, akşama doğru maddi konulara odaklanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; kendini güvende hissetmek için yatırım yapma planları içinde olabilir, kazanlarını daha verimli ve istikrarlı hele getirmenin yollarını arayabilirsin. Bu aralar olası yeni bir iş tekfinin değerlendirirken duygularından ziyada mantığını ön planda tutabilmeli, mümkünse bir süre ertelemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; hedeflerin konusunda motivasyonun oldukça yüksek ve karşından aldığın destekle de daha kararlı durabiliyorsun. Ticari işlerinde ve akraba ilişkilerindeki duygusallığın, tedbirli olman gereken durumları görmezden gelmene sebep olabilir. Zihinsel yorgunluğuna ancak dinlenerek son verebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; kendine duyduğun güvenle iş ve sosyal hayatında kontrolü elde tutabileceğin bir gündesin. Ancak yaptığın iş birliklerinde, maliyet hesaplarını doğru ve mantıklı yaptığından emin olmaya bakmalı, geçmişte yaptığın hatalara düşmemelisin. Arkadaş çevrenle aktif bir gün geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; fırsat olarak düşündüğün planlarında ve iş birliğinde her an değişimler söz konusu olabilir. Güçlü kişilerden alacağın destek, bilgi birikimin ve analitik görüş ve düşüncelerin alternatif çözümler üretmene yardımcı olabilir.  Akşamüzeri söylemlerin daha da akıcılık kazanacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; güne motivasyonun düşük ve yorgun başlayabilir, geçmiş konu ve olaylardan uzaklaşarak seni motive eden becerilerine odaklanabilirsin. Aile büyüklerine ait bir gayrimenkulün alım, satım, komisyon gibi işlerinden kazanç elde etmen mümkün. Seyahat planı da yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; duygusal konular ve heyecan uyandıran hayallerin, gününü renklendirebilir. Sosyal ilişkilerinde bu zamana kadar fark edemediğin rakiplerini görebilir, kendince önlemler alabilirsin. Bugün partnerinin uyumsuz tavırlarını hoşgörüyle karşılayabilir, üzerinde çok da durmayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; yeteneklerini kullanarak eski projelerini yeniden daha başarılı bir şekilde gündeme getirebilir, uzmanlık alanını destekleyecek görevler üstlenebilir ya da kişisel gelişimine fayda sağlayabilecek bir eğitim alabilirsin. Akşamüzeri, partnerin ile planlar yapman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; yakın çevrenle olası sorunlarını rahatlıkla çözebilir, komşuluk ilişkilerini daha sıkı bir hale getirebilir ya da dostlarının çöpçatanlık girişimlerine sıcak bakabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde hayatın rutinlerinden sıkılabilir, arkadaşlarınla sohbet edip, dedikodu yapmak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; hafta genelinde parayla ilgili konular ön planda olabilir. İş değişikliği veya taşınmayla ilgili konularda bireysel kararlar almak istediğin bir gündesin ama harekete geçmek daha güvenli ortamların oluşmasını beklemen faydalı olacaktır. Akşamüzeri bir davete katılabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; yaratıcı, sanatsal tarafını ortaya koyabilir, çalışmalar yapabilirsin. Özel ilişkinde gizli kalmış birtakım konular su yüzüne çıkabilir ya da eski sevgilinden haber gelebilir. Koşulları kontrol altında tutmak için kararsızlığı bir kenara bırakmalı, işlerini organize etmeye bakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.