12 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, sabah saatlerinden itibaren biraz tutucu ve muhafazakar olabilir, aşırı ve abartılı olan tavırlardan sakınabilir, son derece temkinli davranabiliriz. Dolunay, daha önce attığımız adımların revizyona ihtiyacı olduğunu hatırlatabilir hatta hatalarımızla yüzleşip ders almamızı sağlayabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek dolunay ile duygusal krizler açığa çıkabilir ve kendini güvende hissetme ihtiyacın artabilir. Maddi manevi değerlerine sıkı sıkıya sarılıp elindekileri muhafaza etmek için çaba sarf edebilirsin. Bir taraftan da sahip olduğun beceriler ön plana çıkarak kazançlarının artmasına yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte kendi değerini karşındakilerin bakış açısından sorgulayabilirsin. Yaşamında sürekliliği ve güveni sağlayacak adımlar atabilir, içindeki şüpheleri açığa çıkarabilirsin. Dış görünüşünde ufak tefek değişiklikler yapabilir, daha fazla konfor isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kime nereye kadar güvenebileceğini sorguladığın bir dönemde olabilirsin. Sağlığınla veya çalışma hayatınla ilgili bazı konular açığa çıkabilir, bir süredir görüşemediğin akrabalarına zaman ayırabilirsin. İçten içe daha huzurlu olmak istemene rağmen düşmanlıkların farkına varman keyfini kaçırabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugünkü dolunay, yaşamdan ne beklediğin ve hedeflerine ulaşmak için somut adımlar atıp atmadığınla ilgili yüzleşmeler sağlayabilir. Arkadaşlarınla veya sevdiklerinle ilişkilerini gözden geçirmene neden olacak gelişmeler olabilir, üstü örtülmüş bir sorun açığa çıkabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yaşamının her alanında önemli kararlar almanı gerektiren olaylar yaşayabilirsin. Hayatını ilgilendiren önemli konularda seçimlere zorlanabilir, ilişkilerinde yüzleşmeler yaşayabilirsin. Bir gayrimenkul alım satımı ya da kariyerine dair yarım kalmış işler hızla sonuca ulaşabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kararlarının doğruluğunu ya da yanlışlığını görebilir, yatırım yaptığın konuların tekrar üstünden geçebilirsin. Yakın çevrenle arandaki güven duygusunun sağlamlaşması ve hayata bakış açının netleşmesi için gereken farkındalığa sahip olabilirsin. Yolculuk,  eğitim ve anlaşma süreçleri sonuca ulaşabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün gerçekleşecek olan dolunay, maddi manevi güven ihtiyacının iyice artmasına neden olabilir. Sürekliliği sağlamak ve ilişkilerde somut adımların atılması için daha fazla paylaşımda bulunman gerektiğini fark edebilirsin. İstemesen de borç alışverişinde bulunabilir ya da alacaklarını tahsil edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşecek olan dolunay ikili ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerinle ilgili farkındalık sağlayabilir. Her ne kadar karşındakine güvenmek istesen de sende yeteri kadar güvenilir olmalısın. Yaşamında daha konforlu bir alan sağlamak istiyorsan somut kararlar almanda yarar var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gündelik düzenini ve alışkanlıklarını yeniden gözden geçirip, daha verimli ve somut bir hale getirmen gerekebilir. Sağlığınla ilgilenmeli, öz bakımına zaman ayırmalı gereksiz yüklerden kurtulmaya çalışmalısın. Kendini güvende hissetmek için kazançlarını artırma yoluna gidebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek dolunay, yaşamdan aldığın keyiflerle ilgili belli bir farkındalık sağlamana neden olabilir. Seni neyin mutlu edeceğini daha fazla düşünmeli, somut kararlar alarak harekete geçmelisin. Sevdiklerinin tavır ve açıklamaları içindeki şüpheleri giderebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ailenin güvende olması senin için daha önemli bir hal alabilir. Yaşadığın yeri, evini daha konforlu bir hale getirmek isteyebilirsin. Yaşamınla ilgili alman gereken kararlar olabilir, kariyer hedeflerini somutlaştırmak için seçimler yapmak zorunda kalabilirsin. Gayrimenkul alım satımı gündeme gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bakış açını ve hayatını düzenlemene yardımcı olacak olayların yaşanacağı bir dolunay seni beklemekte. Eğitim, yolculuklar ve anlaşmaları da içine alan konularda bir karara varabilirsin. Ayrıca yakın çevren ve kardeşlerinle de arandaki ilişkileri olumlu olumsuz etkileyecek gelişmeler ortaya çıkabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir