12 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Haftanın verimli ve rahat ilerleyecek günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde sezgilerimiz daha güçlü olabilir. Olayların nasıl gelişeceğini kestirebilir hemen arkasından da güç ve dayanıklılık isteyen konularda kendimizi sınayabiliriz. Biraz baskı ve yük hissetsek bile akşama doğru yardımımıza koşacak kişilerle bir araya gelebilir, derinlik ve konsantrasyon gerektiren konularda başarılı olabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatınla ilgili sorumluluklar alarak, uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin. Kariyerini ya da sosyal konumunu etkileyecek görüşmeler ve toplantılar yapabilir, güçlü kişilerle bir araya gelebilirsin. Adımlarını atarken duygularına kulaklarını tıkasan da sezgilerinden yardım alabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftanın ilk gününe son derece planlı programlı başlayabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve hukukla ilgili işlerin için olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Grup ve ekip çalışmalarından kaynaklanan gelen destekle hayata bakış açını netleştirebilir, yaşamdan ne istediğine ve neye inandığına dair fikirler geliştirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ortak gelirlerin, borç ve alacakların gündemde olacağı bir güne hazırlıklı olmalısın. Vergi, kredi, miras ya da sigorta konularında imzalar atabileceğin, anlaşmalar yapabileceğin bir süreçtesin. Duygusal paylaşımlarda bulunmak istemekle birlikte otoriter ve mesafeli tavırlar gösterebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; koşulların bir süre daha senin kontrolünde olmadığı bir gün geçirebilirsin. Ancak şansın yine de ikili ilişkiler ve ortaklıklardan geleceğini bilmeli, fırsatları değerlendirmeye bakmalısın. Uzun süre bağlayıcılığı olan sözler alıp verebilir, anlaşmalar imzalayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş hayatında yeni sorumluluklar alacağın bir gün olabilir. Çalışma arkadaşlarınla belli sınırlar içinde yakınlaşabilir, onlara destek olabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsin. Sağlığınla ilgili araştırmalar yapabilir, tedavi olmak için harekete geçebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aşk hayatınla ilgili olumlu gelişmeler olabilir, yeni karşılaşmalar yaşayabilir veya var olan ilişkinin geleceğini ciddiyetle değerlendirebilirsin. Gün içinde sana keyif veren uğraşlarla ilgilenebilir, sosyal ortamlarda yer alabilir, yetenekli olduğun alanlarda kendini geliştireceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ev ve aileye dair sorumluluklarında artışlar olduğundan, otoriteyi sağlamak için daha ciddi davranmak zorunda kalabilirsin. Fikir alışverişlerinde bulunmak ve iş birlikçi tavırlar içinde olmak senin için uzun vadede kazançlı olabilir. Gayrimenkullerle ya da yaşadığın yerle ilgili planlar yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; zihnen oldukça verimli ve odaklanmaya müsaitsin. Bugün bir süredir üzerinde çalıştığın anlaşma ve iş birlikleriyle ilgili haberler alabilirsin. Kardeş ve yakın çevrenle ilişkilerinde, sorumluluk bilinciyle hareket ederek onlara fikir verebilir, bilgi alışverişi yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün odak noktan maddi manevi değerlerin olabilir. Kazançlarınla ilgili beklentilerine kavuşabilir, geleceğin için uzun vadeli yatırım planları yapabilirsin. Yapacağın anlaşmalar ekonomik gelirler elde etmeni sağlayabileceği gibi yeteneklerinin de görünür olmasına imkan verebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün boyunca isteklerinin peşinden gidebilir, kendini ifade edebilir ve girişimlerde bulunabilirsin. İşin, sevdiklerin ya da çevrenle ilişkilerin ve hedeflerinle ilgili fırsatlara ve yeni gelişmelere açıksın. Bugün kontrolün sende olması rahat harekete geçmeni sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ilkelerin doğrultusunda davranmak istemene rağmen bugün kontrolün dışındaki gelişmeler seni durdurabilir. Kendi içine dönerek yaşadıklarını değerlendirebilir, duygularını ifade etmek yerine kendine saklayabilirsin. Gizli bilgilere erişim sağlayacak bağlantılar kurabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hedeflerine varmak için gruplardan ya da ekip çalışmalarından fayda görebilir; uzun vadede gelir ve kariyer elde edebileceğin görüşmeler yapabilirsin. İşten gelecek kazançları değerlendirmek ve gelecekteki projelerin ön hazırlıklarını yapmak için uygun fırsatlar çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir