12 Haziran Burç Yorumları

Bugün oldukça gerçekçi ve azimli bir şekilde hedeflerimizin peşinden gidebiliriz. Önümüzdeki iki gün boyunca sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere çaba göstereceğiz. Sabah saatlerinde duygusal krizlere, güç çekişmelerine ve finansal alandaki çalkantılara karşı dikkatli olmalıyız. Özellikle otorite konumundaki kişilerle ve resmi kurumlarla ilgili işler gündemimizde öne çıkabilir. Ev, aile ve işle ilgili gelişmeleri ciddiyetle ele alacak, yüksek görev bilincimiz sayesinde zorlukların üstesinde geleceğiz. Öğleden sonra beklenmedik gelişmeler yaşamamız ve şartları yenilememiz mümkün görünüyor. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün olayları yönlendirmek isterken başkalarının duygularını görmezden gelebilir, başarılı olmak için tüm gücünü kullanmak isteyebilirsin.  Ani gelişmeler karşısında beklenmedik tavırlar sergilemek yerine, kontrolünü kaybetmemeli, enerjini olumlu yönde kullanmalısın.

Sevgili Boğa; hayata bakış açını ve görüşlerini kabul ettirme çabası içine girebilirsin, muhalif düşüncelere hiç tolerans göstermeyerek ısrarcı olabilirsin. Özellikle sosyal medyada kendini zor duruma düşürüp, düşmanlıkları körükleyecek paylaşımlarda bulunmamalısın.

Sevgili İkizler; bugün finansal konularla ilgili girişimlerinde sonuçlar almak isteyebilirsin. Fakat beklenmedik gelişmeler önüne mücadele etmeni gerektiren durumlar çıkarabilir. Gelirlerinizi ilgilendiren ticari anlaşmalarda fazla hırslı davranman olumsuz gidişata neden olabilir.

Sevgili Yengeç; karşındakilerin sana baskı uyguladığını düşünebilir, olayların akışını kontrol edememekten dolayı kendini güçsüz hissedebilirsin. Gelişmelere ani tepki vermek yerine daha temkinli ilerlemeli, hamlelerini düşünerek yapmalı ve biraz akışta kalmalısın.

Sevgili Aslan; bugün iş ortamındaki sorumluluklar ve ağır görevler üstünde baskıya yol açabilir. Karşılaştığın rekabet kendini daha fazla zorlamana ve güç savaşına girmene neden olabilir. Hırsla düşünmeden attığın adımlar kırgınlıklara veya sağlığını bozmana yol açabilir.

Sevgili Başak; yaşamdan keyif almak için attığın adımlar senin için bir sorumluluk ve görev haline dönüşebilir. Kendini beklenmedik bir yarış içinde bulabilirsin. Başarı odaklı olman sevdiklerinle ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Finansal konularda ani değişiklikler yaşanabilir.

Sevgili Terazi; bugün uzun süredir biriktirdiğin sorunları bir anda açığa çıkarabilirsin. Kendini güçlü hissedebilir ve her şeyi kontrol etmek isteyebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin ani tavır değişiklikleri iş birliklerinde kopmalara yol açabilir ve yeni arayışlara girebilirsin.

Sevgili Akrep; yakın çevre, kardeş, komşu gibi ilişkilerde karşındakilerin duygu ve düşüncelerini dikkate almadan davranman çatışmalara yol açabilir. Kendini ifade etmek isterken sert ve kırıcı bir tavır sergileyebilir ve iletişim kanallarının kopmasına neden olabilirsin.

Sevgili Yay; keyif ve sevdiklerin için yaptığın harcamaları kontrol altına alamayabilir ya da hırsla risk alarak girişimlerde bulunabilirsin. Çalışmalarının karşılığını almak için zam isteyebilir, yaptığın işin takdir görmesini bekleyebilirsin. Yeteneklerini doğru kullanabilirsen daha başarılı olabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yaşamını ilgilendiren konularda önemli ve sorumluluk altına gireceğin kararlar alabilirsin. Her şeyi kontrol altına alma isteğin karşındakilerin duygu ve düşüncelerine kulak tıkamana ve kırgınlıklara yol açabilir. Aile ilişkilerinde aniden yaşanan değişiklikler çatışmalara neden olabilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde sorumluluklar ve endişeler üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Öfkeni içinde tutarak kendini ifade etmemen çatışmalara yol açabilir. Olayların gidişatını kontrol edememekten dolayı hırsa kapılmak yerine akışa teslim olmalı, özellikle ağzından çıkana dikkat etmelisin.

Sevgili Balık; güçlü arkadaşlıkların desteğini alarak hedeflerine odaklanabilir, üstlenebileceğinden daha fazla sorumluluk almandan dolayı bunalabilirsin. Ekonomik koşullardaki ani değişiklikler hedeflerine ulaşmanda engellere yol açabilir. Arkadaşlarınla para alışverişine girmemen daha iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.