12 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca mücadele, stres ve hareket gerektiren olaylar içinde olabiliriz. Sabah saatlerinde pasif agresif bir tutum sergileyebilir, ufak tefek sakarlıklar yapabilir, duygusal bir patlama yaşamaya meyilli olabiliriz. Öğleden sonra sosyal ilişki içinde olduğumuz otorite figürlerinin vereceği destekler ve aldığımız fikirler biraz önümüzü açsa bile hemen sonrasında baskı ve gerilim devam edebilir, duygusal yıpranmalar ve sıkıntılar yaşanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne biraz daha yoğun bir tempoyla başlayabilir ve etrafına uyum sağlamaya çalışmakta zorlanabilirsin. Koşulları karşı tarafın belirlemesi kendi isteklerin için mücadele etmeni gerektirebilir. Daha fazla sosyalleşme ihtiyacı içinde olabilirsin. Fakat dengeleri iyi korumalı, gerektiğinde geri çekilebilmeli ve uzlaşma yoluna gitmelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün olayların gelişme hızına yetişmekte zorlanabilirsin. Bir anda büyük beklenti içine girerken bir anda duygusal bir yıpranma ve kırgınlık yaşayabilirsin. Duygularını sert bir dille ifade etmen çalışma ortamında da huzursuzluğa neden olabilir, bu nedenle objektif olmaya çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; duygularına kapılarak kararlar alabileceğin bir gündesin. İlişkilerinde kırgınlık yaşamamak için uyumlu olman gerekiyor. Alışverişe çıkarken de dikkatli olmalı bütçeni alt üst edecek harcamalardan uzak durmalı, keyiflere dalarak sorumluluklarını unutmamalısın.  Akşam saatlerinde seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yaşamınla ilgili önemli kararlar alarak harekete geçeceğin bir gündesin. Fakat bu kararları duygularınla değil, objektif bir bakış açısıyla alman gerekiyor. Enerjin yüksek olduğundan her türlü baskıya karşı koyarak, mücadele ederken gücünün sınandığını hissedebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sosyal ve bol görüşmeli bir gün geçirirken hazırlıklı olmalı, beklentiyle girdiğin toplantılarda hazırlıksız yakalanmamalısın. Beklemediğin konuların açılması duygusal yaralar almana ve tepki vermene neden olabilir. Olaylar hızla gelişirken sağduyunu kaybetmemelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin ancak duygusal tepkiler vererek bu fırsatları kaçırabileceğini de göz önüne almalı, hemen karar vermemelisin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde ya da sosyal ortamında dikkatli olmanda ve tartışmalardan uzak durmanda yarar var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yaşamınla ilgili bir dönüm noktasına yaklaşıyor olabilirsin. Her zamanki objektif ve uyumlu tavrını korumakta zorlanabilirsin. Fakat hayatta ilerlemek için cesaret göstermeli, önüne çıkan ilk engelde vazgeçmemelisin. Sorumlulukların ve keyiflerin arasında kalman gerilime yol açabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; duygusal iniş çıkışlar seni çok yıpratabilir, olaylara doğru tepkiler vermeyebilirsin. Beklentilerinin yüksek olması kafanda bazı şeyleri kurmana sonra da endişe krizlerine yol açabilir. Geçmiş, aile ve ilişkilere dair düşünceler bir anda açığa çıkarak sonradan pişman olacağın sözler sarf etmene neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün hem aşk hayatın hem de arkadaş çevrenle ilişkilerin oldukça hareketli geçebilir. Karşına çıkan fırsatları kullanabilmek için finansal kaynaklara ihtiyaç duyabilirsin. Ekonomik sorunlarını aşmadan ilerleme kaydedemeyeceğini düşünerek mücadeleden vazgeçebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çok yoğun bir gün geçirebilir, birçok toplantıya ya da görüşmeye katılabilirsin. Karşındakiler beklentilerini karşılamadığında nezaketini bozmamalı, uyumlu ve adil olmalısın. Girişimlerinin başarılı olması için gerektiği yerde tolerans göstermen ve gerektiği yerde de taşın altına elini sokmanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün seninle aynı görüşte olmayan kişilere karşı daha ılımlı davranmalı, hemen iş birliklerini bozmamalısın. Objektif olmaya çalışmana rağmen düşmanca tavırlarla karşılaşman senin de sert tepkiler vermene ve tartışmalara girmene neden olabilir. Sosyal medyada da polemikten uzak durmanda fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; maddi, manevi paylaşımlarda uyumlu ve iş birlikçi olmakta zorlanacağın bir gün seni bekliyor. Sevdiklerini memnun etmek ve keyiflerin için atacağın adımlar finansal krizlere yol açabilir. Sorumluluklarını yerine getirmen için bazı konularda taviz vermen gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.