12 Haziran 2018 Burç Yorumları

Ziyaretlerin gerçekleşeceği, bayram organizasyonlarının yapılacağı bir gündeyiz. Yakınlarımızla iletişim halinde olabilir, sosyal medyada fazla zaman harcayabiliriz. Dernek ya da gruplar içinde yer alabilir, küçük çaplı dedikoduların içinde bulunabiliriz. Entelektüel faaliyetlerde bulunmak iyi gelecek.

Sevgili Koç; hedeflerinle ilgili mücadelelerin olumlu sonuçlar verirken, ailenden de maddi ve manevi destek bulabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, ev ve ailevi konulara yönelebilir, ortak alınan kararlarla hareket edebilir, içedönük ve duyarlı olabilirsin. Ev ve yer değişiklikleri önümüzdeki günlerin gündemleri olabilir.

Sevgili Boğa; güvenli ve istikrarlı adımlar atabileceğin sabah saatlerinde, iş, para ve maddi kaynaklarınla ilgili olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle;   kardeş, kuzen veya komşularla daha yakın ve duygusal bağlar kurabilir, zamanının çoğunu okuyarak, yazarak ve iletişim kurarak geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; duygularını ifade etmekte zorlansan da fikir ve görüşlerini özgürce dile getirebilirsin. Ticaretle ilgili işlerinden maddi kazanç sağlayabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, kazançlarına daha fazla değer verebilir, kendini maddi konularda güvende hissetmek isteyebilirsin. Bireysel ihtiyaçlarını ön planda tutabilmelisin.

Sevgili Yengeç; karşında güçlü insanların olduğunu bilerek, onların yanında olabilir, kaynaklarını arttırma yönünde destek alabilirsin. Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte; planlarını uygulamaya yönelik kişisel kararlar alabilir, duygusal konulara daha mantıklı yaklaşabilir, zihinsel olarak daha özgür olmak isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; ortaklı işlerden ve beraber çalıştığın kişilerden güç ve destek alabilir, fikir birliği içerisinde olduğun insanlara ani yenilik arayışı içinde olabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, geçmiş konu ve anılar gündemin olmaya başlarken, alıngan ve duygusal olabilir, roman, şiir ve senaryo yazmak gibi yaratıcı çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili Başak; geçmiş deneyimlerinden ders alarak, ileriye umutla bakmayı deneyebilir, kariyer ve mesleki alanlardaki mücadelende daha adil olabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, sosyal ve arkadaş ilişkilerinde duygusal bağlar kurabilir, geleneksel bir zihne sahip olabilirsin. Sevdiklerinle ilgili hassasiyetin artabilir.

Sevgili Terazi; uzaklarda bulunan sevdiklerinle görüşme fırsatı bulabilir, cesaret ve özgüvenini toparlayarak duygularını ifade edebilirsin. Toplumsal statünde değişim yapmak istemen mümkün. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, kariyer ve mesleki hedeflerin doğrultusunda yeni kararlar alabilir, üstlerinle keyifli ve duygusal bir iletişim kurabilirsin.

Sevgili Akrep; ortaklaşa elde ettiğin gelirlerle ilgili önemli insanların deneyimlerinden faydalanabilirsin. Sevdiklerinden gelecek destekler kendini daha güçlü hissetmeni sağlayacaktır. Merkür’ün burç değiştirip, olumlu enerjiler vermesi, sezgilerinin artmasına, hayat görüşünde değişiklikler yapmana, geleceğine odaklanmanı sağlayabilir.

Sevgili Yay; bugün sevdiklerinin ve yakın çevrenin sorunlarını dinleyebilir, sırlarını saklayabilir ve çeşitli çözüm üreten fikirlerle yardımcı olabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, sorunlarına odaklanabilir ya da zorlandığın değişiklikleri yapmak için farklı çözümler üretebilirsin. Finansal planlama yapabilir veya borçlarını yeniden düzenleyebilirsin.

Sevgili Oğlak; çalışma alanında yeteneklerini ortaya koyarken, girişeceğin işlerde cesaret ve özgüvenini dengeli bir biçimde sergileyebilirsin. Sağlığına da önem vermelisin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, evlilik, ilişki ve ortaklıklar, hukuksal konular ön plana çıkabilir. Karşındakilerinin duygularını daha çok dikkate alman mümkün.

Sevgili Kova; romantik ilişkilerin renklenirken, iletişiminde de güçlü ifadeler kullanabilirsin. Çocuklarının keyifli başarılarına ortak olabilir, yaratıcılığını harekeye geçirebilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, sorumlulukların artabilir ve mesleki alanlara yönelebilir, detay gerektiren yorucu ve duygusal olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsin.

Sevgili Balık; çalışmak ve bir şeyler üretmek istediğin bir gündesin. Kendini aile içinde ve sosyal alanlarda göstermek için mücadele edebilirsin. Geçmiş korkularını bir kenara bırakmaya çalışmalısın. Merkür’ün burç değiştirmesiyle, zihinsel yeteneklerini kullanarak sanatsal ve yaratıcılığını güçlü ifade edebilir, ilişkilerinde hassas ve sahiplenici olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.