12 Eylül Burç Yorumları

Gerilimli enerjiler altında olacağımız hareketli bir gün bizi bekliyor. Tüm adımlarımızı tekrar tekrar kontrol etmek ve her işi bir kez yapmak zorunda kalabiliriz. Yine de yaptıklarımızı insanlara beğendiremeyebiliriz. İçinde bulunduğumuz koşulların net olmaması karar vermekte zorlanmamıza neden olabilir, bu nedenle günü verimli bir şekilde geçirmek mümkün olmayabilir. Çok yorulabilir ama bir arpa boyu yol alamayabiliriz. Önemli görüşmeleri ya da dikkat gerektiren işleri bugün yapmamamız yerinde olur. Akşam saatlerinde yanlış anlaşılmalar olabilir, vaatler yerine getirilmeyebilir, yanılgılara açık olabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; günü hareketlilik ve dinamizm içinde geçirirken sürekli değişen koşullar pek çok işle aynı anda ilgilenmeni gerektirebilir. Özellikle sabah saatlerinde iletişim trafiğin artabilir; yazı, çizi ve evrak işleriyle uğraşabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerine de vakit ayırmanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Boğa; parasal işler günün erken saatlerinden itibaren gündeminde yer alabilir. Beklediğin ödemeler gecikebileceği gibi oluşması muhtemel bazı iletişim sorunları seni çileden çıkarabilir. Çocuklarınla veya sevdiğin kişiyle diyalogların hararetli geçebilir; fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz.

Sevgili İkizler; burcunda ilerleyen Ay ile hız ve hareket kazanman pek çok işle eş zamanlı ilgilenmene yardımcı olabilir. Aklını karıştıracak belki ikilemde kalmana neden olabilecek durumlarla karşılaşabilirsin. Ancak kendini rahat ifade edebilecek olman ilişkilerde ve anlaşmalarda sana fırsat sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; aklını karıştıran durumlardan dolayı iç dünyana çekilmek ve kendinle baş başa kalarak düşünmek isteyebilirsin. Tereddüt yaşadığın konularda çözümü duygularını ve iç sesini dinleyerek bulabilirsin. Yeteneklerini belli bir değere çevirmen mümkün.

Sevgili Aslan; aynı görüşü paylaştığın ve benzer ideallerde olduğun kişi ve gruplarla zamanını geçirebilirsin. İlişkilerinizi uyum ve dengede tutabilmek için karşılıklı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Parasal konularda ise izlediğin çizgiyi değiştirmen söz konusu. Yeni yatırımlar da bulunabilirsin.

Sevgili Başak; iş ve sosyal yaşantını hareketli kılacak gelişmelerle karşılaşabileceğin bir gündesin. Beklediğin haberler gecikebilir, anlaşma ve sözleşmelerle ilgili belirsizlikler yaşayabilir veya hayal kırıklığına neden olabilecek durumlarla karşılaşabilirsin. Bu koşullar yakın çevren ve kardeşlerin ile olan yakın ilişkilerin için de geçerli olabilir.

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin oldukça yoğun olacak gibi. Yurt dışı işler, akademik çalışmalar veya medyaya dair konularda seni araştırma yapmaya iten ve karar almakta geciktiren koşullar söz konusu olabilir. Gelen bilgilerin doğruluğundan emin olmadan adım atmamalısın.

Sevgili Akrep; ticaret, eğitim veya alım satımla alakalı işlerin mali tarafıyla ilgilenebilirsin. Koşulların değişkenliği zaman zaman ufak çaplı krizlere neden olurken seni zihnen zorlayabilir. Seçenekleri çok yönlü düşünmen ve değerlendirmen gerekebilir. Duygusal paylaşımlarda şahit olacakların ise hayal kırıklığı yaratabilir.

Sevgili Yay; bugün yaşanacak gelişmelerde karşındakilerin her an değişen tutum ve davranışları senin de yeni bir tavır takınmana neden olabilir. İsteklerin doğrultusunda ilerlemeyen koşulların, hayal kırıklığına neden olabileceği gibi bazı şeyleri kabullenerek vazgeçmeyi tercih etmeni de kolaylaştırabilir.

Sevgili Oğlak; pek çok işle tek başına ilgilenebilir, kişiler arası iletişimi ve bilgi akışını, ticari sözleşmelerle ilgili çalışmaları bizzat kendin koordine etmekle yükümlü olabilirsin. Koşulların belirsizlik ve değişkenlik göstermesi seni zihnen yorabileceği gibi toleranslı olmanı gerektirebilir.

Sevgili Kova; gelişmelerin birbirini kovaladığı hareketli bir gün seni bekliyor. Aşkta veya arkadaşlık ilişkilerinde yanlış anlaşılmaktan dolayı pürüzler yaşayabilirsin. Keyiflerin, sevdiğin kişi veya çocukların için hesapta olmayan harcamalarda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; bugün içinde bulunduğun duygu durumu bir hayli değişkenlik gösterebilir. Ailenle ilgili bir durum, taşınma veya yerleşim değişikliğiyle alakalı hesapta olmayan bir gelişme veya yatırımlarınla alakalı seni muallakta bırakan sürprizler ortaya çıkabilir. Fedakarlıkta bulunmaya meyilli olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.